0

Bardzo dobry skład ! Mam nadzieję, że ze Zlatanem wszystko w porządku i zagra we wtorek

0

Pisałem w zapowiedzi meczu, że bardzo liczę na jego dzisiejszy wytęp. Można powiedzieć, że zatęskniłem za widokiem Henry'ego na boisku :)

0

Pojawił się mały błąd - Racine Santander :) Poza tym przewidywany skład Barcy jak dla mnie jest trochę dziwny 0_o. Dzisiejszego wieczoru nie możemy sobie pozwolić na błędy bo przewaga nad Madrytem stopniała zaledwie do 2 punktów. Jak dla mnie nawet remis nie wchodzi w grę. Racing także jest poważnie osłabiony a poza tym na Camp Nou gra im się raczej słabo. Zlatan się przełamał tydzień temu i bardzo liczę, że dzisiaj pokaże się z dobrej strony. Mam nadzieję, że wreszcie Henry dostanie szansę gry bo na ławce to formy na pewno nie odzyska. Mój typ 2:0 dla Barcy.

Moja wizja składu:

Valdes - Puyol, Pique, Marquez, Maxwell - Busquets, Iniesta, dos Santos ? - Henry, Ibra, Messi

0

Formy na ławce to on nie odzyska. Na Racing mam nadzieję, że wybiegnie w podstawowym składzie. Jestem ciekaw co do składu ?

0

Dobrze gada :) Każdy Cule chce mieć Cesca w Barcy !

0

Mam nadzieję, że Toure zdąży się wyleczyć na sobotę. Byłby dobrym wzmocnieniem formacji defensywnej. Na nasze szczęście w Racingu także nie brakuje osłabień przez co może nam być łatwiej.

0

U nas się zrobił niezły szpital, ale wierzę w sukces. Cały czas mamy przewagę nad Madrytem i udowodnimy to w sobotę.

0

Można stwierdzić, że pokutujemy za ubiegły sezon :) Nie będzie tak źle, wracają nasi czołowi defensorzy i jeśli Alves będzie mógł zagrać to tragedii nie będzie. Na środku wraz z Iniestą może zagrać dos Santos a atak mamy kompletny.

0

Ibra co robi !

0

Co za mecz :)

0

To po meczu...

0

Aleee fart !

0

Świetnie... Czyżby pierwsza porażka w sezonie ?

0

Dlaczego Iniesta na skrzydle ?! Mógł Pedro zagrać. Poza tym Jeffren na obronie... Trochę niepewnie to wygląda.

0

Nie cwanaiczy i z respektem wypowiada się o przeciwniku. Tak trzymać !

0

adex182

Kapitalnie ;)

0

A ja miałem nad ranem sen odnośnie meczu. Nie będę opowiadał całego ponieważ nie wszystko pamiętam, a mianowicie prowadziliśmy 2:0 po bramkach Messiego i Xaviego. Była 85 minuta meczu kiedy Iniesta przeprowadzał piękną solową akcję. Po jego strzale na bramkę rozległ się gwizdek sędziego, który... przerwał mecz ! Przerwał mecz z powodu opadów śniegu ! Wiem, że trochę to bez sensu, ale ja ostatnio miewam dość często takie sny :) W każdym bądź razie 2:0 to bardzo dobry wynik i było by pięknie gdyby sen się powtórzył, jednak bez śniegu ;) Aha i dodam jeszcze, że mieliśmy w składzie Abidala.

0

Ale po co się kłócić ? Ludzie nie patrzmy na Real tylko na siebie. Nawet jeśli przegramy (odpukać ), to i tak mamy przewagę dwóch punktów i to my mamy nadal komfort psychiczny. Tak się złożyło teraz, że nam brakuje obrońców, ale tak jak powiedział Iniesta to nie jest wymówka i musimy po prostu zagrać w swoim stylu. Ja wierzę w Barcę ! Pozdro dla tych wiernych i normalnych fanów ;)

0

Ależ się nie mogę doczekać tego meczu ! Mam przeczucie, że padnie dużo bramek. Co do składu to ja widzę to tak:

Valdes - Maxwell, Puyol, Milito, Muniesa - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Ibra, Henry/Pedro.

0

Zostaje nam Puyol, Maxwell i Milito, który ostatnio zagrał jak dla mnie kapitalny mecz. Na miejscu Alvesa chciałbym ujrzeć Dalmau. Wiem, że nie jest doświadczony, ale ktoś musi lukę wypełnić i przy okazji zobaczymy, czy "coś z niego będzie". Poza tym mamy kompletny skład. Nie martwię się zbytnio tym spotkaniem i liczę na wynik 1:0 lub 2:0.

0

Też za nim nie przepadam, ale ma rację. 5 punktów to żadna przewaga zważywszy na mecz, który mamy teraz do rozegrania. Będzie ciężko, ale wierzę, że zdołamy utrzymać 1 miejsce w tabeli do końca rozgrywek.

0

Oczywiście chciałem napisać "większego wrażenia". Sory za błąd.

0

Ja niestety nie pochwalę... Tak jak ktoś wcześniej napisał za mało treści i za krótki. Widziałem już wiele kompilacji i ta niestety nie zrobiła na mnie większego znaczenia, ale szacun za włożony trud :)

0

Nie jest dobrze, ale w końcu nasze motto to Mes que un Club i my się tak łatwo nie poddamy :)

Ja bym widział taki skład:

Valdes - Dalmau, Puyol, Milito, Maxwell - Busquets, Xavi, Iniesta - Henry/Pedro, Ibra, Messi.

0

Bardzo dobra wiadomość :)

0

Moim zdaniem Pique zasłużył sobie na czerwień, ale czerwona dla Marqueza to była żenująca decyzja. Ogólnie rzecz biorąc sędzia strasznie utrudniał nam życie w tym meczu. Zauważyłem, że ostatnimi czasu poziom sędziowania w La Liga bardzo się obniżył.

0

Keita na pewno nie odejdzie. Już prędzej Toure pójdzie w rozliczeniu bo Arsenal od dawna ma na niego oko. Już wolałbym, aby władze wyłożyły na stół okrągłą sumkę nie wliczając w cenę żadnego piłkarza. Ciekawe jak to się dalej potoczy, ale trochę dziwne, że mamy ledwie połowę lutego a tu już takie spekulacje się pojawiają :/

0

Jak dla mnie moga dać nawet 60 mln, on jest wart każdych pieniędzy. Ciekaw tylko jestem jak będzie wyglądało nasze ustawienie ?

0

Ciekawe ile w tym prawdy ?

0

Szczerze mówiąc nie kojarzę gościa i nie mam pojęcia jak gra, ale zapewne jest to plotka, których z resztą ostatnio pojawia się mnóstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?