0

A wiadomo, czy Villa gra ?

0

WTF ? Czemu Henry nie gra ?! I gdzie jest Puyol ? Kurcze będzie ciężko, ale wygramy !

0

Nowa piłka muszę przyznać jest dość nietypowa, ale podoba mi się. Koszulki z herbem symbolizującym mistrzów powinny solidnie zmotywować naszych piłkarzy

0

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo podekscytowany dzisiejszym meczem. Niby jest to zwykłe ligowe spotkanie, ale od samego rana łazi za mną przeczucie, że to będzie kapitalny mecz. Obym się nie mylił.

Moja wizja składu:

Valdes - Alves, Puyol, Pique, Maxwell - Iniesta, Toure, Xavi - Pedro, Henry, Messi.

Wyniku nie obstawiam żeby nie zapeszać :)

0

Henry za Bojana i skład idealny

0

Zwyciężymy !

0

Będzie dobrze. Kiedyś trzeba w końcu przerwać passę nie najlepszych meczów a dziś jest ku temu idealna okazja. Wyniku nie obstawiam żeby nie zapeszać, ale od samego rana czuję, że wygramy.

0

Oj literówka się trafiła, a Wy już narzekacie :)

0

Za 20 mln można by go kupić, ale osobiście wolę Silvę lub Matę.

0

yolinar

Napisałem, że byłoby fajnie, ale jest to raczej niemożliwe właśnie ze względu na cenę no i wiek Hiszpana. Poza tym za mniejsze pieniądze wyciągniemy Matę lub Di Marię.

0

Atak Villa - Ibra - Messi to byłby kosmos ! Ale niestety mało realne jest takie zestawienie.

0

Oni przegrali, a my zremisowaliśmy. To niczego nie wyjaśnia, trzeba wyjść na boisko z pełną koncentracją i rozstrzygnąć mecz w 90 minut. I jeszcze mamy Valencię do rozwalenia :)

0

Silva - Ibra - Messi

To byłby atak marzeń :) Ja również jestem za sprowadzaniem hiszpańskich piłkarzy bo po co robić z klubu kolonię piłkarzy z każdego zakątka świata ? Dodatkowo Silva gra w reprezentacji razem z naszymi piłkarzami, więc o procesie "adaptacji" moglibyśmy zapomnieć bo on po prostu rozumiał by nasza grę. Ojj już sobie wyobrażam jak każdego dnia w wakacje będę czytał co raz to nowsze newsy o transferach. W poprzednik letnim okienku myślałem, że wyjdę z siebie zanim sprowadziliśmy Ibrę :)

0

Od pierwszej minuty raczej nie zagra, ale chciałbym ujrzeć go na boisku. Nie wiem dlaczego niektórzy tak go krytykują ? Jego gra nie jest najgorsza.

0

Dokładnie trzeba myśleć tylko o kolejnym spotkaniu i nie wybiegać myślami w przyszłość. Wygramy oba mecze !

0

Nie wpłynie to na naszą grę. To co będzie miał do powiedzenia zawodnikom to powie im to bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu i na treningu.

0

Oglądałem dziś na Polsacie Futbol powtórkę meczu Valencii i Werderu i muszę przyznać, że upadek Davida był nieciekawy. Upadł prosto na bark i w dodatku bardzo mocno. Starał się grac , ale po chwili poprosił o zmianę. Pierwsze co mi przyszło na myśl to wykluczenie go z gry na mecz z nami. Dla nas to dobre wieści bo Valencia na prawdę będzie mocno osłabiona. Życzę mu jak najlepiej. Szkoda, że nie trafił do nas :(

0

Skład nam się kompletuje. Jeszcze Abidal wróci i będzie git. Oby tylko powrócił do formy, którą błyszczał przed urazem.

0

Zagra od pierwszych minut i strzeli bramkę :) Zapewne nasze trio napastników będzie się wymieniać pozycjami.

0

Temu panu podziękuję... Ze wszystkich potencjalnych nabytków Barcy on akurat najmniej mi pasuje do naszego stylu gry. Moim zdaniem powinniśmy sprowadzić Silvę lub Mate. O wiele młodsi i zdecydowanie lepsi.

0

Ibra sobie odpocznie mentalnie przez ten jeden mecz. Na Stuttgart musi być gotowy na 100 %

0

Perez myślał, że nasprowadza pełno gwiazdeczek i tytuły przyjdą same. Kubeł zimnej wody dobrze mu zrobi, chociaż czytałem już gdzieś, że w wakacje ma zamiar znowu wydać trochę eurasów a jego priorytetem jest Rooney, za którego gotów jest oddać Benzemę i Higuaina. I pomyśleć, że przed sezonem miałem obawy odnoście Realowców O_o.

0

Kolejne dwa mecze zapowiadają się ciężko zważywszy na nasze ostatnie poczynania. Wygrana z Valencią da nam swoistego "kopa" , który bardzo przyda się na środowy mecz z VfB.

0

Kiedy arbiter wyrzucił Ibrę z boiska nasza gra w ofensywie zaczęła przybierać na sile. Ibra niestety ostatnimi czasy nie gra najlepiej i spowalnia naszą grę pod bramką rywala. Mam nadzieję, że jest to tylko chwilowy stan i z czasem wszystko wróci do normy. Na mecz z Valencią dałbym szansę Henry'emu, który i tak mało co gra ostatnio a ten mecz będzie dla niego dużą szansą na odzyskanie dobrej opinii. Od pierwszych minut widzę w składzie także Pedro bo ten chłopak już udowodnił, że jest zdolny jedną akcją wygrać nam mecz. Damy radę w końcu jesteśmy Barcą :)

0

A ja bym chciał finał Barca - Inter ;)

0

Sorry za off-top, ale chciałbym podzielić się z Wami swoją wizją składu:

Valdes - Alves, Pique, Milito, Maxwell - Iniesta, Toure, Xavi - Pedro, Henry (na środku), Messi.

Myślę, że jak wybiegniemy takim składem to przy naszej optymalnej grze i przede wszystkim skuteczności pokonamy przyjezdnych Nietoperzy :)

0

Przejrzałem sobie komentarze na stronie Realu i określę to jednym słowem... Żenada ! Doskonale pamiętam podniecanie się w wakacje, że z takim składem to nas zniszczą i ogólnie Europa będzie srała na myśl o Madrycie a co mamy dzisiaj ? "Galaktyczni" odpali z trzecioligowym zespołem z CdR i zakończyli 6 raz z rzędu przygodę z LM już w 1/8 finału. Niestety Pellegrini tego nie ogarnia i bardzo jestem ciekaw jakie myśli krążą teraz po głowie Pereza ? Szczerze współczuję fanom Realu bo jak dla mnie to jest po prostu upokorzenie. My też co prawda nie możemy być pewni awansu, ale mamy przynajmniej remis co daje nam pewien spokój przed rewanżem. Visca el Barca !

0

Nie wyobrażam sobie koszulek Barcy z innymi napisami poza UNICEF-em.

0

Noo to Valencia ma rzeczywiście problem. My na szczęście mamy prawie kompletną kadrę. Aaa właśnie ktoś wie jak tam się trzyma Keita ? Ma podobno wrócić na Valencię. To będzie ciężki mecz, ale wygramy. Trzeba wyjść z dołka bo wchodzimy w decydującą fazę sezonu.

0

Szkoda, że Pinto dostaje tak mało szans na grę bo jest dobrym bramkarzem. Mnie osobiście nie satysfakcjonowałoby ciągłe trenowanie i grzanie ławy cały sezon. Jeżeli jego przyszłość zależałaby ode mnie to zdecydowałbym się na przedłużenie kontraktu o rok a później bym się zastanowił co zrobić dalej. W rezerwach nie mamy bramkarza, który byłby dobrym zmiennikiem dla VV a wydawanie pieniędzy na zastępcę byłoby co najmniej śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?