Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Milito i Pique - najlepsza para stoperów moim zdaniem.
0
Zobaczycie, że w środę zobaczymy Barcę w najlepszym wydaniu. Jestem tego pewien ;p Czy wygrywasz, czy też nie, ja i tak kocham Cię ! Vamos !
0
Jeżeli to prawda, to będzie to duże osłabienie dla "Italiańców". Tym lepiej dla nas ;p
0
Bojan wchodzi ;p Może coś ustrzeli ?
0
Jest Messi, teraz się zacznie ;p
0
Valdes ! Co on zrobił ;p
0
Sędzia się gorzej ulizać nie mógł ;p Druga połowa !
0
2:1 jest dobrze, tylko zastanawia mnie po co przyszedł do nas Czygryński ? On się kompletnie nie nadaje do Barcy !
0
Skład dobry, ważne, że odpoczywa Messi bo w środę dużo będzie od niego zależało. Fajnie, że gra Jeffren, będzie miał okazję się pokazać. Licze też na Henry'ego. Vamos !
0
Badzi69
To oficjalna 11-stka ?
0
Czyli suma summarum mamy lepszy bilans niż w zeszłym sezonie.
0
W dzisiejszym meczu jest szansa, aby Ci lepsi zawodnicy sobie odpoczęli, bo w środę trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Absolutnie nie obawiam się tego mecz, bo Xerez nie będzie w stanie nam nic zrobić.
Mój typ składu:
Valdes- Puyol, Pique, Milito, Maxwell - Toure, Busquets, Keita, Jeffren, Ibra, Pedro
0
Do środy teraz taka nagonka będzie na ten mecz. Wygra lepszy i wierzymy, że to będziemy my !
0
My już przeszliśmy do historii futbolu i nic nie musimy udowadniać. Jesteśmy najlepsi i długo taki wyczyn nie zostanie powtórzony. Jak dla mnie możemy nawet odpaść z CL, najważniejsze jest to, aby wygrać ligę, bo na prawdę sobie na to zasłużyliśmy.
0
Damy radę :D W futbolu wszystko jest możliwe !
0
Jeżeli to prawda, to super wiadomość :D
0
A ja napiszę krótko... Trzeba ich roznieść w drobny pył ! ostatnia drużyna tabeli przyjeżdża na Camp Nou. Inny wynik niż co najmniej 2:0 będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem. Ponieśliśmy porażkę z Interem i to powinno nas zmotywować do lepszej gry. Zwycięstwem podniesiemy morale co korzystnie wpłynie na rewanż. Jestem wiernym kibicem i nigdy nie zwątpię w swój ukochany klub. Jedno serce, jedna ona, katalońska Barcelona !
0
Barcelona zasługuje na całą wiarę tego świata.
Dziękuję, dobranoc :D
0
Tak, tak, tak ! Ani Zlatan, ani Villa nie będą grzać ławy bo jest właśnie rotacja i w przypadku kontuzji któregoś z nich i tak by nie było źle :D to byłby doskonały transfer !
0
Nie ma co narzekać. Zdobyliśmy wszystko co jest możliwe i takiego wyniku nikt długo nie powtórzy. LM jest w tym roku bardzo nieprzewidywalna, więc tak na prawdę Inter nie może być jeszcze pewien awansu. Na Camp Nou zawsze gramy dobrze, więc i teraz damy radę :D Ale najpierw Xerez !
0
Tradycyjnie :/
0
Szkoda, że Abidal nie zagra :/ Podbijemy Mediolan !
0
Też się nie mieli gdzie spotkać tylko w Maroko :D
0
Cali i zdrowi dotarli do Mediolanu. Teraz jest trochę czasu na odpoczynek a jutro gramy o zwycięstwo :D Chociaż remis także będzie bardzo dobrym wynikiem. Vamos !
0
Pragnę zauważyć, że ostatnio takie eksperymenty nam wychodzą na dobre :D
0
Moim zdaniem to dobre posunięcie Pepa :D Maxwell da radę ! Skład bardzo dobry !
0
Z obecną formą porażka byłaby sensacją. Czekają nas dużo cięższe pojedynki wyjazdowe i ten zapas punktowy nad Realem dobrze by było zachować na ostatnie mecze. Powiedzmy sobie szczerze, Espanyol nie jest gigantem hiszpańskiego futbolu, ale to są Derby i może być różnie. Dobrze, że wraca Ibra z Abidalem. Oby tylko nie stracili formy.
Moja wizja składu na dziś:
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Maxwell - Xavi, Toure, Keita - Messi, Henry/Ibra - Pedro.
Ostatnio Pep lubi nas zaskakiwać i nie inaczej może dziś :D
0
Kameni zawsze dobrze broni podczas meczów z Barcą. To dobra wiadomość, bo mecz będzie ciekawszy.
0
Niby tak blisko sukcesu, a jednak daleko. Do końca rozgrywek pozostało już niewiele czasu, a przed nami jeszcze trzy ciężkie mecze wyjazdowe. U siebie gramy ze słabiakami, ale i tych drużyn nie należy lekceważyć. No i jeszcze Inter na naszej drodze :D Wierzymy w sukces !
0
z_azu
Jest to symbol oznaczający klubowe mistrzostwo świata :D Jako kibic powinieneś to wiedzieć :p