Grigori107
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale niestety prawda.
1
Przecież pedro ma rację. O chu ci chodzi ?
1
Zawsze trzeba szukać negatywów. Henry kiedyś opowiadał jak strzelił w jednym meczu 5 bramek a jego ojciec i tak wytykal mu błędy. Cieszył się ale i tak to robił. Nie można być zadowolonym po takim meczu z takim przeciwnikiem. Zostawmy to realowi.
1
To ciekawe ile razy wrzucalby w realu albo w PSG. Pewnie od razu ze swojej połowy.
1
Albo tobie za zaczepki.
1
I jeden strzał w pierwszej połowie.
1
Normalnie. Nie będę po nim jechał teraz, zrobię to po realu. Naprawdę podoba ci się gra Barcelony ??!! Gdyby Messi grał tak jak sezon temu to w ogóle byłaby masakra. Czekam jeszcze na Atletico.
1
A po 100 dosrodkowaniach miałby pewnie 2. Odpowiada ci to ?
1
A ty to kolejny który twierdzi że graliśmy dobrze i że trener odmienił naszą gre ? Ja mogę być dnem dla ciebie ale kim ty w takim razie jesteś ?
1
Dobry mecz pierwsza połowa, chce grać pozycyjnie, alves świetny. Ten trener to totalne dno.
1
Lucho jak się podniecił. I on był na spotkaniu najlepszych trenerów??
1
Pique po strzale: policjant za to zapłaci.
1
Weź powiedz innym to cię wyśmieją jak mnie ;] J.bać to.
1
Nic nie mówię przecież tylko pisze. Od jakiegoś czasu już się nie przejmuje, po prostu się z nich śmieje.
1
Jakie jaja kolego?? Najpierw trzeba je mieć. Alves musi grać a nie montoya;];]
5
No i jak ?? Jaki ten Lucho jest?? Alves świetny musi grać. Pedro za piękny uśmiech gra. Pique za pokazanie charakteru z policją. Po prostu Enrique jest cieńszy od Tito i Martino. Trzeba poczekać do Realu i się zobaczy co ta drużyna jest warta. Jak to jest że real wygrywa bez problemu i jeszcze wbija 5 bram a te patałachy 3 celnych strzałów nie umiej,a oddać?? No k.rwa mać.
1
No nic boski trener Lucho musi chyba wpuścić Munira;];] Tylko oczywiście nie za pedro czy alvesa ale za Messiego bądź Neymara.
1
Dzięki za pozwolenie.
1
No i który to już raz pytam gdzie ten wasz trenejro z jajami i taki motywator ?? Real gładziutko 5 jajo a Barca klepie jak dzięcioł w drzewo. Konferencje lanie wody gorsze niż Martino... Ani Martino ani on nie powinien trenować Barcy. Powiedziałbym więcej co o tym myśle ale poszedłbym do więzienia. Choć Pique by mnie z niego wyciągnął;]
1
A tak odnośnie Pique. Najbardziej pasuje mi tekst Peji : być nie mieć :-)
0
1
Następny. .. hahahaha :-)
1
......skończyłeś ....?????
1
Tobie oczywiście nie przeszkadza jego zachowanie ?? Czyli też jesteś chamem i bucem.
1
Umiesz czytać magistrze ???
1
I to jest ten wasz twardy trener : Pique all right, pedryl zagra. No nic tylko przyklasnac. Przecież gdy oszczędzamy gwiazdy na real to moi też ktoś inny wejść za pedro ale to zasłużony zawodnik więc trener go musi wystawiać. A z Pique nie chodzi tylko o to że gwiazdorzy i jest ciota ale on splamil i tak już naruszona opinie o FCB. Ale Lucho nie będzie się wtracal.
1
.........aha.......
1
Jeśli nie karzą Mathieu za faje to ukarza Pique ??
1
To teraz na trybuny.
1
Wczoraj na fb oglądałem Barce Pepa. To był filmik o tiki tace. Jedno co od razu mi się rzuciło w oczy to to że dawniej nasi piłkarze nie bali się podac do kolegi gdy ten był na styk z przeciwnikiem. Wtedy właśnie tiki taka działała bo gdy dwóch stało przy naszym a ten szybko oddał piłkę to już tamci byli minieci. A jak teraz patrze jak obrońca boi się podac do obrońcy który stoi 10 m od przeciwnika to krew mnie zalewa. Ale wtedy to i Pedro potrafił podać z pierwszej a teraz to karykatura. Sorry za OT.