0

Almeria, Mallorca - z tymi drużynami Real gra mecze na wyjeździe, a więc jest szansa, że zgubią punkty. Ponad to u siebie grają jeszcze z Valencią i Athletic Bilbao. Wszystko może się zdarzyć. My też nie mamy łatwego terminarza, bo czeka nas pojedynek wyjazdowy z Espanyolem, Villarealem i Sevillą. U siebie natomiast gramy już praktycznie z dołem tabeli (nie licząc Deportivo).

0

Perez zapewne przedstawił Laporcie długą listę zawodników, których ma zamiar sprowadzić :D No i pewnie po strzeleniu bramki na 2:0 przeklinał Barcę w duszy z całych sił ;D

0

Bardzo dobra wiadomość :D Wchodzimy w decydującą fazę sezonu i potrzebni są wszyscy piłkarze.

0

Sędzia rozdawał kartki jak ulotki, ale na szczęście żółć dla Pique została anulowana. Chłopaki zagrali dobry mecz i lider powrócił na należne mu miejsce :D

0

Taaa, z tym, że teraz grają z Almeria na wyjeździe i muszą się postarać żeby wygrać. Chociaż znając ich szczęście to wygrają :/

0

W obliczu wczorajszego wydarzenia zwycięstwo nad odwiecznym rywalem nie smakuje tak dobrze. Bardzo ładnie zachowali się piłkarze, czcząc pamięć zmarłych minutą ciszy. Szkoda, że nasi nie grali z czarnymi opaskami. Sama gra nie zachwyciła. W pierwszej połowie sporo głupich błędów, które mogły nas kosztować stratę bramki, ale na szczęście Real też wczoraj nie pokazał nic ciekawego. Po zdobyciu pierwszej bramki nie co się uspokoiłem, ale to wciąż za mało, aby cieszyć się z wygranej. Pedro znów udowodnił, że ma jaja i nie pęka z byle powodu. No i genialny Valdes. Jeżeli nie dostanie powołania to uznam Del Bosque za debila. Kolejny raz La Masia tryumfuje nad grubymi milionami. Ciekaw jestem co czuł po wczorajszym meczu Perez ? Sukcesu kupić się nie da ! Visca el Barca, Visca el Catalunya. Gracias !

0

Barca udowadnia, że niemożliwe nie istnieje :D

0

Najgorsze: Postawa zawodników Realu i sędzia, który rozdawał kartoniki za nic.

0

Lider wraca na swoje miejsce :D Ciekawe co z Milito ?

0

Szczyle !

0

Co ten Real wyprawia ? To są jakieś kpiny ~!

0

Ale ch** z tego Ramosa !

0

Ale to było dobre :D

0

GGGOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Żal, po prostu żal !

0

Nie było spalonego !

0

Słabo niestety... Musi wejść Iniesta to wtedy będzie więcej swobody w środku pola. Henry też by się przydał. Prowadzimy i to jest ważne. Vamos Barca !

0

Ten sędzia to jakis świr !

0

GGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL !!!!

0

Sędziowanie na najwyższym poziomie kur** mać !

0

Strasznie słabo jak na razie

0

Pep mnie zadziwia ! Skład dość nietypowy, ale podoba mi się :D Po zwycięstwo !

0

Takiego wyniku na pewno nie powtórzymy. Gramy piękna piłkę, ale nie sądzę, abyśmy wygrali dzisiaj różnica kilku bramek. Real w tym sezonie może i zawodzi w meczach o stawkę, ale to są Derby a takie mecze rządzą się swoimi prawami. Marzy mi się wynik 2:0 po pięknej grze. Trzeba zagrać w maksymalnym skupieniu przez całe spotkanie. Będzie dobrze !

0

Piękny gest z ich strony. Dziękujemy !

0

Co do Bojana się nie zgodzę, ale jeżeli chodzi o Toure to oczywiście jak najbardziej widziałbym go od pierwszej minuty. Mógłby wspomóc naszą obronę, a ponad to ma lepsze warunki fizyczne od Busquetsa. Ja chciałbym dzisiaj ujrzeć taki atak: Pedro - Henry - Messi. Bojan może wejść w drugiej połowie. Nie widzę go od pierwszej minuty w meczu takiej rangi. Żeby nie było, że go nie lubię, tylko po prostu uważam, że jest za słaby, aby zaczynać taki mecz w pierwszym składzie. Trzeba zaufac Pepowi.

0

Pomimo słabej dyspozycji Henry'ego liczę, że wybiegnie dzisiaj w podstawowym składzie.

0

Tak dokładnie, chodzi mi o tę drugą piosenkę :) Na youtubie się niestety nie dowiem, więc przyszedłem z tym problemem do Was ;D

0



Przepraszam, że nie na temat, ale zależy mi na tytule piosenki, która rozpoczyna się ok. 57 sekundy. Jeżeli ktoś wie co to za utwór, to bardzo prosze o podanie tytułu. Z góry dziękuję !

0

Robertinho ma rację. W każdym bądź razie atmosfera GD sie trochę wypaliła przez zaistniałą sytuację, ale ja nadal czuję ogromną chęć obejrzenia piłkarskiego święta. Na czas meczu o ile to mozliwe, trzeba zapomnieć o tym i mocno dopingować naszych piłkarzy. Niech lider powróci na Camp Nou !

0

Odwiedziłem przed chwilą stronkę Realu i pewien kibic napisał, abyśmy nie wymieniali się dzisiaj obraźliwymi komentarzami między sobą. Pokażmy, że potrafimy się jednoczyć w takich chwilach, a sprawy klubowe i relacje między kibicami odłóżmy na bok. Przynajmniej w ten sposób uczcijmy ich śmierć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?