0

Klauzula wynosi chyba coś koło 90 mln. Jeżeli się mylę to przepraszam. Yaya nie może nas opuścić, jak by to wyglądało ? Nie tak dawno przedłużył kontrakt i nie sądzę, aby zmienił decyzję. Chyba nie jest jednym z tych dla których liczy się tylko kasa.

0

Świetny mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Przed rozpoczęciem meczu miałem pewne obawy co do Busquetsa, ale jak chwilę później się okazało była to zbędna niepewność. Naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu pomijając oczywiście asystę przy bramcce Aguero. Świetny mecz Valdesa. Jest chłopak w formie :) Z resztą co się będę rozwodził, cała 11-stka Barcy rozegrała dobre zawody. Czasami denerwował mnie sędzia. Niestety nie poprowadził spotkania tak jak należy. Według mnie należał się karniak dla Zlatana. Druga połowa trochę niepewna i ciekaw jestem, czy był to efekt rozluźnienia, czy zmęczenia ? Wczorajszy wieczór dostarczył mi niesamowitych wrażeń i przekonałem się, że Katalońska maszyna się rozkręca :) Pozdrawiam !

0

A ja myślałem, że to będzie ciężki mecz :) Świetna gra w pierwszej połowie. W drugiej trochę odpuściliśmy i stąd ta strata dwóch bramek. Messi w idealnej formie a Henry niestety daje ciała :( Mam nadzieję, że szybko dojdzie do swojej optymalnej formy. Vamos Barca !

0

Powiedział, że jak Pep ich poprosi o kogoś to wtedy dokonają transferu. Wymęczył Czyhryńskiego, więc powinien i w zimie im truć dupę o kogoś.

0

Jak to nie będzie ? Przynajmniej jednego zawodnika wypadało by kupić bo jak broń Panie Boże kontuzje złapie jeden z najlepszych naszych piłkarzy to będziemy mieli poważne problemy.

0

Kadra silna. Gdybym był na miejscu Pepa miałbym niezły dylemat. Hmm... chyba Abidala bym odesłał na trybuny, wolę dzisiaj na jego miejscu zobaczyć Maxwella

0

Co prawda Atletico zanotowali słaby początek sezonu jednak pamiętajmy, że przed meczem z Barcą każda drużyna jest podwójnie zmotywowana. Ja spodziewam się ciężkiego spotkania, jednak wierzę, że uda nam się wygrać. Naszym atutem dzisiaj jest własne boisko. Najważniejsze jest to, aby zagrać tak jak zawsze i nie powinno być problemu.

0

To się jeszcze okaże panie Moratti :)

0

Zdecydowanie najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia :) Messi z Barcą na zawsze !

0

Ja się nie będę tutaj rozwodził i napiszę krótko: mecz był dobry i pomimo remisu jestem zadowolony z postawy naszych grajków. Widać, że mamy aspiracje do obrony tytułu. Kolejne spotkanie gramy z teoretycznie słabszymi o klasę a może nawet i dwie drużynami. Na razie drugie miejsce w grupie. Nie wiem czemu niektórzy z was tak się marzą tutaj ?! Tak jak powiedział Pep to są tylko ludzie i nie wymagajmy od nich nie wiadomo czego. Wyniki z czasem przyjdą. Teraz czas na Atletico !

0

Puyol WTF ? Nie wyobrażam sobie Barcy bez twojej obecności. Mam nadzieję, że zostaniesz u nas do końca swojej piłkarskiej kariery !

0

The best of Barca ! Będzie ciekawy mecz :)

0

Lista wybrańców Josepa Guardioli na mecz z Getafe:

Víctor Valdés, Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Chygrynskiy, Maxwell, Abidal, Xavi, Iniesta, Keita, Sergio Busquets, Touré, Ibrahimovic, Messi, Henry, Pedro, Jeffren

Zapowiada się ciekawy mecz :) Cieszę się osobiście z obecności Jeffrena za tej liście. Kto wie, może zagra parę minut w drugiej połowie ? No i ciekawe jak tam dyspozycja Iniesty ? W każdym bądź razie liczę na naszych chłopców i wierzę, że przywieziemy jutro komplet punktów.

0

"Mam przeczucie, że wygramy 2:0". Taa już nie jeden taki cwaniak był ;) A tak na poważnie to rzeczywiście Getafe jest bardzo "niewygodnym" przeciwnikiem. Spora część naszych piłkarzy jest ledwo po meczach reprezentacyjnych, więc zapewne Pep da odpocząć najlepszym. Mam nadzieję, że ujrzymy na boisku Andresa i Rafaela no i oczywiście Czyhryńskiego :)

0

Będzie cholernie ciężko, ale może się uda. Z Czyhryńskim też nie było nic pewne, ba ja już nawet myślałem, że nic z tego nie będzie a tu proszę w ostatniej chwili udało się go zakontraktować. Pożyjemy, zobaczymy

0

Nie jest za stary ?!

0

Czychryński napewno zagra :) Co do Messiego to lepiej żeby rozegrał te kilka minut w drugiej połowie. Niech najlepsi odpoczywają na mecz z Interem a Getafe pociśniemy "słabszym" składem :)

0

Kurcze mam nadzieję, że zostanie z nami. Chyba Pyuol nie czuję zbytniej konkurencji na swojej pozycji. Poza tym ja też nie wyobrażam go sobie w innej drużynie niż Barca !

0

Komentarze niżej mnie rozwalają ! Sracie portkami bo Zlatan dostał LEKKIEJ kontuzji. Dzieciarnia z was i tyle idźcie lepiej na realmadrid.pl i tam się żalcie bo tutaj jest stronka dla PRAWDZIWYCH kibiców Barcy ! To dopiero początek sezonu a co niektórzy już spisują klub na straty. Puknijcie się w czoło i siądźcie do książek bo niestety rok szkolny się już zaczął. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców !

0

Ja bym dał szansę dos Santosowi. Widać, że ma chłopak talent i szkoda by było go zaprzepaścić.

0

No nareszcie :) Cieszę się z tego transferu :) I to by było na tyle w tym okienku.

0

Pytanie tylko kiedy wróci Milito ? Coś mi się wydaję, że u nas już sobie nie pogra :/

0

Ja niewiele mogę powiedzieć na jego temat. Nie widziałem go w akcji, ale skoro Pep tak go wychwala to znaczy, że koleś jest dobry. Oczywiście dajemy stanowczo za dużo, ale powiedzmy sobie szczerze, że za dobrych piłkarzy trzeba płacić pokaźne sumy pieniędzy. Cieszę się z jego przyjścia bo przed nami ciężki sezon i potrzebna jest dłuższa ławka. Osobiście życzyłbym sobie jeszcze jakiegoś zmiennika dla Xaviego i Iniesty, ale niestety nie ma już czasu na transfery.

0

Widzę, że jasnowidzów to tutaj mamy na zawołanie. Nie da się wytypować drużyn, które z nami zagrają ;) Wstrzymajcie się z przewidywaniami do piątku :)

0

Sory za drugiego posta, ale teraz mi się przypomniało, ktoś wie, czy na Eurosporcie będzie transmisja z tego losowania ?

0

Dobre drużyny są :) Ciekawe kogo będziemy mieli w grupie :)

0

caminero

Ty myślisz, że on tak od razu z wejścia wbije się pierwszy skład ? Nie sądzę. O ile jestem w stanie sobie wyobrazić, że wygryzie ze składu Marqueza to nie potrafię sobie wyobrazić Puyola grzejącego ławę :/ Poza tym to skąd tyle pewności u ciebie ? Villa też był blisko i wszyscy wiemy jak się to skończyło ;/ Ja wolę poczekać do piątku i bo wtedy zapewne ujrzymy jakieś konkretne newsy na ten temat.

0

On akurat nas nie osłabi jeżeli odejdzie tak więc ja też jestem na TAK !

0

Michas 21

Racja zapomniałem o Jeffrenie a to mój faworyt jeżeli chodzi o zawodników gotowych dołączyć do pierwszego zespołu. Ja bym na siłę Marqueza nie wciskał do pomocy, ale skoro transfery się nie udały to siła wyższa. Odnośnie Milito to też się kilkakrotnie zastanawiałem kiedy do nas powróci, ale wiem jedno, ciężko mu będzie wskoczyć w meczowy rytm po tak długiej przerwie. Niestety to okienko ostro przespaliśmy i winę ponosi tutaj Txiki. Ja rozumiem, że ceny piłkarzy ostro poszły w górę, ale są zawodnicy o wiele tańsi i z podobnymi umiejętnościami. Liczę, że tym razem Szachtar się zgodzi.

0

Jak się teraz nie zgodzą to będą głupi. Z drugiej strony nie wiedziałem, że zrezygnowaliśmy ze sprowadzenia pomocnika :/ W takim razie dałbym szansę komuś z Barcy B. Może Dos Santos ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?