Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko Ibra i Messi byli w stanie zagrać to będzie bardzo dobrze :)
0
Na pewno Messi nie zagra od początku bo to jest jednak duże ryzyko. Pep mógłby wreszcie dać szansę Heniowi zagrać na środku napadu. Jestem pewien, że wykorzystałby tę szansę w 100 %. Po bokach dac Iniestę i Pedro i powinno być dobrze. Gramy u siebie, więc licze na to, że kibice stworzą atmosferę godną tak wielkiego meczu. Czy z Messim, czy bez Messiego jesteśmy w stanie pokonać każdego rywala !
0
Żenada, żenada i jeszcze raz żenada... Znowu tracimy punkty przez Pique ! Nieudolność naszych piłkarzy mnie dobija. Nie wiem jak my pokonamy Inter we wtorek ?
0
Będzie ciężko, ale damy sobie radę :)
0
W Arsenalu kontuzje są na porządku dziennym i jakoś dają sobie radę, a i kibice nie narzekają. Przeżywamy teraz trudniejsze chwile, ale wierzę, że uda nam się wygrać najważniejsze mecze. Viva la Barca !
0
Jestem wiernym kibicem Barcy już od ponad roku czasu i wierze, że uda się wyjść obronną ręką z opresji. Na boisku nie gra jeden piłkarz, ale jedenastu. W naszej ekipie mamy wielu utalentowanych graczy i pomimo tego, że Baskowie są wymagającymi przeciwnikami, to wierzę, że uda się jutro wywalczyć 3 punkty. Czy Pep powinien oszczędzić najlepszych ? Mecz z Interem będzie bardzo ważny i dobrze byłoby zagrać najlepszym składem, jednak ligowe spotkania także są bardzo ważne. W sumie i tak nie zagra 3 podstawowych graczy a tacy piłkarze jak Keita, Xavi, czy Messi powinni zagrać. Zwycięstwo będzie dobrą motywacją przed GD, które zbliżają się wielkimi krokami.
0
Obrona tytułów w tym sezonie będzie wyjątkowo ciężka. Najpierw kontuzje, teraz grypa. Aż strach pomyśleć co jeszcze może się wydarzyć ? Mam nadzieję, że na GD wrócą już zdrowi.
0
Rzeczywiście sytuacja jest trochę skomplikowana a najbliższe mecze ( zwłaszcza z Interem i Realem) sprawiają, że mam lekkie obawy. Najbardziej zależy mi oczywiście na wygranie meczu z Interem bo nie wyobrażam sobie braku Barcy w dalszej walce o obronę LM. Jeżeli z Realem przegramy to nic wielkiego się nie stanie, ale gramy w dzień święta klubu i zwycięstwo z sRealem byłoby najwspanialszym prezentem od naszych piłkarzy dla nas :)
0
Jakie odejście, co on pierniczy ? Chłop ledwie zawitał na Camp Nou i to z Barcą na razie będzie zdobywał trofea :) Oby grał u nas jak najdłużej !
0
Ale będzie meczyk :)
0
Wspaniały gest z jego strony
0
Przeglądałem sobie właśnie terminarz i rzeczywiście będzie bardzo ciekawie. Najbardziej nie mogę się doczekać spotkania z Interem i El Clasico. Zwycięstwo nad Realem w w dzień 110 rocznicy powstania klubu będzie najwspanialszym prezentem dla każdego kibica Barcy :)
0
I właśnie dlatego wkurzają mnie te mecze reprezentacyjne ! Maxwell będzie miał teraz szansę pokazać się z jak najlepszej strony. Umiejętnościami nie odstaje od Abidala, więc na pewno sobie poradzi. Będzie miał okazję zagrać przeciwko swojemu byłemu klubowi :)
0
Pep to oaza spokoju. Zmienił drużynę nie do poznania i naprawdę nie mogłem uwierzyć, że udało się zdobyć potrójną koronę. To było jak sen. Ciężko będzie to powtórzyć bo inne drużyny nauczyły się naszego stylu gry. Dwa trofea w tym sezonie już są. Osobiście będę uradowany jeżeli uda się wygrać KMŚ i ligę.
0
Rafa ostatnio nie w formie, ale jestem pewien, że z czasem wróci do optymalnego stylu gry jaki prezentował w ubiegłym sezonie. Jest ważnym i zasłużonym piłkarzem dla Barcy, dlatego cieszę się, że kwestia podpisania kontraktu jest już niemal oczywista.
0
Pedro - Made in La Masia :)
0
I po co wydawać grubą kasę na piłkarzy mając w rezerwach bardzo utalentowanych młodych piłkarzy ? To tylko dowodzi jak dobry system szkolenia młodych zawodników posiada Barca. W przeciwieństwie do większości klubów, potrafimy wykreować piłkarza prawie idealnego. Za przykład niech posłuży nam Xavi, czy Messi. Wychowankowie to przyszłość klubu. VeB !
0
Bardzo pomysłowe imię :)
0
Armandi
Haha rozwaliłeś mnie chłopie :) Brawo za poczucie humoru ;)
0
Tak jak się spodziewałem :) Świetna druga połowa !
0
Marquez i Bojan strasznie słabo... Nie wiem, co się z nimi dzieje ? Podoba mi się gra Dos Santosa. Chłopak dobrze się spisuje. Pedro szuka okazji, mam nadzieję, że coś strzeli. Ogólnie zespół gra dobrze, chociaż zdarzają się głupie błędy w obronie. Oby druga połowa przyniosła bramki. VeB !
0
Z takim składem to ich powinni zniszczyć :) Fajnie, że gra dos Santos ;) Zapowiada się ciekawy meczyk
0
Ja już nie wiem, co mam o tym myśleć ? Jedni piszą, że wypożyczymy Brazylijczyka, inni, że kupimy, a jeszcze inni, że transfery nie będzie. Chciałbym zobaczyć Robinho w trykocie Barcy, bo jest on wartościowym zawodnikiem i wyniósłby trochę świeżości do drużyny. 7 mln to mało zważywszy na klasę tego piłkarza, jednak ja jestem zwolennikiem definitywnego transferu. Jeżeli się nie uda to jest jeszcze Suarez z Ajaxu ;)
0
Świetna okazja dla piłkarzy rezerw. Bardzo jestem ciekaw jak w dzisiejszym spotkaniu zaprezentuje się Bojan ? Ostatnio nie gra zbyt regularnie co odbija się na jego formie. Mamy dwie bramki zaliczki i dodatkowo gramy u siebie. Na pewno sobie poradzimy. Jestem cholernie ciekaw, jak sobie sReal poradzi ? Ciężko będzie odrobić 4 bramki i szczerze mówiąc wstydem będzie odpadnięcie już na pierwszym etapie o_O
0
Cóż wygraliśmy zasłużenie, jednak muszę przyznać, że graliśmy dzisiaj bez polotu. Głupie błędy w obronie, chwilami proste błędy przy podaniach, gdyby nie Valdes to mogliby spokojnie nadrobić stracone bramki. Nie wiem co się dzieje ? Być może ten mecz z Rubinem tak zdemotywował naszych piłkarzy? W każdym będź razie Pep musi coś na to zaradzić bo sezon zaczęliśmy bardzo dobrze, jednak im dalej idziemy, tym nasza gra nie zachwyca. Jestem zadowolony z wyniku, jednak czuję niesmak spowodowany słabym rozgrywaniem.
0
Moim zdaniem powinien odpocząć Keita i Messi. Stawiam 2:0 dla Barcy :)
0
Są jacyś zapaleńcy z Radomia lub okolic ? Z góry dzięki za odpowiedź :)
0
Trzeba po prostu wygrać ten mecz. Mallorca to wymagający przeciwnik, ale naszym atutem jest własne boisko. Mamy zaledwie punkt przewagi nad "Prześcieradłami" i trocha lipnie by było znów stracić punkty. Jak widać mecze z zespołami z Rosji nam nie służą. Będzie dobrze ! Viva la Barca !
0
Nie trzeba nic liczyć i nie oglądać się na innych tylko po prostu wziąść się ostro do roboty. Guardiola musi zmotywować piłkarzy bo niestety naważyliśmy sobie piwa. Nie wyobrażam sobie braku Barcelony w fazie pucharowej LM
0
Henry raczej nie zagra od pierwszych minut. Mam nadzieję, że dostanie dzisiaj swoją szansę i pokaże się z jak najlepszej strony :)