0

Teraz trzeba podpisać nową umowę przede wszystkim z Puyolem bo on stanowi o nasiej sile defensywnej. Z Iniestą raczej problemów nie powinno być.

0

Hehe "imbecyl" dobre :) Cóż jak widać polityka jest zakręcona nie tylko w naszym rodzimym kraju :)

0

Heh to ja mam na odwrót, nie przepadam za rybami, ale lubię wieprzowinę :) Widać, że Czygra to normalny facet bez kompleksu wyższości. Tak trzymaj chłopie ! Jedno co mnie irytuje to to, że nie ma prawka :) Moim zdaniem facet bez prawka to jak żołnierz bez karabinu :) Pozdrawiam !

0

Oby tylko kontuzje ich omijały i będzie dobrze :)

0

Z Valencią będzie najciężej. Mestalla nie jest dla nas przyjaznym stadionem. Mimo to liczę na udany występ. A póki co całkiem długa przerwa.

0

Cóż póki co to najgorszy mecz rozegrany w tym sezonie. Skromne zwycięstwo, ale najważniejsze są 3 punkty i przynajmniej do jutra mamy lidera (chyba). Liczę, że Sevilla urwie punkty białym z Madrytu. Visca el Barca !

0

Cieszy mnie obecność Pedro w pierwszej 11-stce :) Składzik b.dobry, mam nadzieję, że drużyna sprawi dzisiaj prezent Zlatanowi ;)

0

Ciekawe, czy znajdzie się w kadrze meczowej ?

0

Noo dobre wiadomości docierają do mnie z samego rana. Czyli reasumując Milito powinien zagrać swój pierwszy mecz coś koło początku grudnia. Nieźle. Co do Bojana to trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że zagra parę minut z Valencią.

0

Musi podpisać nowy kontrakt ! Puyol stał się ikoną Barcy, bez niego tracimy połowę swojego uroku. To fantastyczny człowiek. Zagrał wczoraj kapitalny mecz.

0

A ja od początku wierzę w jego potencjał i mam nadzieję, że nadal będzie się rozwijał w tak dobrym tempie jak teraz.

0

Bardzo dobry skład. Cieszy mnie obecność Iniesty w pierwszej 11-stce. Inter zremisował z Rubinem, więc jak wygramy to obejmiemy prowadzenie :) Trzymam kciuki !

0

Henry niestety jutro nie zagra. Kontuzja jest zbyt poważna, ale lekarze mówią, że potrwa to tylko 7-8 dni, więc nie jest źle. Na miejscu Pepa dałbym szansę Pedro. Chłopak dobrze spisuje się w ważnych meczach i jestem pewien, że sobie poradzi. Iniestę można posadzić na ławce i ewentualnie wprowadzić go na miejsce Pedro jeżeli coś szło by nie tak. W pomocy nie mamy problemów, więc uważam, że to dobre rozwiązanie.

0

Przepraszam, że nie na temat i przepraszam za link, ale po prostu musicie to zobaczyć:



To jest genialne !

0

Znakomity początek sezonu w jego wykonaniu. Oby tak dalej !

0

Kurcze no nie dobrze z tymi kontuzjami. Co mecz to jakiś uraz. Ważne jest to, że po raz kolejny wygraliśmy i utrzymujemy fantastyczną passę. Mam nadzieję, że są to jedynie drobne urazy.

0

Dziwny był ten mecz... Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, ale uważam, że jest to wina złej murawy i... sędziego. Spotkanie było sędziowane na bardzo niskim poziomie. Mam nadzieję, że arbiter obejrzy sobie to spotkanie na taśmie i przeanalizuje błędy. Liczy się kolejne zwycięstwo i kolejna bramka Ibry :) Jest w świetnej dyspozycji. Messi za bardzo indywidualnie. Ogólnie słabe widowisko. Pozdrawiam.

0

Wielki Real wygrał ze słabą Teneryfą zaledwie 3:0 o_0

0

Ibra pewnie zagra w drugiej połowie jakieś 20 minut. Lepiej nie ryzykować. Mnie osobiście dziwi brak Iniesty w wyjściowym składzie o_0

0

No nie da odpocząć Xaviemu :) Składzior dobry ! Jedziemy z nimi :)

0

Mecze o 15 ?! Chyba go powaliło ! Nie obchodzi mnie, że narobił sobie długów. Tak ogólnie to nie jest dobra pora na rozgrywki bo jest to środek dnia i większość ludzi pracuje a uczniowie siedzą w szkołach, tak więc stanowcze NIE ! Perez niech kombinuje dalej.

0

Całego spotkania raczej nie rozegra. Ja na miejscu Pepa bym nie ryzykował i posadził go na ławce. Atak może przecież wyglądać tak: Pedro-Henry-Messi. To dobre rozwiązanie.

0

Dziecko drogie ja przynajmniej potrafię pisać poprawną polszczyzną ! Ale ok nie kłócę się bo nie warto

0

Tego pana na dole chyba nie uczyli interpunkcji i poprawnego składania zdań. Ban jak cholera !

0

Nie zgadzam się z tytułem newsa ! Oni nie są warci miliony... Oni są bezcenni :)

0

Geniusz na boisku i jaki skromny :) Ze świeczką w ręku szukać takich ludzi. Po prostu Visca el Messi !

0

Nie mam niestety dobrego obeznania w medycynie. Czy ktoś wie na ile meczy ta kontuzja może go wykluczyć ?

0

Niepotrzebny... Mamy Pedro, który jest już ograny w Barcelonie i według mnie ma zdecydowanie lepszy potencjał. No i jest też Jeffren :)

0

To prawda Racing to dla nas dość niewygodny przeciwnik, ale trzymamy formę i myślę, że będzie dobrze :) Ciekawe, czy Ibra coś strzeli ? O ile oczywiście zagra :)

0

I znowu się sezonowców zleci :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?