Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LeoMessi95
Wielu z nas Cules by tak chciało, ale niestety to nie możliwe. Kandydat jest wybierany na określony czas a niestety możliwości reelekcji nie ma. Miejmy nadzieję, że nowy prezydent będzie równie dobry dla klubu jak Laporta.
0
Bardzo słuszna decyzja :)
0
Valdes - Puyol, Pique, Milito, Abidal - Toure, Xavi, Iniesta, Pedro, Ibra, Messi.
Ja wybieram taki składzik :)
0
Szczerze to mam takie przeczucie, że Ribery poleci niestety na kasę. Szczerze mówiąc wolałbym Silvę bo jest młodszy, tańszy i doskonale zna się z niektórymi zawodnikami przez co nie musiałby się długo przystosowywać do gry w Barcy. Będzie ciekawie :)
0
Wybory po sezonie to najlepsza decyzja i mam nadzieję, że tę datę ustalą właśnie na zebraniu.
0
Da radę :)
0
Ten koleś jakoś do mnie nie przemawia, za bardzo się rozkręcił ostatnio. Osobiście na fotelu nowego prezydenta Barcy widzę Godalla.
0
Będzie jeszcze lepiej :)
0
Za Robinho mógłby pójść, bo szkoda mu marnować karierę. Pedro rzeczywiście skutecznie blokuje mu miejsce rezerwowego numer jeden. Pożyjemy, zobaczymy
0
Nie wyobrażam go sobie w barwach Barcy. Poza tym za dużo kasy chcą, w letnim okienku trzeba się skupić na zakupieniu dobrego zastępcy Henry'ego i postarać się o Fabregasa.
0
To jest cały Pep skromny i pełen szacunku do rywala.
0
Keita albo Pique.
0
Nasz dzisiejszy rywal nie należy do tych najmocniejszych, ale rywala nigdy nie nalezy lekceważyć. Liczę na spokojną grę i pewne zwycięstwo. 2:0 dla Barcy
0
Puyol jednak został powołany a podobno narzekał ostatnio na jakiś ból pleców. Fajnie, że wraca Keita choć przypuszczam, że nie zagra od pierwszych minut. Ja niestety meczu nie obejrzę bo jutro mam studnióweczkę :)
0
O formę Zlatana się nie martwię, po prostu ma chłopak gorszy okres i stąd brak wyników. Jestem pewien, że przełamie się podczas meczu z Valladolid.
0
Takie mnie jeszcze małe przeczucie naleciało. Czy myślicie, że na tej konferencji może zostać ogłoszony także jakiś "cichy" transfer ? Jajca by były jak nie wiem co ;)
0
To byłaby zdecydowania najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia ! Czekamy, czekamy...
0
Nie, nie i jeszcze raz nie ! Ten koleś nie pasuje mi zarówno do Barcy jak w ogóle do La Liga. Można kupić zdecydowanie tańszego piłkarza o podobnych umiejętnościach.
0
Żeby tylko skuteczność się poprawiła i będzie dobrze.
0
Ludzie spokojnie przecież Rafa może zagrać jako DM. Cieszmy się, że to tylko tydzień
0
Jeden mecz w tygodniu w zupełności wystarczy. Naszym piłkarzom należy się odpoczynek.
0
Taa i może jeszcze frytki do tego ? Skąd oni maja takie pomysły O_o
0
Uff to mi ulżyło. Puyol jest w świetnej formie i szkoda by było, aby przez jakiś głupi uraz ją stracił. Swoją drogą Marquez radził sobie wczoraj bardzo dobrze.
0
Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnie !
0
Hehe co się odwlecze to nie uciecze :)
0
Pedro szkoda
0
To są jakies jaja !
0
Poziom sędziowania w La Liga jest po prostu żałosny ! Mamy pomysł na grę, ale brakuje nam wykończenia. Ibra strasznie mizernie, Henry za wolny, niestety rozgrywa bardzo słaby sezon póki co. Zostało nam 45 minut na wygranie meczu
0
Henry słabo gra O_o
0
Wspaniały skład ! Musimy zdobyć 3 punkty :)