0

Świetny piłkarz :) A forma z czasem przyjdzie :) Bardzo cieszy mnie fak, że Henry chce pozostac w Katalonii. Jest ważnym elementem Blaugrany. Oby grał u nas jak najdłużej :)

0

Takie rzeczy, to tylko w Barcy :) Świetne wyniki i oby tak dalej ! Visca el Barca !

0

Broń Boże go sprzedawać ! Co prawda Henio nie jest w szczycie formy, ale szkoda by było tak dobrego zawodnika się pozbyć :) Poza tym 8 mln. euro to stanowczo za mało na tej klasy piłkarza. Tak więc panie Scolari chyba nic z tego nie będzie :)

0

Dobrze chłop gada ;) Jak widac umie pogodzic się z porażką i docenic innych :) Tacy ludzie najbardziej potrzebni są w sporcie ;)

0

Henry to światowej klasy piłkarz :) Nie dziwi mnie to, że wygrał ten plebiscyt :) Oby tak dalej !

0

Bardzo ciekawy artykuł :) Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :) Może kiedys będę miał okazję być na Camp Nou ;)

0

Musze przyznać, że szykuja się nie lada emocje :) Gdybym tylko miał taką możliwość, to stwiłbym się na dzisiejszym meczu :) Pozostaje mi tylko zasiąść przed komputerem i kibicowac mojej kochanej Barcelonie :) Visca el Barca !

0

Dobrze chłop gada :) Każdego przecziwnika nalezy traktowac powaznie i nie dac sie zmylic słabymi wynikami :) Guardiola ma dobre podejście do zawodnikow i rozgrywanych meczow :) I widac efekty jego pracy :) 11 zwyciestw z rzedu to nie jest przypadek. Udało nam się to osiągnac dzięki ciężkiej pracy. Oby tak dalej.

0

12 zwycięstwo z rzędu ? Myśle, że tak :) Dodatkowym plusem jest fakt, że gramy u siebie :) Ciekaw jestem kto zagra jutrzejszy mecz ? Tak czy inaczej trzeba mocno trzymac kciuki za chłopakow ! Visca el Barca !

0

Jeju koleś trochę szacunku dla chłopaków :) Zdobywanie bramek nie jest łatwą sprawą, a ostatnio idzie nam to idealnie :) Wielkie brawa dla zespołu, świetne zgranie, doskonale sie rozumieja na boisku, co owocuje dobrymi wynikami :) Visca el Barca !!!

0

Nom świetna robota ! Ciekawe podsumowanie, a i filmiki niczego sobie ;) Respekt :)

0

Respekt :) Piękna kompilacja ! Przyjemnie sie ogladało :) Wielkie dzięki ;)

0

Gratuluję pomysłu :) Nowa stronka bardzo przypadła mi do gustu. Prosta, przejrzysta, i o to chodzi :)

0

Xavi wraca ! Nareszcie :) Środowy mecz zapowiada się interesujaco :)

0

Wielkie gratulacje dla twórcy ! poster wyglada nieziemsko ! Brawo !

0

Wspaniały gol ! Wspaniały Eto'o !

0

Mocno trzymam kciuki za nasz zespoł :) Do boju chłopaki !!!

0

Z kontuzjami nie ma żartów ! Dla Xaviego najlepiej jest teraz zrobienie sobie krótkiej przerwy i całkowite wyeliminowanie urazu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?