0

Ja czekam na oficjalny komunikat, ale tyle gazet o tym trąbi a co najważniejsze członek zarządu Interu wypowiada się w ten sposób :) Zobaczymy co przyniosa kolejne godziny. Mi się wydaje, że Moratti nie chce jeszcze tak oficjalnie o tym gadac żeby szumu nie było. Visca el Barca ! Visca el Ibra ?

0

Eto'o niech lepiej nie pajacuje bo zaczyna mnie już denerwować. Osiągnął u nas wszystko i najwyższa pora na niego.

0

Ubiegłeś mnie kolego bo miałem to zamieścić :) Skoro Suarez pokusił się o takie słowa to według mnie sprawa jest już przesądzona ! Nie jaram się jeszcze zbytnio i czekam na oficjalne potwierdzenie. Jeżeli takowe będzie to będzie to prawdziwa bomba ! A mój braciszek (fan Interu) się załamie psychicznie ;)

0

Ludzie czego wy się tak spinacie ? I tak nie macie na to wpływu... Rozumiem, że komuś się to nie podoba, ale u nas w drużynie istnieje coś takiego jak DYSCYPLINA i Zlatan (o ile przejdzie ) bardzo szybko się o tym przekona. Poza tym to chyba ostatni dzwonek aby pozbyć się Eto'o, którewgo Guardiola już nie potrzebuje. W Interze ma miejsce w pierwszej 11-stce i sporą pensję. A Hleb ? I tak się nie sprawdził a zarząd przecież planuje wzmocnić pomoc. Spójrzcie na to z tej lepszej strony :)

0

Powiedzmy sobie szczerze, nie będzie miał okazji żeby się pokazać... Po co ma się marnować wiedząc, że bardzo dobry klub się nim interesuje ? Mamy teraz dobre relacje z Interem i trzeba to wykorzystać

0

Skoro Villa ma nie przejść to jestem jak najbardziej na TAK ! Oby to tylko nie były ploty... Poza tym na Villę chcieliśmy wydac 42 mln, a skoro Inter interesuje kwota 40 mln + Eto'o to brac jak najbardziej. Najbliższe godziny powinny potwierdzić te doniesienia :) Robi się co raz ciekawiej :)

0

Telenowela trwa...

0

Jeżeli to prawda to widać, że Villa jest cholernie zdeterminowany do tego, by do nas przejść. Do tego po obniżeniu swoich wymagań i tak zarabiałby dwa razy więcej ! Szlachetny chłop :) Poza tym działacze Valencii powinni wyciągnąć wnioski po transferze Maxwella. Zobaczymy jak będzie.

0

Nareszcie ! Ilez ja się musiałem naczekać na takiego newsa :) Witamy w ekipie ;)

0

DonBollo

Ciekawy news, właśnie go przeczytałem. Jeżeli to prawda to Barca ostatecznie zrezygnuje z Filipe. Może wreszcie się coś ruszy ! Dobrze by było dokonac wzmocnień przed wyjazdem na Wembley.

0

Szkoda gadać... Eto;o tez się zachowuje niepoważnie bo zamiast dać ostateczna odpowiedź to on powiedzmy sobie szczerze ma to wszystko w d.... !

0

Brawa dla Portugalii !

0

Laporta przyznał, że dla klubu i Pepa najlepsze byłoby zamknięcie kwestii transferów do 27 lipca, czyli dnia, w którym Barcelona rozpocznie tournee po Stanach Zjednoczonych.

To macie panowie jeszcze 12 dni na sfinalizowanie transferów :) Życzę powodzenia ! A Laporta sam sobie zaprzecza. Widać, że chce się pozbyc Eto'o i cos mi się wydaje, że Guardiola też tak uważa. Ja tez jestem za sprzedażą kameruńczyka bo to jest ostatnia szansa na jakąś kasę za niego a za rok będzie nam się śmiał w twarz jak będzie odchodził. Na miejscu Laporty skontaktowałbym się z nim (chociaz mówił, że nie odbiera telefonu) i zapytał wprost czy zostaje i przedłuża kontrakt, czy odchodzi. Za Ville 50 baniek to stanowczo za dużo i zarząd Valencii powinjien się stuknąć w czoło ze trzy razy i w obecneym kryzysie brać te 42 mln które im dajemy. Z resztą powinni uszanować decyzję piłkarza. Aaa przecież on miał podobno obietnicę złożoną. To tylko dowodzi o frajerstwie Valencii. Tyle ode mnie :)

0

A ja jestem bardzo ciekaw jak by sobie poradził Assulin ? Skład Barcy B jest super, to przyszłość naszego klubu :)

0

Don Andres

Nie pajacuj chłopie ok... Ja cały czas wierzę, że Villa do nas przyjdzie. To mój wymarzony transfer. Ciekaw jeszcze jestem jak potoczy się sprawa Filipe. Mam pytanie, ktoś się orientuje czy jutro wreszcie potwierdzą transfer Keirrisona ?

0

Dobrze Villa robi. Na jego miejscu łaził bym tal za nim każdego dnia aż by sie zgodził. Widac, że bardzo mu zalezy na tym transferze. Coś mi się wydaje, ze ten transfer jednak dojdzie do skutku :) Oby !

0

To już niech lepiej Eto'o zostanie na ten rok :(

0

Mam nadzeję, że dziś wreszcie jakiś oficjalny komunikat się pojawi :) Trzymam kciuki :)

0

Hehe a tak trochę z innej beczki to Milan chce Puyola :) Uśmiałem się jak z dobrej komedii :)

0

Gbur i tyle ! Myśli wyłącznie o sobie. A Villa i tak odejdzie bo na przymus nie zostanie w Valenicii. Będzie jeszcze głośno o tym transferze :)

0

Heh Puyol wyrywa fajne laski i widać, że Iniesta tez sie świetnie bawi ze swoją ukochaną :) Ale za grosz prywatności nie mają :) Takim to się żyje ;)

0

Jestem pewien, że w Realu nie byłby szczęśliwy. Teraz w Madrycie jest zbieranina gwiazd i bardzo jestem ciekaw jak ta karuzela będzie się kręciła w nowym sezonie ? Już sobie ostrzę pazurki na GD :) A Villa i tak do nas przyjdzie bo to jest jego marzenie, a pamiętajmy, że z niewolnika nie ma pracownika

0

gregu

Masz jakiś problem chłopie ? To zachowaj go dla siebie i nie cwaniakuj boo to ci nic nie da ! Wkurzające jest juz to wszystko !

0

Nie chce mi się nawet czytać takich newsów...

0

bolomanolo

Moja cierpliwość też się skończyła, a dokłdnie wczoraj wieczorem. Jak oni chcą sprowadzić Francka skoro nie potrafią nawet Filipe zakontraktować o Villi już nie wspomnę. Mam już dość tych pustych obietnic i ciągłych newsów pt. Villa jest najlepszy, Villa pasuje do Barcy... Co z tego skoro zarząd nie potrafi nic z tym zrobić. Póki co mam serdecznie dośc tego okienka, naszego zarządu i wszystkiego co z transferami do Barcy związane. Dopóki nie zobacze oficjalnego powiadomienia zdania nie zmienię !

0

Żal...

0

No właśnie ławki rezerwowych to my praktycznie nie mamy... Smutna prawda. Aaa właśnie dzisiaj miał być Keirrison i co ? Gdzie jest ? Ojjj przeginają trochę

0

No i pięknie ! To teraz wszyscy widzimy co nam daje takie zwlekanie z wszystkim. Perez w ciągu miesiąca sprowadził prawie pół składu a my z jednym głupim transferem nie możemy sobie poradzić. Villa zostanie w Valencii, Eto'o ostatecznie gdzieś odejdzie i atak mamy poprostu wyczesany ! Brawa dla zarządu ! Lipa na maxa ! I nie mówcie mi, że jestem nerwowy i, że trzeba być cierpliwym. Właśnie widze co ta cierpliwość daje.

0

Mam nadzeję, żę wszystko pójdzie po naszej myśli :) Kurde denerwuje się tym wszystkim !

0

To już przestaje być zabawne... City zrezygnowało, Manchester też, a Milan raczej go nie kupi bo są ponoć blisko sprowadzenia Fabiano. Z Villą cały czas nie wiadomo a Eto'o tez nic nie raczy powiedzieć. W końcu wyjdzie tak, że zostanie i za rok gówno za niego weźmiemy. Niech się lepiej zarząd weźmie do roboty bo póki co czarno widzę przyszłość. Jako fan Barcy jestem szczerze zaniepokojony tym co się obecnie dzieje. Villa miał się dzisiaj spotkac z prezesem chyba o 18 i co ??? Mamy 19:20 i żadnego newsa... Poprostu żal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?