Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra zagrał wczoraj dobre spotkanie i cieszę się bardzo z jego bramki. To powinno dodać mu pewności siebie i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie co raz lepiej, tym bardziej teraz kiedy czekają nas ciężkie mecze.
0
Uff 2:0. Zobaczymy co zrobi Madryt.
0
Co za gość (sędzia) !
0
Skąd się wziął ten sędzia ?!
0
No słabiutko niestety. Mam nadzieję, że druga połowa będzie zdecydowanie lepsza.
0
Tak jak wspomniałem wcześniej skład jest wspaniały ! Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo :)
0
Ibrahimovic
Nie nie piszę o Twoim składzie. Poza tym to nie zauważyłeś, ale koledzy poniżej podali już wyjściową jedenastkę.
0
Kapitalny skład. Jednak Messi nie odpocznie :) Cieszę się z obecności Henry'ego i Milito. Po 3 punkty !
0
Nie chcę być nieuprzejmy wobec niego, ale na kilometr czuję, że pierwszą kwestią jaką rozważy będzie to, gdzie więcej zarobi. My kokosów mu raczej nie zaproponujemy ze względu na duże zarobki Messiego, Ibry i innych piłkarzy. A tak poza tym to nie jest moim faworytem jeżeli chodzi o zastąpienie Henry'ego. Zdecydowanie wolę Silvę, Matę lub Suareza z Ajaxu.
0
Ja bym wystawił taki skład:
Valdes - Alves, Puyol, Czygryński, Maxwell - Sergio, Toure, Iniesta - Henry, Ibra, Pedro.
Moim zdaniem Messi powinien odpocząć bo ostatnio jest ostro "eksploatowany" przez trenera.
0
A po co Ci CV do La Masia ?
Co do newsa to zgadzam się z ocenami. A okładka Sportu... Powalająca :)
0
Jak dla mnie Messi już jest legendą. Wspaniały piłkarz !
0
a ja się bardzo cieszę, że jestem kibicem tego Dream Teamu :)
0
Czyli to nie były aż tak poważne urazy. To dobrze, bo Pique jest bardzo ważną częścią naszej ekipy, chociaż nie wydaje mi się, aby zagrał w środę. Może wreszcie zagra Czygra ?
0
A więc Iniesta odpoczywa, to dobrze. Nie sądzę, aby nasz środek grał opornie. Yaya pokazał w ostatnim meczu, że potrafi się znaleźć w ofensywnych sytuacjach. Jedziemy po 3 pkt !
0
Ja jestem spokojny o jutrzejszy mecz. Z całą odpowiedzialnością przyznaję, że powróciła Barca z ubiegłego sezonu. W pięknym stylu pokonaliśmy Valencię i zniszczyliśmy Stuttgart. Messi obecnie jest w kapitalnej formie, ale osobiście dałbym mu odpocząć bo solidnie sobie na to zasłużył. Pedro spokojnie go zastąpi. No i może Ibra zacznie strzelać. statystyki pokazują, że gra nam się trudno z Saragossą na ich terenie, jednak w naszej obecnej formie nie wyobrażam sobie porażki. Szkoda, że Madryt wygrał, ale ja się na nich nie oglądam. Interesują mnie tylko nasze pojedynki.
0
Ha, czego to ludzie nie wymyślą :) Jak dla mnie bombowy pomysł :)
0
Bardzo mnie cieszy, że w szatni zespołu panuje tak wspaniała atmosfera. Dzięki temu piłkarze są ze sobą zżyci co później przekłada się na piękną zespołową grę. Tak trzymać panowie !
0
A w Radomiu ?
0
Przede wszystkim Pep powinien dać odpocząć Messiemu bo ostatnio chłopak haruje jak wół. Saragossa nie jest mocnym przeciwnikiem tak więc rotacja w składzie by się przydała.
0
Taa wygrać LL i LM na Bernabeu to byłoby coś wspaniałego. I oczywiście jestem przekonany, że można tego dokonać. Oby tylko kontuzje nas omijały a będzie dobrze.
0
Messi95
Po pierwsze to nie "hanry1991" tylko Henry1991 :)
Po drugie to skąd możesz to wiedzieć ? Tegoroczna LM nie raz mnie zaskoczyła. Fakt nasi piłkarze są lepsi fizycznie od graczy Arsenalu. Weź sobie np. Postaw Puyola przy Nasrim. Przecież oni będą się odbijać od naszych obrońców, ale nie o to chodzi. Arsenal gra obecnie bardzo podobny futbol do naszego. Nie czekają na kontrę, lecz mądrze budują atak pozycyjny. Spójrz tylko ile strzelili goli w PL. 71 ! To jest obecnie najlepszy wynik jeżeli chodzi o gole w angielskiej lidze a to o czymś świadczy. Ja oczywiście jestem całym sercem za Barcą, ale nie prorokowałbym od razu pogromu. Pierwszy mecz na Emirates a ostatnio coś nam te wyjazdy nie wychodzą. Przykład ? Chociażby ze Stuttgartem, który jest o dwie klasy niżej a mógł wygrać ze 3:0. Tak więc 1:0 na Emirates jak najbardziej mnie ucieszy. Pozdrawiam !
0
Kanonierzy mają mocny skład i są w stanie z nami wygrać. Przestańcie już dywagować bo robi się to niesmaczne. Wszystko zweryfikuje boisko.
0
Przede wszystkim nie wolno nam się wywyższać ponad Kanonierów bo nie są drużyną do lania ! Obie drużyny prezentują przyjemny dla oka ofensywny futbol co zapewne doda uroku widowisku. Dobrze, że pierwszy mecz gramy na wyjeździe bo perspektywa rewanżu na własnym stadionie powinna dodać nam pewności siebie. Nie liczę na grad bramek w pierwszym spotkaniu, skromne 1:0 mnie usatysfakcjonuje. Xavi chyba nie zdąży się wyleczyć, ale w meczu ze Stuttgartem udowodniliśmy, że potrafimy grać bez Generała. Najważniejsze jest to, aby nasi kluczowi gracze utrzymali formę i nie złapali kontuzji. Jeżeli udas nam się przejść dalej to oczywiście w roli rywala w półfinale widzę Inter. Fajnie będzie zobaczyć Cesca na CN i wyobraźcie sobie co się będzie działo w prasie na temat jego transferu a w przypadku porażki londyńczyków to już w ogóle masakra ! Pozdrawiam Cules !
0
Kolega dobrze pisze, jeżeli Barca wpadnie w trans, w który z resztą już wpadła to może być ciekawie. Bardzo liczyłem na pojedynek z Kanonierami i moje życzenie się spełniło. Barca i Arsenal grają obecnie najładniejszy futbol pełen ofensywnych akcji i wielu bramek, więc może być ciekawie. Mecze na wyjeździe nam nie wychodzą za dobrze, tak więc dobrą wiadomością jest fakt, że pierwszy mecz gramy na Emirates. Ciekawe jak sobie poradzi Inter z CSKA ? LM w tym roku jest bardzo interesująca.
0
No no zapowiada się wspaniałe widowisko !
0
Cały dzień czekałem na tę wiadomość. To bardzo dobra nowina bo jak by jeszcze Busquets wypadł ze składu to nasza druga linia by marnie wyglądała.
0
Nie wiem jak wy, ale ja jestem podekscytowany losowaniem. Szkoda tylko, że w samo południe bo będę jeszcze w szkole a bardzo chętnie obejrzałbym transmisję. Ja w każdym bądź razie nie trafić na ManU lub Inter. Fajnie byłoby zagrać z Arsenalem lub Bordeaux
0
Co on gada w ogóle ?! Ibra jest profesjonalistą i zapewne rozumie taką decyzję Pepa. Na Saragossę powinien wejść od Pierwszej minuty, na skrzydło przesunąć Henry'ego a w miejsce Messiego Pedro. Nasz Crack solidnie zasłużył na odpoczynek. A jest ku temu okazja bo Saragossa do trudnych rywali nie należy.
0
Skoro już typujemy to i ja ujawnię swoje typy :)
Arsenal - Bayern
Inter - MU
Barca - Bordeaux
CSKA - Lyon
Półfinał:
Inter - Barca
Arsenal - Lyon
Finał:
Barca - Arsenal
Ech marzenie :)