0

Pierwsza karykatura jest genialna ! Z druga jak najbardziej się zgodzę :) Mam nadzeje, że jednak żółw przegoni zająca ;)

0

Wiadomo, że się niecierpliwimy :) Juz jutro możemy spodziewać się pierwszego "potwierdzonego" wzmocnienia na nowy sezon.

0

Niech się Fergie nie zastanawia tylko wysyła ofertę do zarządu bo lepszej oferty nie dostaniemy !

0

To on żony nie ma ?! No kto by pomyślał :) A panienkę fajową wyrwał ;) Pozazdrościć ;)

0

Ech... Marzy mi się ten transfer :) Oby się udało !

0

To może być najpiękniejsza godzina dla nas Cules :) Mam nadzeję, że jutro wreszcie potwierdzi się transfer Davida do Barcy :) Jeżeli takim newsem zacznie się nowy tydzień to aż strach pomyśleć co będzie dalej :) Czekam z niecierpliwością !

0

W takim razie ManU lub Milan :) Coś mi się wydaję, że wybierze ManU :)

0

Wiecie co mnie to już zaczyna wkurzać... Eto'o się nie może zdecydować a zarząd jak narazie nic nie zrobił w kwestii transferów. Bardzo mnie to martwi i żeby nie było tak, że Eto'o odejdzie, Villa się nie zgodzi bo wtedy będziemy w ciemnej d.... Inne kluby się wzmacniają tylko my jak te sieroty ciągle nic i nic ! Uff...

0

Wszystkiego naj naj naj ! Przede wszystkim sukceów życzę w barwach Blaugrana ;)

0

Dobry pomysł :) Jestem jak najbardziej za :) Będzie dwóch Alvesów w drużynie :)

0

60 mln to zdecydowanie za dużo kasy nawet jak na Ribery'ego. Nie mogą się zadowolić oferta 40 mln + Hleb ? Wydaje mi się, że to przyzwoita oferta. Ribery powinien byc priorytetem dla naszego zarządu i mam ogromną nadzeję, że uda się go sprowadzić

0

Zobaczycie jakie jeszcze jakie będą jajca w tym całym Realu :) Mi już się śmiać chce :) A Pereza zgubi ta zachłanność... Podobno jest kryzys ? Jakoś tego nie widzę. Jedno mnie cieszy, zwycięstwo nad tymi ogórkami będzie smakowało o wiele lepiej. Już się nie moge doczekać skrzywionej gęby Ronaldo po przegranym meczu :) Pozdro dla fanów Barcy !

0

Yyy sorki chciałem napisac 40 mln :) Mam nadzeję, że uda nam się przekonac Bayern.

0

Moim zdanie Bayern powinien przystać na taką ofertę. 50 mln + Hleb powinno im w zupełności wystarczyć. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź Bayernu

0

Dudzik

Villa raczej nie przyjdzie... Wydaje mi się, że Real już go "pozyskał" a co do Riberyego to wcale bym nie powiedział, że Real ma większe szanse. Fakt finansowo moga mu zaproponować lepsze warunki, ale skoro Franck nie myśli tylko i wyłącznie o pieniądzach to powinien wybrac Barcelone. Możemy zaproponowac mu o wiele więcej niż Madryt. Wspaniała atmosfera w szatni, genialny trener i pewne miejsce w składzie.

0

No i kurde o to chodzi :)

0

Bardzo jestem ciekaw jak taka zbieranina gwiazd sobie poradzi w jednym klubie :) Coś mi się wydaję, że połowa nowego składu będzie szczerze żałowała swojej decyzji, ale cóż wielki Perez chce mieć "galaktyczną" drużynę :) O ile jestem w stanie znieść te 65 mln za Kakę to 90 mln za Ronaldo ? Perez rzeczywiście zdurniał. Z drugiej strony to nie moja kasa i nie moje życie jak chcą się marnowac to ich sprawa. I właśnie za to kocham Barcę po tutaj stawia się na wychowanków a transfery przeprowadzane są z głową. Po co nam zbieranina gwiazd skoro mamy idealnie zgrany skład bazujący na wychowankach. Jedyna czego chce, to Riberyego :) Mam nadzeję, że w tej kwestii uda nam się wygrać. Wierzę w Pepa i nasz zarząd. Visca el Barca i Hała Madrid !

0

Nie łam się Iniesta będzie dobrze :) Do 20 lipca jeszcze sporo czasu i na bank wyleczysz kontuzje :) Dziękujemy za ten sezon :)

0

Kolejny zawodnik który chce nas reprezentować. Ja nie wiem czy zarząd klubu jest głuchy i ślepy ? Parę dni temu deklarował się Aguero, teraz Silva a zarząd nic sobie z tego nie robi. Ludzie kasa przecież jest, więc nie rozumiem w czym problem. Trzeba działać szybko bo ta menda Perez wybierze wszystkich najlepszych i nam nic nie zostawi. Rozumiem, że to dopiero początek okienka, ale zobaczcie w tydzień Perez przekonał Kakę ! Aż się boję pomyślec co może być dalej ? Dawać 30 baniek i jazda :)

0

Jeju ludzie ale wybrzydzacie ! Kogo lepszego znajdziecie na tych warunkach ? Ja bym się nie zastanawiał tylko brał póki jest taka okazja. Eto'o zrobił co do niego należało i może odejść przecież wiecznie nie będzieł w Barcelonia a jak mu warunki nowego kontraktu nie pasują to jego problem. Dobre wieści z samego rana :)

0

Toni... nieee ! Zdecydowanie zły wybór. Kurna Aguero się deklaruje to niech jemu złożą ofertę a nie Toniemu. Na Villę to już nie mamy raczej co liczyć bo piszą, że podobno już wszystko ustalone, ale na razie tylko gazety tak piszą. Jest jeszcze Forlan i Ibra. Jednak najbardziej chciałbym Aguero bo jest młody, zdolny i z Messim stworzyłby naprawdę dobry duet ;] Moje wymarzone transfery to Fabregas i Ribery a dalej to niech se robią co chcą byle by tych dwóch sprowadzić :] Takie jest moje zdanie na ten temat ;]

0

Szczerze to nie robi to na mnie wrażenia :) Co z tego, że Perez sprowadzi "gwiazdki" ? Nic im to nie ma i tak jak inni pisali zwycięstwo nad nimi będzie o wiele lepsze ;] Pozdro :]

0

Gratulacje Pep !

0

No proszę jaka deklaracja :] Zapraszamy, zapraszamy :] Na miejscu zarządu szykowałbym ofertę :]

0

Na futbol.pl piszą, że Eto'o nie zaakceptował nowego kontraktu i jest już prawie pewne, że opuści CN. Ponadto piszą, że wszystko ma się rozstrzygnąć już dziś ! To prawda, czy tylko takie plotki ze szmatławców ?

0

Taa wypełnic kontrakt... Później go nie przedłuży i odejdzie za darmo :] Ojj coś Eto'o zaczyna kombinować. To ja już jestem za tym żeby go sprzedać póki można wziąść za niego sporą kasę. Moje wymarzone transfery: Fabregas i Villa :]

0

No właśnie też pierwsza myśł jaka mnie naszła to wymiana na Fabregasa, ale nie sądzę, aby Wenger się zgodził...

0

Cules100pro

Jeżeli możesz wyślij mi na gadu: 7612200 :] Z góry dzięki :] Jeżeli ktoś ma ochote pogadać o Barcelonie piszcie śmiało :]

0

Cules100pro

Byłbym dozgonnie wdzięczny za te foty i filmy :] Czekam z niecierpliwością na linki :]

0

To się nazywa poświęcenie dla klubu ! Szacun :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?