Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu dożo gadać zagraliśmy wczoraj kapitalne spotkanie, wszyscy spisali się na medal. Teraz czekamy na losowanie.
0
A ja bardzo chciałbym Arsenal. Obie drużyny prezentują aktualnie wspaniały futbol i bardzo chętnie obejrzałbym Cesca na Camp Nou :) Nie obrażę się jak wylosujemy także Bordeaux lub Lyon.
0
Ale skład ! Jedziemy z nimi !
0
Sory, że nie na temat, ale muszę się tym z Wami podzielić:
Przychodzi młody fan Realu Madryt do ojca, też kibica. Nieśmiały pyta: Tato& A co to jest ćwierćfinał Ligi Mistrzów? -Nie wiem synku, dziadka zapytaj.
0
Valdes - Alves, Puyol, Pique, Maxwell - Toure, Keita, Iniesta, Henry, Ibra, Messi
Taki skład chciałbym dzisiaj ujrzeć :)
0
Zła wiadomość, ale na szczęście Keita jest już zdrowy. Damy radę panowie !
0
Muszę przyznć, że Inter rozegrał wczoraj bardzo dobre spotkanie. Konsekwentnie w obronie, ale ze skutecznością nie było już tak dobrze. Mocno trzymałem kciuki za Włochów i bardzo cieszę się z ich awansu. Teraz kolej na nas. Musimy bronić honoru hiszpańskiej piłki.
0
Dokładnie Henry pokazał, że jeżeli chce to potrafi. Jego gra powinna dać do myślenia Guardioli i nasz mister powinien wystawić Francuza w pierwszym składzie na mecz ze Stuttgartem. A dzisiaj trzymamy kciuki za Inter :)
0
Oceny ogólnie rzecz biorąc w porządku poza jedną a mianowicie dla Valdesa. Tylko 7 ? Wybronił tyle groźnych akcij Valencii m.in sam na sam z Zigiciem. Powinien dostać co najmniej 8. Reszta ocen ok.
0
A niech go zatrzymują. Osobiście wcale go nie chcę w Barcelonie i w 100 % wolę Silvę a dlaczego to kolega wcześniej podał w punktach wszystkie zalety jego transferu. Ribery albo zostanie w Monachium, albo poleci na kasę i przeniesie się do Madrytu co mnie absolutnie nie zmartwi bo piłkarze ze stolicy udowodnili całemu światu czym się kończy zbieranina gwiazd w jednym klubie.
0
Wczorajszym zwycięstwem nasi piłkarze poprawili sobie humory, ale nie należy popadać w niepotrzebny hurraoptymizm i wyjść w pełni skoncentrowanym na boisku. Kiedy dowiedziałem się, że w 1/8 zagramy ze Stuttgartem byłem pewien naszej totalnej dominacji, ale pierwszy mecz dał mi dużo do myślenia. Musimy grać spokojnie w środku i pewnie w obronie. Jeżeli zagramy cały mecz tak jak wczorajszą druga połowę to spokojnie ich pokonamy. Mecz musi rozstrzygnąć się po 90 minutach.
0
Fajnie byłoby zobaczyć Keitę w składzie na Stuttgart. Przed kontuzją grał na prawdę dobrze i mam nadzieję, że powróci do formy.
0
Trzeba przyznać, że Milito godnie zastąpił wczoraj naszego kapitana.
0
CR w Barcy ? Mam nadzieję, że nie dożyję takich czasów
0
Teraz tylko zagrać w takim stylu w środę. Ale nie wolno być zbyt pewnym siebie bo w przypadku sRealu wiemy jak to się skończyło.
0
Najlepiej jak w środę wyjdziemy takim samym składem oczywiście za Bojana Henry i będzie elegancko. Ważne 3 punkty i to zwycięstwo powinno im dać motywację na środowe spotkanie.
Kosmo
Oddaję honor :)
0
Koniec. Kapitalny mecz Messiego. Jeżeli w pomeczowych ocenach nie dostanie 10 to chyba napiszę na was skargę :)
0
OOOOOOOOOOOOoooooooo ku*** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
MMMMMMMMMMMMMMMMMMmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssiiiiiiiiiiiiii!!!!
0
Druga bramka wisi w powietrzu
0
Hahha wynocha ! Valdez rulez !
0
Kosmo
Pożyjemy zobaczymy ;)
0
O goooooooooooooooooooooooooooool !
0
Henry wszedł i od razu coś się dzieje
0
Kosmo
Założymy się ?
:)
0
Kosmo
Założymy się ?
:)
0
Kosmo
2:0 ? O czym ty marzysz chłopie ?
0
Porażka, jak nie zejdzie Bojan to nie wygramy. Gramy po prostu piach i na chwilę obecną nie widze szans na wygranie. Tyle w temacie
0
I teraz wszyscy miłośnicy Bojana widzą dlaczego tak rzadko gra. Porażka. Na drugą połowę powinien wejść Henry
0
Skład Valencii raczej słaby, a więc do boju panowie !