Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest, Puyol zostaje z nami !
0
Serce mi stanęło ! Ludzie błagam zmieńcie fotkę bo naprawdę można się przestraszyć ;)
A nutka całkiem niezła
0
To są chyba jakieś jaja ! Wielki Real przegrywa 4:0 z trzecioligowym zespołem :) Świat się kończy...
0
Jak zawsze wypowiedź pełna profesjonalizmu. Jeżeli chodzi o ewentualne poprawki to skupiłbym się na obronie, bo czasami pojawiają się błędy. Nie ujmuje tutaj broń Boże umiejętności, ale niestety niektórzy piłkarze np. Marquez, czy Czyhryński potrafią robić głupie błędy, które czasami kosztują nas utratę bramki. Co do reszty formacji nie mam zastrzeżeń. Mam nadzieję, że do końca sezonu piłkarze nie stracą motywacji do pracy i uda się obronić przynajmniej jeden tytuł.
0
Ja napiszę tylko tyle... KOSMOS ! Visca el Barca !
0
Ehh... No nic Pep nie da odpocząć Xaviemu :) Good squad !
0
Ach jakie dobre wieści z samego rana :) To będzie dobry dzień !
0
Jeden mądry :)
0
Ciężko jest mi to przyznać, ale przegraliśmy na własne życzenie. Cóż nie da się wiecznie wygrywać. Tak jak napisali inni porażka powinna podziałać mobilizująco i wierzę, że najbliższy mecz znów przywróci uśmiech na twarzach Cules.
0
biskupbarcelony
Dwa słowa... Jesteś debilem !
Co do meczu to nie mam zamiaru usprawiedliwiać naszych piłkarzy, bo niestety zawiedli wczoraj na całym froncie. Muszę stwierdzić, że to był najnudniejszy mecz jaki do tej pory widziałem. Niestety przegraliśmy na własne życzenie, dodatkowo graliśmy u siebie. Teraz się zacznie ciężka harówka, bo czekają nas dwa mecze w Rosji. Mam nadzieję, że uda nam się wygrać z Interem u siebie. Póki co pierwsze miejsce w grupie, ale szanse bardzo się wyrównały. Pep kiedyś powiedział, że nie da się ciągle wygrywać i przyda się czasami taki porządny kop w dupę (przepraszam za określenie), bo on motywuje do cięższej pracy. Martwi mnie bardzo kontuzja Daniego. Trzy tygodnie to dużo czasu, ale na szczęście w obronie nie jest jeszcze tak źle. No cóż teraz trzeba czekać do niedzieli i mam nadzieję, że na mecz z Saragossą piłkarze wyjdą w lepszym nastawieniu do gry.
0
Nie powinniśmy mieć większych problemów z Rubinem. Stawiam 3:0 dla nas oczywiście ;)
0
Gdzieś ostatnio czytałem, że zarząd Ajaxu nie będzie robił większych problemów przy sprzedaży Suareza, dlatego też Barca powinna JUŻ zacząć działać w kierunku jego przenosin na CN. Chyba niemożliwe jest, aby sprowadzić z jednym razem Robinho i Suareza... Moim zdaniem najlepszym posunięciem byłoby powalczenie właśnie o piłkarza Ajaxu i ściągnąć jeszcze jakiegoś pomocnika.
0
Nie jestem zaskoczony wynikiem. Mecze na Mestalla zawsze były trudne dla naszego zespołu i wczorajszego wieczoru było nie inaczej. Moim zdaniem nieobecność Ibry nie była skutkiem kary, lecz po prostu Pep nie chciał ryzykować jego zdrowia. Fakt zagraliśmy słabe spotkanie, ale pamiętajmy o tym, że większość naszych piłkarzy ledwie co powróciło z meczy reprezentacyjnych, więc zmęczenie pewnie dawało o sobie znać. Dodatkowo wirus FIFA, który niestety i nas nie ominął. Jestem zadowolony z remisu, bo dzięki temu mamy bardzo cenny 1 pkt. i lider zostaje na CN. Swoją drogą bardzo jestem ciekaw jakby sobie poradził Real we wczorajszym meczu ?
0
Na razie to gramy padakę :(
0
Będzie ciężko...
0
Szykuje się ciekawy mecz. Nasi piłkarze ledwo po meczach reprezentacyjnych i dodatkowo wirus FIFA nas niestety nie ominął. W każdym bądź razie liczę na kolejne 3 punkty. Ciekaw jestem jak sobie Real poradzi bez Żelka ?
0
Poradzimy sobie :)
0
Niestety wiele przemawia na naszą niekorzyść. Wielu zawodników ledwie co po meczach reprezentacyjnych, dodatkowo Henry chyba złapał kontuzję i gdzieś jeszcze czytałem, że Ibra opuszczał boisko z opatrunkiem na kolanie. Wirus FIFA niestety dał o sobie znać. W przypadku nieobecności Henry'ego można dać Pedro. Messi wręcz musi zagrac w tym meczu. Mam nadzieję, że te kontuzje to tylko niwielkie urazy, które nie staną na przeszkodzie, by nasze największe gwiazdy rozegrały spotkanie. Ja oczywiście jak zawsze liczę na sukces Katalończyków. Wyniku nie obstawiam, bo nie lubię się bawić w przewidywanie :)
0
Coś musi być na rzeczy... Za dużo się ostatnio mówi o tym transferze. Mam nadzieję, że ostatecznie Robinho trafi na CN
0
Jedno słowo: Profesjonalista !
0
I tak najlepszy mecz rozegrała wczoraj Polska !
0
Ja również mam nadzieję, że dołączy do nas już tej zimy. Zdecydowanie pomógłby nam w LM no i mielibyśmy nareszcie zmiennika dla Henry'ego. Chociaż kto wie, ostatnio Titi nie zachwyca i jeżeli Robinho by się postarał to 'wygryzł' by go ze składu ?
0
Ja wolałbym nie ryzykować i dać mu odpocząć przynajmniej przez połowę spotkania. Można na pomocy ustawić Iniestę i Keitę lub Busquetsa. Damy radę panowie :)
0
scurra
Mes que un club nie oznacza, że Barca ma grać tylko i wyłącznie zawodnikami, których, że tak się brzydko wyrażę sama "wyprodukowała". Owszem każdy ma swoje zdanie, lecz ja uważam, że Robinho jak najbardziej swoim profilem pasuje do naszego stylu gry. Podkreślam, że sam Pep go chce, a jak do tej pory ten człowiek jeszcze nas nie zawiódł. W pełni mu ufam i jestem jak najbardziej na TAK ! Pozdrawiam !
0
Ta, tak i jeszcze raz tak ! Takiego zawodnika nam potrzeba. Swoją drogą nie będą mieli problemu ze sprowadzeniem jakiegoś zastępcy bo jak wiemy możliwości finansowe szejków są nieograniczone.
0
Cóż w sumie to w meczu ze słabszym rywalem Pep mógłby zaryzykować i dać go na środek a Maxwella na lewą stronę. Ciekawe jakby to wyglądało w "praniu" ?
0
No i bardzo dobrze. Przynajmniej siedząc na ławie nie złapie kontuzji, no chyba, że mu się odciski na tyłku zrobią :) Tylko niech później nie marudzą jak przegrają mecz. W sumie to dziwni ci Argentyńczycy O_o
0
Ja już sam nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać ? Kto wymyśla takie głupoty O_o ?
0
Moim zdaniem wręcz wskazane jest, aby zimą kogoś sprowadzić. Skupił bym się głównie na Robinho i jeszcze na jakimś zmienniku dla Xaviego. Nie wymieniłem tutaj Fabregasa bo raczej niemożliwe będzie ściągnięcie go już w najbliższym okienku.
0
Spokojnie, do meczu z Valencią jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Bardziej martwię się o Iniestę...