0

No i jedziemy z tym koksem :)

0

Ooo jeszcze tego pajaca nam do szczęścia brakowało :)

0

Spokojnie. Nasi grają bardzo dobrze, przed nami druga połowa a więc wszystko może się zdarzyć. Przeważamy na boisku i to się liczy. Jestem spokojny jeżeli chodzi o naszą grę. Będzie dobrze :) VeB !

0

Wreszcie Iniesta zagra na środku ! Atak zabójczy :) Będzie ciekawy mecz :)

0

Ja też kiedyś zrealizuje to marzenie bez względu na to, ile pieniędzy będzie mnie to kosztowało. Marzenia są bezcenne !

0

Kapitalny artykuł. Niech się inni uczą od Barcy.

- Jak rozrabia albo nie chce wkuwać, dostaje szlaban. Nie pozwalamy mu przez kilka tygodni trenować. Niech wie, że jeśli się nie poprawi, nie będzie grał w Barcelonie. Oni sobie nie wyobrażają surowszej kary - tłumaczy koordynator grup młodzieżowych Barçy Albert Capellas.

Ten fragment najbardziej mi się spodobał. Jak widać trzymają krótko, albo podporządkujesz się systemowi, albo out ! Ciekaw jestem, czy ci dwaj chłopcy: Roman Tugarinov i Armand Ella Ken rzeczywiście są tacy dobrzy. Mam nadzieję, że będziemy mieli z nich pożytek. Ogólnie po przeczytaniu artykułu jestem dumny z naszego systemu szkolenia. potrafimy kreować piłkarzy kompletnych co z resztą pokazują mecze. Obecnie mamy najlepszy system szkolenia młodzieży na świecie i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

0

Mocny rywal. Poradzimy sobie :)

0

Ikona Barcelony ! Ave Messi !

0

Niestety pierwszej połowy nie obejrzałem, ponieważ miałem problemy z linkami i dopiero drugą połowę udało mi się obejrzeć. Muszę stwierdzić, że byłem zaskoczony postawą Realu. Ich kontrataki były bardzo groźne i gdyby nie doskonała postawa naszej defensywy i Valdesa przegralibyśmy i to dotkliwie. Kiedy Sergio dostał kartkę byłem wściekły na arbitra. Nie zrobił tego celowo a do końca meczu było ponad pół godziny. Zagraliśmy bardzo zespołowo co przełożyło się na końcowy sukces. Ibra ? Magik ! Nie znam innego określenia, które lepiej pasowałoby do Szweda. Wszedł i strzelił bramkę na wagę 3 punktów. Kapitalny piłkarz ! Drużyna na prawdę się spisała. To był niesamowity tydzień, który okazał się szczęśliwy dla Barcy. Teraz można spokojnie podejść do kolejnego ligowego spotkania. Viva la Barca !

0

A ja byłem pewien, że to Ibra będzie grał w podstawowym składzie a Messi zacznie na ławie. Zaskoczył mnie Pep. Mam nadzieję, że ujrzymy Ibrę w drugiej połowie. Co do składu to według mnie jest ok. Bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzi Henry ? W końcu gra na środku :)

0

Kurdeee jak na złość ten czas się niemiłosiernie dłuży. Za trzy godziny świat przestanie istnieć ! VeB !

0

kiano

Mało jest takich "normalnych" kibiców jak ty. Mecz na pewno będzie niesamowity, w końcu to Derby Europy. Fakt, że nie macie jeszcze zgranego teamu, ale takie mecze jak ten rządzą się swoimi prawami i najmniejszy błąd może doprowadzić do katastrofy. Naszym atutem jest boisko i prawie 100 tysięcy kibiców. Ja nie skreślam Realu bo jesteście cholernie silną ekipą tylko jeszcze nie potraficie wykorzystac do końca swojego potencjału. Już odliczam godziny do meczu i życzę sobie i kibicom obu ekip niezapomnianych emocji.

0

Dziś święto naszego klubu ! Jako Cule życzę wielu sukcesów i następnych 110 lat istnienia !

0

Na innej stronce dotyczącej Barcy czytałem, że Pep jutro po treningu postanowi, czy Messi i Ibra zagrają. Skoro wszystko jest ok to teoretycznie powinni bez problemu znaleźć się w podstawowym składzie, ale wydaje mi się, że jeden z nich jednak zacznie mecz na ławce. Tym kimś może być Leo Messi bo jego kontuzja była poważniejsza od tej Ibry i trzeba być ostrożnym. To El Clasico i nikt nie będzie cofał nóg w walce o piłkę a pamiętam jeszcze ubiegłoroczny mecz na CN i Messi był niemiłosiernie skopany przez graczy Realu. Jutro może być podobnie bo naszych zawodników ciężko jest zatrzymać przepisowo.

0

Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności, ale kto wie...

0

Ibra pewny siebie jak zawsze :) Mam nadzieję, że pokaże tym z Madrytu gdzie ich miejsce !

0

Wiecie co, dopóki nie korzystałem z internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Czytając niektóre komentarze zastanawiam się po ile mają lat ich autorzy ? Jak oni mogą się nazywać kibicem i to w dodatku Barcy ? Prawdziwy kibic powinien szanować rywala, a nie jeździć po nim równo 0_o Kibicuje Barcy ledwie rok czasu, początkowo też miałem takie "odpały" , ale po pewnym czasie zrozumiałem ,że to nie ma sensu. Moderatorzy powinni zawieszać takich pajaców.

0

Jedyny zawodnik Realu, którego szanuję. Jak zwykle gada od rzeczy i mądrze. Niech tylko na GD zgoli tę brodę bo wygląda jak dziad :)

0

Po prostu Made in Barca :)

0

Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądał mecz. Real ostatnio nie grzeszy formą strzelecka, co dobitnie pokazują dwa poprzednie mecze Królewskich (1:0 z Racingiem, i 1:0 we wczorajszym meczu z Zurychem). Oczywiście nie uważam, że będzie to łatwe spotkanie, bo GD to wyjątkowe spotkanie i wszystko może się wydarzyć. Jesteśmy w dobrej formie co udowodniliśmy po meczu z Interem, a dodatkowo jak wróci Messi i Ibra to będzie dobrze. Wyniku meczu nie obstawiam, ale wierzę, że piłkarze stworzą piękne widowisko tak jak na GD przystało.

0

Jak na boisko wejdzie Ibra lub Messi to ich zniszczymy :) Bardzo dobra gra, jestem zajebiście zadowolony !

0

Ha Henry na szpicy ! Oby się przełamał i strzelił jakąś ładną brameczkę :) Mam nadzieję, że Ibra zagra w drugiej połowie. Ogólnie skład niezły. Wygramy !

0

Ja chodzę już nakręcony od samego rana :) Każdy mecz Barcy to dla mnie wielkie wydarzenia, a dzisiejsze spotkanie z Interem to jak finał ważnych rozgrywek. Prześladuje mnie przeczucie, że obejrzymy dziś kapitalne spotkanie. Chciałbym, aby obfitowało w bramki, ale głównie dla Blaugrany :) Piłkarze wiedzą jaka jest stawka tego meczu, a o motywację się nie martwię bo Pep jest mistrzem w tym fachu. Do usłyszenia około godziny 23, mam nadzieję, że każdy będzie w siódmym niebie. Do boju Barca !!!

0

Jak na murawę wybiegnie Ibra lub Messi to będę spokojny :)

0

Za 24 godziny będziemy mniej więcej wiedzieli jaki będzie wynik meczu. Sytuacja trochę się skomplikowała, ale pamiętajmy, że to jest Barca, a ten zespół nie poddaje się bez walki. VeB !

0

Panowie zakończcie tą dyskusję. To do niczego nie doprowadzi. Wszystko zweryfikuje boisko i wtedy będzie można pogadać.

0

Ja nawet nie czytam tego badziewia na Onecie i WP bo są to newsy wyssane z palca ! Wierzę tylko wiarygodnym źródłom informacji. Nie ma co płakać tylko wyjść na boisko i zrobić swoje. Trzeba przyjąć na klatę wszystkie problemy a nie siedzieć w kącie i beczeć. Zobaczycie jakie będzie wychwalanie jak uda się wygrać oba mecze ( Inter i Real ).

0

Aaa i jeszcze jedno... Kasa również jest potrzebna moim zdaniem. W dzisiejszym futbolu odgrywa ona główna rolę. Fakt, że dużo wydaliśmy, ale w przeciwieństwie do Realu nie zadłużamy się na niebotyczne kwoty. Tyle w temacie...

0

http://www.kanonierzy.com/

ZbigniewWodecki

Nie ego mi nie spadło, tylko po co wypisują takie rzeczy ? Będą nam wypominać, że zdobyliśmy potrójna koronę. Zazdrość ? To chyba dobre słowo. Fabregas zrobi to co uważa za stosowne. Według mnie nie przejdzie teraz do Barcy, ale kto go tam wie. W każdym bądź razie u nas rzeczywiście miałby większe szanse na trofea niż w Arsenalu bo mamy bardziej doświadczony skład. Nie ujmuje im umiejętności bo to naprawdę świetny zespół. Ale według mnie nie mają prawa wyzywać nas od lizusów. Chwalimy Fabregasa bo ma nieprzeciętne umiejętności i pasuje do nas jak nikt inny bo u nas stawiał pierwsze kroki w piłkarskim świecie.

0

Sory, że nie na temat, ale muszę to napisać... Wejdźcie sobie na stronkę Arsenalu i przeczytajcie co te pajace napisali na temat Barcy. Wyzwali nas od lizusów i wypominają ciągle, że liżemy dupę Fabregasowi byle by tylko przeszedł do nas. W przeciwieństwie do nich to my mamy się czym pochwalić bo mamy wspaniały skład, który JEST W STANIE zdobywać trofea a nie tak jak oni nasprowadzają dzieci i uważają, że to wystarczy. Szkoda gadać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?