0

LeoMessi95

Wielu z nas Cules by tak chciało, ale niestety to nie możliwe. Kandydat jest wybierany na określony czas a niestety możliwości reelekcji nie ma. Miejmy nadzieję, że nowy prezydent będzie równie dobry dla klubu jak Laporta.

0

Bardzo słuszna decyzja :)

0

Valdes - Puyol, Pique, Milito, Abidal - Toure, Xavi, Iniesta, Pedro, Ibra, Messi.

Ja wybieram taki składzik :)

0

Szczerze to mam takie przeczucie, że Ribery poleci niestety na kasę. Szczerze mówiąc wolałbym Silvę bo jest młodszy, tańszy i doskonale zna się z niektórymi zawodnikami przez co nie musiałby się długo przystosowywać do gry w Barcy. Będzie ciekawie :)

0

Wybory po sezonie to najlepsza decyzja i mam nadzieję, że tę datę ustalą właśnie na zebraniu.

0

Da radę :)

0

Ten koleś jakoś do mnie nie przemawia, za bardzo się rozkręcił ostatnio. Osobiście na fotelu nowego prezydenta Barcy widzę Godalla.

0

Będzie jeszcze lepiej :)

0

Za Robinho mógłby pójść, bo szkoda mu marnować karierę. Pedro rzeczywiście skutecznie blokuje mu miejsce rezerwowego numer jeden. Pożyjemy, zobaczymy

0

Nie wyobrażam go sobie w barwach Barcy. Poza tym za dużo kasy chcą, w letnim okienku trzeba się skupić na zakupieniu dobrego zastępcy Henry'ego i postarać się o Fabregasa.

0

To jest cały Pep skromny i pełen szacunku do rywala.

0

Keita albo Pique.

0

Nasz dzisiejszy rywal nie należy do tych najmocniejszych, ale rywala nigdy nie nalezy lekceważyć. Liczę na spokojną grę i pewne zwycięstwo. 2:0 dla Barcy

0

Puyol jednak został powołany a podobno narzekał ostatnio na jakiś ból pleców. Fajnie, że wraca Keita choć przypuszczam, że nie zagra od pierwszych minut. Ja niestety meczu nie obejrzę bo jutro mam studnióweczkę :)

0

O formę Zlatana się nie martwię, po prostu ma chłopak gorszy okres i stąd brak wyników. Jestem pewien, że przełamie się podczas meczu z Valladolid.

0

Takie mnie jeszcze małe przeczucie naleciało. Czy myślicie, że na tej konferencji może zostać ogłoszony także jakiś "cichy" transfer ? Jajca by były jak nie wiem co ;)

0

To byłaby zdecydowania najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia ! Czekamy, czekamy...

0

Nie, nie i jeszcze raz nie ! Ten koleś nie pasuje mi zarówno do Barcy jak w ogóle do La Liga. Można kupić zdecydowanie tańszego piłkarza o podobnych umiejętnościach.

0

Żeby tylko skuteczność się poprawiła i będzie dobrze.

0

Ludzie spokojnie przecież Rafa może zagrać jako DM. Cieszmy się, że to tylko tydzień

0

Jeden mecz w tygodniu w zupełności wystarczy. Naszym piłkarzom należy się odpoczynek.

0

Taa i może jeszcze frytki do tego ? Skąd oni maja takie pomysły O_o

0

Uff to mi ulżyło. Puyol jest w świetnej formie i szkoda by było, aby przez jakiś głupi uraz ją stracił. Swoją drogą Marquez radził sobie wczoraj bardzo dobrze.

0

Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnie !

0

Hehe co się odwlecze to nie uciecze :)

0

Pedro szkoda

0

To są jakies jaja !

0

Poziom sędziowania w La Liga jest po prostu żałosny ! Mamy pomysł na grę, ale brakuje nam wykończenia. Ibra strasznie mizernie, Henry za wolny, niestety rozgrywa bardzo słaby sezon póki co. Zostało nam 45 minut na wygranie meczu

0

Henry słabo gra O_o

0

Wspaniały skład ! Musimy zdobyć 3 punkty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?