Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hanc
Żal mi cię chłopcze ! Barca4ever !
0
Moim zdaniem nie należy się tak bardzo podniecać "słabością" rywala. Losowanie było dla nas szczęśliwe biorąc pod uwagę chociażby takie mecze jak Inter-Chelsea i ManUtd-Milan. Tam to się będzie działo. My musimy po prostu zagrać swoje. Każda drużyna przed spotkaniem z nami jest ogromnie zmotywowana i spodziewam się ciekawego widowiska. Okażmy należyty szacunek dla rywala.
0
Kurcze to już jutro ! Zupełnie zapomniałem :) Szkoda tylko ,że o tej porze będę jeszcze w szkole mulił ;) Mam nadzieję, że wylosujemy Olympiacos lub Porto !
0
Przy tak napiętym terminarzu zmęczenie piłkarzy jest oczywiste. Jeszcze tylko mecz z Estudiantes a później dłuższe wolne od piłki. Będzie czas na regenerację sił.
0
Ja wierzę, że w wakacje Fabregas ostatecznie dołączy do Barcy. W Arsenalu nic ciekawego nie ugra, za to u nas przy takim składzie i mentalności drużyny ma szansę na wiele trofeów.
0
To jest po prostu Real Madryt. Ta tego newsa spuszczę zasłonę milczenia.
0
Najważniejsze jest zwycięstwo i dobra postawa naszych zawodników. Jesteśmy w finale i tylko 90 minut dzieli nas od 6 trofeum. Ten rok jest magiczny i nie wiem, czy uda się kiedykolwiek powtórzyć taki wyczyn. VeB !
0
Dobry skład. Liczę na trafienie Pedro. Wyniku nie obstawiam bo nie mam tego w zwyczaju, ale liczę na sukces i ładne widowisko.
0
Być może zagra kilka minut w drugiej połowie, ale rzeczywiście nie ma co forsować jego zdrowia. Jeżeli przejdziemy do finału to musi zagrać bo łatwo na pewno nie będzie.
0
Jesteśmy z Wami całym sercem ! Jedziemy po zwycięstwo !
0
Ja jestem zwolennikiem jego transferu na CN. Mam nadzieję, że w wakacje powalczymy o niego.
0
Świetna sprawa. Szkoda, że nie mam kasy bo na bank bym kupił ;)
0
Magik ! Nie spodziewałem się, że tak dobrze odnajdzie się w Barcelonie. Według mnie jest dużo lepszy od Eto'o. Jego technika jest genialna, ponad to jest silnym człowiekiem i nie łatwo rywale odbierają mu piłkę. No i jest bramkostrzelnym zawodnikiem co mnie bardzo cieszy. Oby utrzymał taką formę do końca sezonu to króla strzelców zdobędzie bez problemu.
0
Kochałem, kocham i będę kochał ! Viva la Barca !
0
Szczerze to wątpie aby polskie media transmitowały KMŚ, ale na necie zapewne będzie można obejrzeć.
0
Teraz najważniejsze są mecze w KMŚ. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć to trofeum. Nadchodzący tydzień będzie bardzo emocjonujący.
0
Widzę, że powoli zaczynają wypowiadać najwięksi "specjaliści". Ludzie ogarnijcie się, przy tak napiętym terminarzu powinniśmy się cieszyć, że co mecz to wygrana. Pozdrawiam tych spokojnych i wiernych kibiców ;)
0
Hmm będzie ciekawie. Niby wydaje się, że takie drużyny są słabe, ale rywala trzeba uszanować i czuję, że rywale napsują nam trochę krwi podczas KMŚ. Bardzo liczę na sukces Blaugrany bo tego trofeum jeszcze nie mamy.
0
Cóż tak jak powiedział komentator mecz słaby i bramka, której praktycznie być nie powinno. Cieszę się jednak, że udało nam się zdobyć 3 pkt i nadal pozostajemy niepokonani w La Liga :) Ciekaw jestem co pokaże Real z Valencią beż Żelka i Kaki. Teraz pora na KMŚ a rok zakończymy liderując w tabeli. Pozdro !
0
Nie ujmuję tutaj niczego Arsenalowi, ale jeśli Cesc chce coś osiągnąć i zdobyć wreszcie jakieś trofeum to powinien powoli żegnać się Emirates. Sam niestety niczego nie zrobi a powiedzmy sobie szczerze, że Arsenal nie ma dobrego składu (takie jest moje zdanie i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać). Będzie ciężko go wyciągnąć, ale trzeba próbować.
0
Mam nadzieję, że w podstawowym składzie wybiegnie dziś Pedro. Chłopak nabrał doświadczenia i myślę, że poradziłby sobie od początku spotkania. Liczę na bramkę Ibry :) Pozostaje nam tylko czekać na mecz, który już za 2h 15 min.
0
Nie bój żaby Pep, kibice są z Tobą :) Trzymam kciuki mocno za chłopaków !
0
Damy sobie radę bez Messiego. Barca to nie tylko on. Wracaj do zdrowia Leo !
0
Ja osobiście nigdy nie miałem nic przeciwko temu, aby trafił na CN. Mascherano + Silva lub Robinho i będę szczęśliwy.
0
Chciałbym Porto lub Milan. Mecz z jedną z tych drużyn byłby dobrym sprawdzianem dla naszego zespołu.
0
Brawo ! To były ciężkie mecze, nie spodziewałem się, że nasi rywale będą tak wymagający. Mamy pierwsze miejsce w grupie i przechodzimy dalej. Viva la Barca ! Dobranoc wszystkim Cules :)
0
Szału ni ma póki co o_O
0
Co jest z Messim ?!
0
Ładnie zaczeliśmy :)
0
Ładnie zaczeliśmy :)