Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to rzeczywiście Sevilla ma spory problem. Nie ukrywam, że liczę na łatwe zwycięstwo, tym bardziej, że wraca Messi i Iniesta a jeżeli zagra jeszcze Ibra to powinien być teatr jednego aktora. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wygrać dzisiaj 3:0 lub 4:0 a w rewanżu spokojnie kontrolować sytuację. Mój typ: 3:0 :)
0
Bardzo dobry skład. Cieszy mnie obecność dos Santosa od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że Milito coś zagra w drugiej połowie. Będzie dobrze :)
0
Mam nadzieję, że dzisiaj Zlatan coś ustrzeli :) Chciałbym aby Assulin trochę pograł.
0
Dokładnie niech sobie odpocznie. W tym roku jeszcze się nabiega.
0
A jednak nie wyklucza transferów. Wydaje mi się, że sprowadzimy kogoś tylko w wyniku poważniejszej kontuzji ważnego zawodnika. Co do kontraktu to wydaje mi się, że Pep w głębi serca chce zostać w Barcelonie. Fakt osiągnął tu wszystko, ale Barca jest dla niego jak dom. Zna klub jak nikt inny i ma fantastyczny wpływ na zespół. Rok 2010 będzie bardzo ciekawy :)
0
Iniesta dostał zielone światło od klubowych lekarzy ! Jaki wspaniały news na nowy rok :)
0
Kibice w Barcelonie mają istny raj na ziemi :) Poza tym bardzo ładny gest ze strony włodarzy klubu.
0
A więc zaczynamy nowy rok :) Oby był równie pomyślny jak ten ubiegły.
0
I udanego sylwestra wszystkim Cules życzę :)
0
Newsy a'la Pudelek
0
Ogólnie patrząc na styczeń to będzie on trudnym miesiącem dla Barcy. Na początek Vilarreal, później 3x Sevilla. Brakuje nam Keity i Toure. Iniesta dopiero co wraca po kontuzji. Moim zdaniem przynajmniej jeden transfer jest potrzebny a dokładnie pomocnik bo tu niestety mamy deficyt
0
Mogliby też do Polski przyjechać z tymi cudeńkami :)
0
Maxwell to dobry piłkarz, chociaż wydaje mi się, że póki w klubie jest Abidal to niestety pozostanie tylko zmiennikiem.
0
Nie przyjdzie, na pewno nie teraz.
0
Młodzi będą mieli okazję się wykazać.
0
Decyzja trenera to rzecz święta a jeśli takie zdanie ma Guardiola to ja w pełni mu ufam. Ktoś poniżej napisał, że mógłby wrócić K9. Moim zdaniem to dobry pomysł. Jak on ma się ogrywac w Europie kiedy cały czas grzeje ławę ? U nas by przynajmniej zagrał od czasu do czasu a ja ciągle mam przeczucie, że Keirrison to piłkarz godny gry w Barcelonie. Z rezerw dawać Alcantare i np. Ruede i jedziemy.
0
Pep stał się częścią drużyny i nie wyobrażam sobie jego odejścia. Mam nadzieję, że zdecyduje się pozostać z nami.
0
Nic dodać, nic ująć !
0
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie naszej Barcy bez Pepa. Ten człowiek jest genialny, istny psycholog. Potrafi zmotywować drużynę do ciężkiej pracy. W swoim pierwszym sezonie osiągnął wszystko a to oznacza, że jest nieprzeciętnym trenerem. Mam nadzieję, że będzie naszym Fergusonem i poprowadzi Barcę do jeszcze wielu trofeów.
0
Sezon marzeń :) Nie wiem, czy uda się go powtórzyć. Vamos Blaugrana !
0
gru007
Dzięki wielkie i nawzajem :)
0
Guardiola już przeszedł do historii. Życzę wszystkim Cules wesołych świąt !
0
I między innymi dlatego są potrzebne transfery i to już zimą ! Trzeba sprowadzić jakiegoś pomocnika i ewentualnie kogoś na skrzydło. Ławki to my niestety szerokiej nie mamy :(
0
Piękne zakończenie pięknego roku ! Gracias Leo, gracias Barca !
0
Istny raj ! Życie piłkarza jest piękne :)
0
Wstyd ! Gdyby Polska miała,takiego piłkarza w kadrze to wielbiłbym go ponad wszystko, a oni jeszcze mają do niego jakieś wąty ! Żal takich ludzi !
0
arkady
My też rozwaliliśmy Saragossę, więc mi tu nie wyskakuj z takimi tekstami. Swoją droga trudno by było przegrać z takim rywalem (chociaż przepraszam, przegraliście już z 3-cio ligowcem). Cieszę się jak cholera bo wiem, że powtórzyć taki wynik będzie bardzo ciężko przez jakąkolwiek inną drużynę. Idź lepie po wyżalać się na rm.pl bo to jest porządna stronka. Vamos Barca !
0
Mam jeszcze taką prośbę. Jeżeli jest na tej stronce dobry kompilator to bardzo bym poprosił o stworzenie jakiegoś filmiku, który będzie podsumowaniem tego historycznego dla Barcy sezonu. Będę niezmiernie wdzięczny !
0
Teraz już nikt nie powie nam ,że jest ktoś lepszy od Barcy. Na chwilę obecną nie ma zespołu, który mógłby się z nami równać. Wielka Barca króluje w świecie futbolu. Kocham ten zespół. Barca 4 ever !
0
Piłkarz kompletny ! Mój wielki idol :) Kocham tego gościa !