Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wspaniała wiadomość. Espanyol to wymagający przeciwnik, więc obaj panowie bardzo się przydadzą. Po kolejne punkty. Vamos !
0
Pod okiem Pepa byłby podporą naszej ofensywy, ale ja cały czas jestem na nie. Bayern nie odda go za marne grosze, a poza tym uważam, że np. Silva jest lepszym piłkarzem i dużo młodszym. Czy byłby tańszy ? Tego nie wiem, ale moim faworytem jest Hiszpan.
0
Nasza obrona znów bezbłędna. Obłęd :D
0
Szkoda, że Pan Hill-Wood to sobie wymyślił :D
0
A Messi cieszy japę :D Szacun panowie, kawał dobrej roboty !
0
Dobrze jest widzieć Ibrę i Abidala na treningu :D
El Polaco
Ribery podobno ma się zdecydować w przeciągu 7-10 dni o swojej przyszłości.
0
Ta, tak, tak , jedziemy do Madrytu ! :D
0
Od pierwszej minuty na pewno nie zagra, ale jest to bardzo dobra wiadomość dla nas bo czekają nas teraz trudne pojedynki z Interem
0
Mi się wydaje, że Jeffren zagra w pomocy, bo jakoś nie widzę w środku pola Messiego :D Jedziemy z nimi ! Vamos !
0
Bojan i Jeffren mają szansę się wykazać :D Skład znów dość nietypowy, ale Pep ostatnimi czasy nam udowodnił, że może wywrócić 11-stkę do góry nogami a i tak to wychodzi na dobre. Walczymy o cenne 3 punkty. Vamos !
0
Skoro nie Cesc to ktoś inny. Jest wielu utalentowanych pomocników. Zarząd Barcy powinien postarać się o Gourcuffa.
0
Wygramy ten mecz. Trzeba wywrzeć presję na Realu. Mamy tą przewagę, że gramy u siebie i w dodatku Deportivo słabo radzi sobie na wyjazdach. Real gra na trudnym terenie z Almerią, więc jest szansa powiększenia przewagi punktowej. Visca el Barca !
0
Azpilicueta byłby świetnym zmiennikiem. Jest moim faworytem, a poza tym dużo taniej wyniesie nas transfer Hiszpana. Sagna jest dobry, ale jakoś nie widzę go w Barcy i przy ewentualnym sprowadzeniu Fabregasa jego przyjście będzie bardzo wątpliwe bo Wenger nie pozwoli sprzedać dwóch filarów swojej ekipy.
0
Tak bardzo nas postraszył jak i cały Inter. Jedną bramką pokonali średniaka Serie A. Z nami nie będzie tak łatwo :D
0
Ten sezon Iniesta może spisać na straty. Ciągłe kontuzje przez co nie mógł złapać optymalnej formy, ale pomimo tego bardzo nam pomógł do bycia w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Osobiście dałbym mu już odpocząć w tym sezonie. Do końca rozgrywek pozostało niewiele czasu, a bez Andresa dajemy radę. Niech spokojnie wyleczy uraz i przygotowuje się na MŚ.
0
Na kurde szkoda chłopaka. I to zdarzenie jest odpowiedzią dla tych, którzy nie wiedzą po co nam Fabregas ! Powtarza się sytuacja sprzed roku.
0
Mnie osobiście denerwują takie porównania piłkarzy. Messi to Messi a Maradona to Maradona. Obaj są na swój sposób wyjątkowi i niepowtarzalnie. Obaj stworzyli ( Messi nadal tworzy ) piękną historię futbolu i naszej kochanej Barcy.
0
Szkółka Barcy robi swoje. Wychowankowie to nasza przyszłość. Kto by pomyślał w poprzednim sezonie, że Pedro tak się rozwinie jako piłkarz ? Jest ważnym elementem naszej układanki. Brawo dla Niego !
0
Xavi jest geniuszem. Jego gra to czysta poezja, te podania, asysty, duch walki. Barca to jednak wielka rodzina, która doskonale ze sobą współpracuje. Jest wspaniałym przywódcą. Mam nadzieję, że gdy zakończy karierę, jego miejsce zajmie Fabregas :D
0
19:0 od razu O_o Ludzie trochę pokory :/
0
My nie mamy Ibry (póki co) i Abidala. Nie jest więc tak źle. Z resztą jeżeli daliśmy radę bez nich z Realem, to Deportivo nie ma czego szukać. Respekt dla rywala i pełna koncentracja. Wszystkie mecze u siebie musimy wygrać. na CN przyjadą drużyny okupujące dolną część tabeli. Po kolejne 3 punkty ! Jest szansa, że Almeria urwie kolejne punkty Realowi :D
0
0 - tyle razy faulowali w meczu Puyol i Piqué
I to w dodatku w takim meczu ! To tylko świadczy o klasie naszych stoperów.
0
Ja się nie znam na polityce i swojego kandydata nie mam, jednak mam nadzieję, że nowy prezydent pozostanie wierny obecnej filozofii Barcy. Przeżywamy piękny okres i szkoda byłoby wszystko tak nagle zniszczyć. Klub ma się przede wszystkim opierać na wychowankach. Głośne transfery nie są nam potrzebne, jednak czasami trzeba sięgnąć nie co głębiej do portfela bo niestety Pan Perez mocno nadszarpnął rynek transferowy swoimi popisami.
0
Guardiola będzie dla Barcy jak Ferguson dla Manchesteru. Nie wyobrażam go sobie jako menadżera innego klubu. Tak jak napisał kavulo, on jest po prostu stworzony dla Barcy. W jego żyłach płynie katalońska krew.
0
Ramos zachowywał się jak ostatni cham. Powinien wylecieć z boiska, a nawet żółtej kartki nie obejrzał. Sędzia był chyba ślepy. Dobrze, że przynajmniej przyznał się do słabej gry swojej drużyny.
0
Czyli są marne szanse na występ Ibry w środę. Może to dobrze, bo lepiej żeby był w pełni sił na Derby Barcelony bo z nimi zawsze się ciężko gra.
0
Wielki mały człowiek :D
0
Ja bym mu zaje*** na miejscu Milito. Żarcik :D Ale bardzo niestosownie się Pan Valdano zachował. A Milito jest defensorem pierwszej klasy.
0
Jest gdzie stracić punkty. Czekają nas ciężkie mecze wyjazdowe, ale na szczęście Real też nie ma łatwo. Szczególnie liczę na to, że Mallorca i Valencia urwą punkty piłkarzom z Madrytu. My musimy po prostu zachować czujność i utrzymać formę, a mistrz pozostanie na swoim miejscu. Ech jak by do tego jeszcze doszła LM to byłoby cudownie :D Pierwsza drużyna, która obroniła Puchar Europy... Historyczny wyczyn, i tak niewiele już brakuje :D
0
AS trochę przesadził z tym, że kwestia mistrzostwa jest już przesądzona. Jeszcze wiele może się zdarzyć.