0

Ooo Real odpadł jaka szkoda :) 1/8 ponad życie ! No no sytuacja w LM robi się bardzo ciekawa :)

0

Jak dobrze jest napisać po dłuższej nieobecności. Dzięki jeszcze raz za usunięcia bana :) Musze powiedzieć, że widok zaśnieżonego CN jest dość nietypowy. Oby pogoda się ustabilizowała do weekendu bo nie chciałbym, aby mecz został przełożony. No i jak wiadomo Barca raczej słabo gra w takich warunkach.

0

By mod: ban!

0

Bardzo słabo :/ Tyle okazji i żadnej bramki... To świadczy o braku formy. Messi nic nie gra, Ibra niestety też. Co z tego, że przeważamy na boisku ? Nie trafiamy do pustej bramki ! Jak tak dalej pójdzie to nie przejdziemy 1/8 LM !

0

Wspaniały skład ! Dokładnie taki jaki sobie wyobrażałem. Bardzo jestem ciekaw jak się pokaże Dani po kontuzji. gramy o 3 punkty !

0

To ciekawe bo ja także obstawiam taki skład :)

0

Wspaniale ! Prawa strona znów zacznie funkcjonować jak należy :)

0

Pamiętam go jak grywał czasami w ubiegłym sezonie i nie przyszło mi do głowy, że w tak krótkim czasie jego talent eksploduje. Nie można go porównywać z Henrym bo to dwa inne światy. Francuz w świecie piłki osiągnął już wszystko, a Pedro dopiero zaczyna marsz po tytuły.

0

Pep w którymś wywiadzie powiedział, że praca snajpera nie polega tylko na zdobywaniu bramek. Zlatan prócz goli daje dużo pewności w naszej grze. Może rzeczywiście miesiąc luty po prostu nam "nie leży". Rok temu było dokładnie to samo. Jestem pewien, że brak bramek ze strony Ibry nie jest spowodowany brakiem chęci do gry, lecz małego spadku formy. To się zdarza najlepszym. Mam przeczucie, że dzisiaj Ibra coś strzeli :) Nie narzekajmy na niego tak jak większość Cules tylko dopingujmy !

0

misk00

W sumie to masz rację kolego, ale mam nadzieję, że forma pójdzie w górę bo co prawda z Valencią tez gramy u siebie, ale to już nie jest byle jaki przeciwnik.

0

U siebie gramy znacznie pewniej niż na wyjazdach, więc nie powinno być źle. Druga sprawa to, że nasi najważniejsi piłkarze wracają do zdrowia. Ciekaw jestem, czy Dani dostanie jutro szansę na grę ? Beż niego bardzo wiele tracimy. Przede wszystkim mam nadzieję na lepszą dla oka grę, bo to co zagraliśmy ze Stuttgartem to był jakiś żart. Jutro okaże się na czym stoimy.

0

Długo czekałem na tę wiadomość. Super !

0

Dobrze, że wywalczyliśmy remis. Ogólnie rzecz biorą ostatnio gramy dość słabo na wyjazdach. Trzeba się ogarnąć i u siebie dać im nauczkę :) Teraz trzeba się skupić na Maladze.

0

Lipa panowie... W drugiej połowie trzeba zagrać zupełnie inny mecz

0

El Polaco

Przy takiej grze to nie mamy co marzyć o zwycięstwie...

0

Co my gramy dzisiaj ?! To nie jest Barca, którą kocham !

0

Świetnie ! Nie dość, że gramy padakę to jeszcze przegrywamy ze średniakiem Bundesligi :/

0

Skład prawie idealny... tylko zamiast Busquetsa dać Iniestę a na skrzydło Henry. Ale i tak skład jest zajebiaszczy :)

0

Nie potrzebny jest 3 lewy obrońca. Mamy Abidala i Maxwella, który radzi sobie dobrze. Trzeba nam wartościowego zmiennika dla Alvesa !

0

Co tu dużo gadać trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy i musimy to wykorzystać. Dobrą wiadomością jest powrót trzech bardzo ważnych piłkarzy, jednak nie wydaje mi się, aby któryś z nich zaczął mecz od pierwszych minut. Pisałem już wcześniej, że moglibyśmy zacząć takim składem jak w meczu z Racingiem. Jeżeli wygramy to 2:0 to awans będziemy mieli już praktycznie zapewniony, ale lepiej nie kusić losu zbyt wcześnie. Mam przeczucie, że to będzie dobry mecz. Mój typ: 2:0

0

Wspaniałe wieści !

0

No i nie zapominajmy o tym ,że Dani być może wróci we wtorek. Ech tęskno mi za tymi szarżami prawą stroną boiska :)

0

Henry zagrał wczoraj dobry mecz. Oby to była zapowiedź powrotu do formy.

0

y13

Czyli mam rozumieć, że według ciebie Ibra powinien siedzieć na ławce ? Sory, ale Bojan z takimi przeciwnikami jak Real, czy Valencia nie miałby za wiele do powiedzenia.

0

Zgadzam się z vares999. Bojan niestety nie jest jest na tyle dobry, aby grac w podstawowym składzie Barcy. Nie wiem czemu niektórzy tak się na niego napalają ? Piłkarz jak każdy inny. Śmiem twierdzić, że Pedro jest o niebo lepszy. Ibra gra bardzo dobrze. Co z tego, że nie strzela ? Jest silny fizycznie i jego obecność na boisku daje nam bardzo wiele. Dajcie wreszcie spokój z Eto'o. Jego już nie ma, jego gra dla Barcy to już historia, a jak się coś komuś nie widzi to idźcie kibicować Interowi i tam się wyżalajcie. Prawdziwy kibic nie użala się nad piłkarzem tylko dlatego, że ma spadek formy.

0

Na Stuttgart Pep mógłby wystawić identyczną 11-stkę jak na wczorajszy mecz. Jestem pewien, że poradziliby sobie znakomicie. Obrona w zasadzie kompletna a może i Dani zdąży się wykurować. Środek pola sprawował się wczoraj bardzo dobrze głównie za sprawą Iniesty, który rządził i dzielił. Bojan także zagrał lepiej niż się spodziewałem. Wiem, że nie można lekceważyć rywala, ale powiedzmy sobie szczerze, że Stuttgart to nie jest światowa klasa i przy naszym stylu gry awans dalej powinniśmy sobie już wywalczyć właśnie w Niemczech. Osobiście uważam, że jeżeli uda się wygrać 2:0 to na CN niewiele już zdziałają. W każdym bądź razie poczekajmy do meczu. Jestem dumny z postawy naszych piłkarzy. Ciekawe jak dzisiaj zagra Real ?

0

Henry zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz. Myślę, że ta bramka doda mu tej pewności siebie, którą gdzieś zgubił. Oby to nie był jeden dobry mecz w jego wykonaniu. Thiago zagrał chyba lepiej niż sam sobie to mógł wyobrazić. Rośnie nowa gwiazda :) Kurcze coś mnie te kontuzje ostatnio niepokoją. Oby na wtorek Zlatan był gotowy bo będzie nam bardzo potrzebny.

0

Jakby nie było to my też ich dzisiaj postraszyliśmy. Wiadomo co się dzieję, że Ibrą ? Mam nadzieję, że będzie zdolny do gry we wtorek.

0

Ejj u mnie nie słychać komentarza 0_0 ?! Też tak macie ?

0

Pięknie, pięknie, pięknie ! Cieszy mnie bardzo bramka Thiago. Teraz czas na LM !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?