0

Milito i Pique - najlepsza para stoperów moim zdaniem.

0

Zobaczycie, że w środę zobaczymy Barcę w najlepszym wydaniu. Jestem tego pewien ;p Czy wygrywasz, czy też nie, ja i tak kocham Cię ! Vamos !

0

Jeżeli to prawda, to będzie to duże osłabienie dla "Italiańców". Tym lepiej dla nas ;p

0

Bojan wchodzi ;p Może coś ustrzeli ?

0

Jest Messi, teraz się zacznie ;p

0

Valdes ! Co on zrobił ;p

0

Sędzia się gorzej ulizać nie mógł ;p Druga połowa !

0

2:1 jest dobrze, tylko zastanawia mnie po co przyszedł do nas Czygryński ? On się kompletnie nie nadaje do Barcy !

0

Skład dobry, ważne, że odpoczywa Messi bo w środę dużo będzie od niego zależało. Fajnie, że gra Jeffren, będzie miał okazję się pokazać. Licze też na Henry'ego. Vamos !

0

Badzi69

To oficjalna 11-stka ?

0

Czyli suma summarum mamy lepszy bilans niż w zeszłym sezonie.

0

W dzisiejszym meczu jest szansa, aby Ci lepsi zawodnicy sobie odpoczęli, bo w środę trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Absolutnie nie obawiam się tego mecz, bo Xerez nie będzie w stanie nam nic zrobić.

Mój typ składu:

Valdes- Puyol, Pique, Milito, Maxwell - Toure, Busquets, Keita, Jeffren, Ibra, Pedro

0

Do środy teraz taka nagonka będzie na ten mecz. Wygra lepszy i wierzymy, że to będziemy my !

0

My już przeszliśmy do historii futbolu i nic nie musimy udowadniać. Jesteśmy najlepsi i długo taki wyczyn nie zostanie powtórzony. Jak dla mnie możemy nawet odpaść z CL, najważniejsze jest to, aby wygrać ligę, bo na prawdę sobie na to zasłużyliśmy.

0

Damy radę :D W futbolu wszystko jest możliwe !

0

Jeżeli to prawda, to super wiadomość :D

0

A ja napiszę krótko... Trzeba ich roznieść w drobny pył ! ostatnia drużyna tabeli przyjeżdża na Camp Nou. Inny wynik niż co najmniej 2:0 będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem. Ponieśliśmy porażkę z Interem i to powinno nas zmotywować do lepszej gry. Zwycięstwem podniesiemy morale co korzystnie wpłynie na rewanż. Jestem wiernym kibicem i nigdy nie zwątpię w swój ukochany klub. Jedno serce, jedna ona, katalońska Barcelona !

0

Barcelona zasługuje na całą wiarę tego świata.

Dziękuję, dobranoc :D

0

Tak, tak, tak ! Ani Zlatan, ani Villa nie będą grzać ławy bo jest właśnie rotacja i w przypadku kontuzji któregoś z nich i tak by nie było źle :D to byłby doskonały transfer !

0

Nie ma co narzekać. Zdobyliśmy wszystko co jest możliwe i takiego wyniku nikt długo nie powtórzy. LM jest w tym roku bardzo nieprzewidywalna, więc tak na prawdę Inter nie może być jeszcze pewien awansu. Na Camp Nou zawsze gramy dobrze, więc i teraz damy radę :D Ale najpierw Xerez !

0

Tradycyjnie :/

0

Szkoda, że Abidal nie zagra :/ Podbijemy Mediolan !

0

Też się nie mieli gdzie spotkać tylko w Maroko :D

0

Cali i zdrowi dotarli do Mediolanu. Teraz jest trochę czasu na odpoczynek a jutro gramy o zwycięstwo :D Chociaż remis także będzie bardzo dobrym wynikiem. Vamos !

0

Pragnę zauważyć, że ostatnio takie eksperymenty nam wychodzą na dobre :D

0

Moim zdaniem to dobre posunięcie Pepa :D Maxwell da radę ! Skład bardzo dobry !

0

Z obecną formą porażka byłaby sensacją. Czekają nas dużo cięższe pojedynki wyjazdowe i ten zapas punktowy nad Realem dobrze by było zachować na ostatnie mecze. Powiedzmy sobie szczerze, Espanyol nie jest gigantem hiszpańskiego futbolu, ale to są Derby i może być różnie. Dobrze, że wraca Ibra z Abidalem. Oby tylko nie stracili formy.

Moja wizja składu na dziś:

Valdes - Alves, Pique, Puyol, Maxwell - Xavi, Toure, Keita - Messi, Henry/Ibra - Pedro.

Ostatnio Pep lubi nas zaskakiwać i nie inaczej może dziś :D

0

Kameni zawsze dobrze broni podczas meczów z Barcą. To dobra wiadomość, bo mecz będzie ciekawszy.

0

Niby tak blisko sukcesu, a jednak daleko. Do końca rozgrywek pozostało już niewiele czasu, a przed nami jeszcze trzy ciężkie mecze wyjazdowe. U siebie gramy ze słabiakami, ale i tych drużyn nie należy lekceważyć. No i jeszcze Inter na naszej drodze :D Wierzymy w sukces !

0

z_azu

Jest to symbol oznaczający klubowe mistrzostwo świata :D Jako kibic powinieneś to wiedzieć :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?