0

chłopaki na pewno są zmartwieni odpadnięciem z CdR, ale trzeba o tym po prostu zapomnieć i skupić się na lidze bo jest ona ważniejsza. Barca gra z Sevillą a Real z Bilbao, a więc zapowiada się ciekawa walka o punkty. O motywację zespołu się nie martwię bo Pep to świetny psycholog co niejednokrotnie już udowodnił. Zwycięstwo w jutrzejszym meczu na pewno doda nam skrzydeł zważywszy na to, że rok zaczęliśmy słabo.

0

Jeżeli zagramy takim samym składem oraz z takim poświęceniem jak dwa dni temu to o wynik jestem spokojny :) Zemsta będzie słodka !

0

Jak to przeczytałem to aż mi się oranżada z komunii odbiła ! Dziennikarze to jednak mają fantazję :)

0

"Możemy teraz trochę odpocząć po dwóch bardzo intensywnych sezonach z napiętym terminarzem gier. W ten sposób możemy lepiej przygotować się do walki w lidze i Champions League"

O tym samym pomyślałem po wczorajszym meczu :) Ja się za bardzo tym nie przejąłem bo akurat na CdR najmniej mi zależało :)

0

Nie ma linków do bramki !

0

VV wszystkiego najlepszego !

0

Messi setną bramkę może strzelić już w sobotę jak się bardzo postara :)

0

Dla Guardioli to może być pewnego rodzaju szok, ponieważ odkąd dowodzi Barcą nie odpadł jeszcze z żadnych rozgrywek. Nie ma tu winy ani trenera, ani zawodników. Szczerze mówiąc mnie nie martwi odpadnięcie z walki o CdR. To nie jest aż tak bardzo prestiżowy puchar jak chociażby LM, czy La Liga. Jest nawet pewien plus całej sytuacji. Będziemy mieli mniej meczów do rozegrania przez co piłkarze teoretycznie będą mogli sobie odpocząć. Najważniejsze jest teraz to, aby skupić się na nadchodzących meczach i LM bo być może uda się obronić jedno albo nawet oba tytuły. W pewien sposób zrewanżowaliśmy się Sevilli bo najpierw oni nas pokonali na własnym stadionie a teraz my ich odprawiliśmy z kwitkiem, z tym, że to oni lepiej na tym wyszli. Czekamy teraz na sobotę i kolejny sukces Barcelonistów. Jesteśmy z wami ! Vamos Barca.

0

gwozdziu94

u96- tak się nazywa ;)

0

A w La Coruni już 2:2 :) Jedziemy z nimi. Skład idealny !

0

Takim składem można walczyć :) Do boju !

0

Ibra coś dzisiaj trafi zobaczycie :)

0

Z 6 zdobytych trofeów CdR jest akurat najmniej prestiżowym. Odpadnięcie z dalszej rywalizacji nie będzie wielką tragedią, ale tak jak napisałem w innym newsie nie wolno poddawać się bez walki. Musimy być optymistami.

0

Byłoby fajnie, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego transferu. Za 45 mln spokojnie można sprowadzić Silvę i jeszcze jakiego innego piłkarza. Czas pokaże.

0

Trzeba zagrać mocnym składem. Wraca Ibra i mam cichą nadzieję, że coś jutro ustrzeli. Trzeba to wygrać !

0

Pinto-Dani-Pique-Puyol-Abidal-Sergio-Xavi-Andres-Henry-Ibra-Messi

Myślę, że jak wybiegnie taki skład to wygramy :) Nie można sobie nic odpuszczać bo to nie jest zachowanie mistrzów. Trzeba walczyć do ostatniej minuty meczu. Lepiej przegrać z honorem niż poddać się bez walki ! Somos Uno !

0

Najbardziej jestem dumny z tego, że minęła juz 17 kolejka a my ciągle nie przegraliśmy ani jednego ligowego spotkania :) Teraz trzeba się skupić na Sevilli.

0

Kurna taki mecz a mi żadna transmisja nie działa ! Mam nadzieję, że jeszcze Messi coś dzisiaj wsadzi :) No i Pedro mógłby coś ustrzelić o ile oczywiście zagra ;)

0

Szczerze to wolałbym Pedro. Ale mam nadzieję, że Bojan pokaże na co go stać :)

0

Będzie dobrze :)

0

Genialny tekst ! Brawa dla autora !

0

W ataku nie stawiałbym na Bojana od pierwszych minut. Niech lepiej zagra Pedro bo ostatnio ma fantastyczną formę. Na szpicy Henry i będzie dobrze. Absencji Zlatana nie powinniśmy odczuć. Zwycięstwo nad Tenerife zdecydowanie podbuduje morale w zespole a to jest bardzo ważne bo kolejne dwa mecze to Sevilla. czuje, że w środę czeka nas bardzo ciężki mecz. Mają przewagę jednej bramki i będa robili wszystko, aby utrzymać korzystny rezultat. Co ja będę się rozpisywał, Barca to po prostu Mes que un Club ! Damy radę :)

0

Nie da się ciągle wygrywać. Nasi piłkarze to tylko ludzie a nie maszynki do wygrywania. Z Teneryfą na pewno sobie poradzimy :)

0

Trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy i liczę, że bez problemu odstawimy ich z kwitkiem

0

A co tu się dziwic, że Wengera to wkurza. Ostatnie słowo i tak należy do Fabregasa a ten publicznie z tego co wiem nie wyrażał chęci gry w Barcy. Co z tego, że Arsenal nie zdobywa tytułów ? Widać, że Cesc czuje się dobrze w Londynie i uważam, że cholernie ciężko będzie go wyciągnąć z Emirates. Osobiście kibicuje zarówno Barcy i Arsenalowi i widzę, że Fabregas w Londynie odwala kawał dobrej roboty i oby tak dalej. Trochę szacunku dla innych klubów.

0

Fotek niestety nie znalazłem, ale najważniejsze jest to, aby Titi był szczęśliwy poza boiskiem :)

0

W takim Xerez to by wymiatał. Jestem pewien, że byłby podstawowym napastnikiem dzieki czemu zasmakował by hiszpańskiej piłki. Jak dla mnie bardzo dobry pomysł.

0

I tak ma kurde być :)

0

Przegrana 2:1 to jeszcze nie jest tragedia. Najważniejsze jest to, abyśmy w rewanżu jako pierwsi zdobyli bramkę. Pep zapewne wystawi najsilniejszy skład i damy radę :)

0

Bardzo kombinacyjny skład... Ale będzie dobrze ! Wreszcie Milito gra od pierwszej minuty :) Ciekawe jak sobie poradzi Thiago ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?