0

Zapowiada się wyrównane widowisko. Co prawda Lyon jest najłatwiejszym przeciwnikiem na jakiego mogliśmy trafić, ale cicha woda brzegi rwie. Zapewne w obronie bedą chcieli grac jak najlepiej a atak ? Cóż jest Benzema, jest Keita... My bez dwóch podstawowych, ale i tak źle nie powinno być. Ucieszy mnie nawet skromne 1:0, byle tylko wygrać. Rewanż u siebie więc presja będzie mniejsza. Najważniejsze to nie dać się "uwieść" tekstami typu "Barca jest najlepsza w Europie" itp, itd. To może uśpić naszą czujność a tego nie chcemy. Już się doczekać nie mogę :) Będzie się działo :) VeB

0

Tak między nami to zaraz po Barcelonie lubię własnie Lyon :) Szkoda, że to własnie my musimy z nimi grać. Słowa Puela jak najbardziej trafne, docenia naszą grę i wierzy w sukces swojej ekipy. Teoretycznie powinniśmy z nimi łatwo wygrac, ale futbol jest sportem nieprzewidywalnym i wiele moze się zdarzyć. Mam nadzeję, że obejrzymy ciekawe widowisko. VeB

0

Faktycznie gra wyglądała wczoraj bardzo nieciekawie. Nie mówie tylko o piłkarzach Espanyolu. Faul za faulem, takiego widowiska już dawno nie widziałem. Ciekawe dlaczego nie chciał się wypowiedziec na temat sędziego ? Myślę, że miałby wiele do powiedzenia. Zapomnijmy o porażce i grajmy dalej, 7 pkt. to całkiem sporo i teraz nie można sobie pozwolić na ewentualne klapy.

0

Pep nie łam się :) Kryzys i nas w końcu musiał dosięgnąć. Dostaliśmu nauczkę i teraz powinno być juz tylko lepiej :) Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce ! VeB !

0

Dlaczego niektórzy piszą, że Benzema to "kot w worku" ? Oglądałem kilka razy mecze Lyonu i muszę powiedzieć, że jest świetnym napastnikiem. Jestem pewien, że u nas rowinął by skrzydła. Torres na bank nie przejdzie, Benitez go nie puści. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobnym transferem jest Villa za względów finansowych, sprzedają go i wyjdą z dołka. Ciekawi mnie tylko dlaczego wśród tej "fantastycznej trójki" zabrakło Aguero :) VeB

0

Nic się nie stało :) Najwazniejsze, że udało się wywieźć 1 pkt. Mecz był naprawde ciężki i chwilami zastanawiałem się, czy wygramy. Na szczęście Eto'o ustalił wynik na 2:2 i mogłem spokojnie iść spać. Nie ma się co załamywać, na następne spotkanie bedziemy bardziej zdyscyplinowani. Guardiola musi dokładnie przeanalizować błędy. Trochę głupio byłoby przegrac z takim zespołem :) Dla mnie piłkarzem meczu był Valdi i Xavi, grali bardzo przytomnie i nie raz ratowali nas przed utratą bramki :) Już sobie wyobrażam komentarze kibiców Realu :) Nie nie będę nawet ich czytał bo się wkurzę i palnę cos głupiego :) Pozdrawiam :) VeB

0

Silva jak najbardziej, ale jakoś nie mam przekonania do Villi. Osobiście chciałbym, aby Benzema zasilił skład, jednak wydaje mi się, ze nie da rady sprowadzić go na CN. Do wakacji jeszcze daleko i wiele może się zdarzyć.

0

Wszyscy boją się Barcy ;)

0

Zajefajna kompilacja :) Przyjemnie się ogląda :) Czy możecie podać tytuł piosenki ?

0

Pożyjemy, zobaczymy :)

0

Super składzior ;) Do boju !!!

0

Zaraz, pomału... Po pierwsze to jest to niemożliwe, po drugie, po co nam chociazby Adebayor skoro mamy Henia i Eto'o ? Z tej trójki najbardziej chciałbym Fabregasa. Chłopak grał trochę czasu w Barcelonie i wie o co kaman.

0

Różowe?! Chyba ich główki bolą ! Już wolę pomarańczowy :)

0

Noo zacny skład :) Dobrze, że Messi siedzi na ławie, może Guardiola wpuści go w drugiej połowie ? I znowu Pinto broni. Mam nadzeję, że dziś będzie wukonywał swoją prace w znacznie lepszy sposób niż miało to miejsce poprzednio. Pozostaje zasiąść przed kompem i kibicować ;) VeB

0

Wiedziałem, że prędzej, czy później Villa będzie chciał opuścić Valencię. To miłe, że zdecydował się na nasz klub. Interesuje mnie jednak jedno... Otóż zarząd chce sprzedać Titiego w lecie. Nie wydaje Wam się, że ma to duży związek z Villą ? Ja osobiście chciałbym, aby ten piłkarz dołączył do naszego składu, nawe jeśli miałoby to kosztować nas sprzedaż Titiego. Jednak z drugiej strony, gdy Titi zostanie, a Villa przyjdzie, to co z Eto'o ? Jeden, albo drugi musiałby grzać ławę, a nie sądze by Eto'o przystał na te warunki. No nic do wakacji jeszcze kupa czasu i zobaczymy co zarząd i Pep wykombinują. Liczę po cichutku, że transfer się powiedzie :)

0

Nic dodać, nic ująć :) Ideał :)

0

Guardiola to trener z prawdziwego zdarzenia. Ma określone cele i dąży do ich realizacji. Z jego pomoca na pewno zdabedziemy jakiś tytuł. VeB

0

Villa zamiast Henia ? Ja wolę tego drugiego :) Pożyjemy, zobaczymy :)

0

A on jest idealnym piłkarzem dla naszej drużyny :) Jest mistrzem w swoim fachu ;) VeB

0

Świetny mecz Bojana. Guardiola powinien częściej go wystawiać :) Pierwsza połowa była nudna, za to druga dostarczyła mi nie lada emocji. Kiedy wyszliśmy na prowadzenia 3:0, byłem pewien, ze wygramy. Nerwowo zrobiło się, kiedy władowali nam dwie bramki. Słaby występ Pinto. Mam nadzeję, że Guardiola wyciągnie wnioski z wczorajszego spotkania i na następny dwu mecz wystawi Valdiego :) Na wakacje zarząd mógłby pomyślec o jakimś lepszym bramkarzu. Słabo zagrał Messi. Zmarnował sporo okazji na zdobycie bramki. Dobrze zaprezentował się Hleb. Eto'o ostatnimi czasy notuje spadek formy, mam nadzeje, że z czasem będziemy oglądac Kameruńczyka zdobywającego bramki. Podsumowując mecz był ciekawy w drugiej połowie. Obie drużyny atakowały chcąc zdobyć bramki. I muszę przyznać, że dobrze im to wychodziło. Teraz Mallorka. Na papierze zespół gorszy od Espanyolu, ale i tak trzeba być czujnym. Przed nami ważny miesiąć. W lutym zmierzymy się z Lyonem w ramach LM. Będzie się działo :) VeB

0

No składzik dobry ;) Leo gra od poczatku, więc na pewno bramek ze strony Barcy się doczekamy :) Będzie dobrze :) VeB

0

Wygramy ten mecz, o ile Guardiola wystawi lepszy skład niż poprzednio. VeB !

0

Nie sądze, aby w najbliższych latach klub chciałby pozbyć się Messiego. To jeden z najlepszych piłkarzy świata, jest fenomenalny, a znalezienie drugiego piłkarza tej klasy graniczy z cudem. Rozwalił mnie Messi stwierdzeniem, że nie jest lepszy od Ronaldo... Cóż to jest jego zdanie, ale ja i takj uważam, że gra o niebo lepiej. Życzę mu sukcesów i wielu lat spędzonych na CN :) VeB !

0

Bardzo ładnie zachowali się piłkarze. I jeszcze te czarne przepaski na rękach. Piękne zachowanie.

0

Messi nie odejdzie, nawet nie ma takiej opcji. Sam przyznał, że Barca to jego dom i nigdzie nie zamierza przechodzić. Jeżeli chodzi o Titiego, to też mógłby zostać z nami. Ostatnio notuje bardzo udane występy, widać, że powróciła dawna forma. VeB !!!

0

Ech i kolejne dobre wieści. Powiem szczerze, że przyzwyczaiłem się już do takich informacji. Świetna robota Panowie :) W dużej mierze to zasługa Guardioli. Ten koleś zamienił Barcę w maszynę do osiągania sukcesów. Nasi piłkarze spisuja się genialnie. Ciekawe kto ustrzeli gola nr. 5000 ? VeB - Visca el Pep Guardiola.

0

Będzie dym ??? Powiem tak, spokojnie na pewno nie będzie :)

0

Jak zwykle Krysia jest w tym gronie :) Brawa dla naszych ;)

0

Jeszcze ze dwa mecze i bedziemy świętować ;) Ja osobiście chciałbym, aby tę bramkę strzelił Titi ;)

0

To co Barca wyprawia to prawdziwy kosmos ;) Nie mam wątpliwości, że na chwilę obecną mój ukochany klub jest najlepszy w Europie, a może i na świecie... Nie pozostaje nic innego jak oczekiwac na dalszy rozwój wydarzeń ;) Vamos Barca ! Vamos Pep Guardiola !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?