Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co wchodzić z piłką do bramki ?
0
No to teraz będzie jazda :D
0
Ha od razu dwie zmiany w Bilbao :D Jedziemy z nimi !
0
Jeszcze Messi niech strzeli i będzie dobrze. Szkoda, że Dima główką nie trafił do siatki :( W drugiej połowie zagrać tak samo i będzie pięknie :) Maxwell ? Kapitalna gra :D Opylało się go ściągnąć !
0
Pięknie jest ! Nie sądziłem, że takim składem zagramy tak dobrze :D Jeszcze Messi coś musi ustrzelić. Mam nadzieję, że z Ibrą wszystko ok ?
0
GGGGGGGGOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL !
0
Ha 3 faule tylko :D jaki czysty mecz :)
0
Fart, ale tam był faul !
0
Ale urwał :)
0
Cudaśnie :)
0
Jeju
0
Messi się zamotał troszkę ;)
0
Ładnie grają :D
0
Ibra na ławie !
0
Ejj co Czygra robi w pomocy ? Zaskakuje mnie Pep :) Fajnie, że Abidal wraca. Widać chłopaki odpoczywają przed Arsenalem i dobrze. Wygramy !
0
Maxwell na pomocy ? Nom ciekawie :D Fajnie, że Czygra gra, wreszcie :)
0
Dzisiaj będą mieli okazję poprawić statystykę :D
0
Blaugrana Girl
Ale o co Ci chodzi ? Ostatnio same sukcesy, więc nie po co te uwagi ? A dzisiaj wygramy i przynajmniej do jutra będziemy liderem bo nie wyobrażam sobie porażki Realu z Racingiem :D
0
Wszystko zweryfikuje boisko panie Ronaldo
0
Cóż statystyki pokazują, że Baskowie na naszym terenie nic szczególnego nie osiągają i dzisiaj nie może być inaczej. Przede wszystkim mam nadzieję, że Massi sobie dzisiaj posiedzi na ławie bo przecież Barca to nie tylko on, a ostatnio Argentyńczyk gra wszystkie spotkania bez wyjątku. Mam nadzieję, że Abidal dostanie dzisiaj swoją szansę bo w rewanże z Arsenalem chciałbym już jego obejrzeć na lewej stronie obrony. Jesteśmy w dobrej formie, gramy u siebie, czego chcieć więcej ? Wygramy !
0
Zobaczycie, że z Fabregasem będzie taka sama saga jak z Ibrą. Tyle kasy na pewno nie wyłożymy i niestety mam przeczucie, że jeżeli tak bardzo zarząd chce go sprowadzić to dojdzie do transakcji wiązanej, a więc kasa + jakis zawodnik (Toure lub Bojan). Takie mam przeczucia. Czy chcę go w Barcy ? Odpowiedź brzmi: TAK. Jest fantastycznym piłkarzem, a ostatnio Iniesta lub Xavi dość często łapią kontuzje, a Cesc byłby idealnym zastępcą. Ławy by nie grzał na bank znając system rotacji Pepa. Ściągnąc jeszcze kogoś na zastępcę Henia i skład mamy kompletny. To jest oczywiście moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Vamos !
0
Swoją drogą ilu wrogów wśród Cules ma teraz Cesc :)
0
Nie było karnego panowie ! Wczoraj oglądałem kilka razy powtórki, z których wynika, że Cesc włożył nogę między nogi Puyola i wyrżnął jak długi. I do tego ta czerwień. Masakra normalnie :/ Ale damy radę :)
0
kodeX
racja Alves jest zawieszony za kartki. Przepraszam za błąd. W takim razie wydaje mi się, że w jego miejsce wejdzie właśnie Puyol, a w miejsce Hiszpana powinien zagrać Marquez bo jestem więcej niż pewien, że to właśnie on zagra na środku obrony obok Milito w meczu rewanżowym LM. Musi się chłop rozegrać. Mecz za meczem teraz grają, na prawdę wielki szacun dla nich, że przy takiej częstotliwości spotkań potrafią zachować wspaniałą formę. Jednym słowem Mes que un Club !
0
Valdes - Alves, Puyol, Pique, Abidal - Xavi, Busquets, Keita - Henry, Ibra, Pedro.
Takim składem moglibyśmy wyjść na Bilbao. Messi musi wreszcie odpocząć. Baskowie są bardzo wymagającą drużyną, ale nie sądzę, aby przy naszej obecnej formie mogli coś zdziałać.
0
Ja rozumiem, że jest legendą klubu z Anglii, ale w takich pojedynkach jak wczorajszy sentymenty trzeba odstawić na bok i grać. Wczorajszy mecz był jak wczesny finał.
0
rocky52
A ja myślałem, że Gracjan :)
0
jeffrensuarez
Daj sobie spokój chłopie bo i tak już te żarty są żenujące :/
0
Żart, czy nie żart to od kartki się trzeba odwołać bo to była komiczna decyzja arbitra.
0
No ja mam nadzieję, że to nie jest żart związany z dzisiejszym dniem, bo jak tak to się obrażę na redakcję ;) Z karnym się mogę jeszcze zgodzić, ale czerwień to już mocna przesada. Jak Puyol będzie mógł zagrać w rewanżu to zarąbiście będzie !