0

To duże osłabienie dla Arsenalu, ale my też straciliśmy dwa filary w obronie. Na szczęście Milito powraca do formy, a obok niego może zagrać Toure, który już grywał jako obrońca. Na nieszczęście Kanonierów nie zagra też pewnie Gallas no i nie wiadomo co z Arshavinem ?

0

*ulubioną ligą (jakoś mi to najulubieńszą nie pasuje, sory za błąd)

0

La Liga jest moją najulubieńszą ligą, ponieważ w Hiszpanii gra się ofensywny futbol, który bardzo lubię. Dla porównania Anglia i Włochy to kraje, w których skupia się bardziej na obronie aniżeli na ataku i gra się siłowy futbol co nie daje zbyt wielu powodów do zachwytu. Nie sądzę, aby LL miała się czego wstydzić na tle innych europejskich lig.

0

Ja byłem wielkim zwolennikiem transferu Szweda i nie żałuję, że do nas przyszedł tak samo jak nie żałuję odejścia Eto'o. Ibra daje nam bardzo wiele w ofensywie, jest bardzo silny przez co trudniej jest mu odebrać piłkę. Byłem niesamowicie szczęśliwy po jego drugiej bramce. Oba gole jak najbardziej zasłużone.

Teraz się zacznie wielkie uwielbienie Ibry :)

0

Trochę nie na temat, ale jestem ciekaw jakie pojawią się dzisiaj newsy (prima aprilis).

0

Na rewanż powinien już wrócić Iniesta, tak więc pomoc będziemy mieli kompletną i pokonamy Anglików !

0

Nie ma się czym przejmować. Wczoraj pokazaliśmy, kto zasłużył na grę w dalszej fazie LM. Oko się radowało, kiedy patrzyłem na grę Barcy. Wspaniała współpraca między zawodnikami i dobre okazje do strzelenia bramki. Gdyby nie doskonała dyspozycja Almunii to rozjechalibyśmy ich dość wysokim wynikiem. Nie ukrywam, że gdzieś w duszy jest mi żal wyniku bo prowadziliśmy już 2:0 co było dla mnie wymarzonym wynikiem w perspektywie rewanżu. Wynik meczu tylko potwierdza fakt, że LM jest bardzo nieprzewidywalna i nawet przy prowadzeniu dwiema bramkami można się nadziać.

Co do sędziowania to niestety nie jestem zadowolony, ale nie będę debatował. Dodam tylko, że czerwień dla Puyola to jakiś żart. Straciliśmy dwie podpory defensywy, ale uważam, że Milito i Toure/Marquez dadzą sobie radę. Na rewanż wystawiłbym taką samą jedenastkę jak na wczorajszy mecz (oczywiście z małą korektą w obronie) i myślę, że spokojnie wygramy.

Co do naszej postawy to brawa należą się każdemu zawodnikowi. Zagraliśmy z poświęceniem i poszanowaniem piłki. Nie lecieliśmy na hurra tylko cierpliwie budowaliśmy akcje. Szkoda tylko, że po 70 minucie coś się zepsuło. Zlatan wraca do gry, Xavi odzyskuje formę, u Messiego widać lekkie zmęczenie, ale na Boga on też jest człowiekiem ! Jestem dumny z naszych piłkarzy i zobaczycie, że na Camp Nou Kanonierzy zagrają ostatni mecz w tegorocznej edycji LM.

Takie jest moje zdanie na temat wczorajszego meczu. Możecie się z nim nie zgadzać, ale proszę Was, kibiców Blaugrany o wspieranie drużyny a nie wytykanie palcami błędów. Pozdrawiam !

0

No proszę i Gallas się nagle wykurował :) Składy bardzo dobre, chociaż szkoda, że u nas Toure grzeje ławę. Czekamy na meczyk. Jeszcze godzinka :)

0

Nie wierzę, póki nie zobaczę oficjalnego newsa :)

0

kiperjunior

Spoko ja Ci napiszę :)

0

Londyn będzie bordowo-granatowy ;)

0

LM w tym roku jest rzeczywiście bardzo nieprzewidywalna. Przed wczorajszymi meczami byłem przekonany o tym, że Bordeaux pokona Lyon, a ManU przynajmniej zremisuje z Bayernem. Moje oczekiwania się nie sprawdziły.

0

Zakład, że dzisiaj coś strzeli ? Zobaczycie :)

0

Trzeba po prostu czekać do ostatniej chwili bo raz pojawiają się informacje, że zagra, a za chwilę, że nie zagra. Póki co nie sugeruje się żadnym newsem, chyba, że jest on podany przez oficjalna stronę klubu. Na stronie Kanonierów przeczytałem, że podobno Gallas może też zagrać z Barcą.

0

To już jutro. Na prawdę ciężko się czeka na taki mecz :) Dwie drużyny prezentujące podobny futbol. Jeżeli Arsenal nie będzie się uparcie bronił to spodziewam się kilku bramek. Szkoda, że nie ma Iniesty, ale Keita powinien godnie go zastąpić. Ważne, że nasz profesorek już zdrowy :}

0

No i zaczyna się. Pochwały, huczne zapowiedzi, komentarze itp. Jednego jestem pewien, w środowy wieczór nie będziemy się nudzić. Spodziewam się ciężkiego i zarazem pięknego meczu, z którego Barca wyjdzie obronną ręką. Marzy mi się wynik 2:0 bo bramkach Messiego i Ibry.

0

"Mimo, że Barça jeszcze nie zaczęła jeszcze przygotowań do meczu z Arsenalem, Leo jest świadomy, że jedynym sposobem na zwycięstwo to narzucenie swojego stylu od początku meczu i podtrzymanie go do samego końca spotkania."

I właśnie ten aspekt pomoże nam wygrać, bo mamy styl, którego po prostu nie da się skopiować. Można co najwyżej próbować, ale nigdy nie będzie taki sam.

0

No fakt zagranie piłki przez Zlatana plecami było dość nietypowe. Co do Alvesa to właśnie się zastanawiałem czemu tak po prostu zdobył tę żółć, a tu proszę specjalnie przed GD :) Bardzo dobry mecz w naszych wykonaniu i Zlatana też. Nie ogarniam, dlaczego niektórym coś się nie podoba ? Chyba Barca za bardzo nas rozpieściła w poprzednim sezonie :)

0

Dzięki już zasysam :)

0

Dwie rzeczy mi się dzisiaj nie podobały:

1. Sędziowanie

2. Stroje - te spodenki to jakaś porażka :)

Co do gry to mi się bardzo podobał mecz. Ibra niestety spowalnia akcje, ale znów strzelił bramkę. Wiem, że dostawił tylko nogę, ale zapewnił nam bardzo ważne 3 punkty. Muszę przyznać, że spodziewałem się po Mallorce cięższej walki, a oni nic nadzwyczajnego nie pokazali. Valdes pięknie wyjął tego wolnego. Dobrze, że sobie ręki nie złamał. Zobaczymy co na to Madryt.

0

Noo zaskoczył mnie Pep. Fajnie, że Jeffren gra, ale nie wiem, czy da sobie radę ?

0

Trochę nie na temat. Oglądam właśnie mecz Arsenalu z Birmingham i zauważyłem dwie istotne rzeczy: po pierwsze Cesc chyba złapał kontuzję tak więc to ogromne osłabienie dla Kanonierów. Cały czas kuleje a jak piłka do niego leci to odbija się jak od muru. Po drugie obrana gra bardzo niepewnie, zwłaszcza Sol, który jest za wolny i jeżeli zagra w środę z Barcą to na bank coś strzelimy. Wenger musi coś wykombinować. Nie mówię, że pójdzie gładko, ale dzisiaj niestety nie zachwycają.

0

Wygramy !

0

Fajny gość :) Ja też widzę Barcę w finale, ale przed nami jeszcze długa droga.

0

Zamiast pochwalić reklamę to wy oczywiście krytykujecie to jak gra na boisku. Czasami mam wrażenie, że na tej stronie połowa użytkowników to same debile O_o

0

Wielkie brawa dla autora tekstu, świetna zapowiedź. Zgadzam się w pełni z przedstawionymi argumentami. Mallorca jest zespołem, który na wyjazdach gra słabo, lecz u siebie rzadko kiedy traci punkty. Nie wydaje wam się, że my prezentujemy podobna postawę w tym sezonie ? Dobrze, że wracają Xavi i Pique. Co prawda nie wybiegną zapewne od pierwszych minut, ale świadomość posiadania ich w składzie nie co mnie uspokaja. Dzisiaj trzeba po prostu zagrać na maksa swoich możliwości i Pep zapewne o tym przypomni naszym piłkarzom. Wkroczyliśmy na ostatnią prostą, do końca sezonu pozostało już tylko 10 kolejek i w dodatku czekają nas ciężkie mecze bo mamy przed sobą Sevillę, Villarreal i chyba Deportivo, tak więc jest co zyskać i jest co stracić. I po drodze jeszcze LM. Na formę naszych zawodników nie narzekam bo jest dobrze, tylko czasami nie grają w skupieniu przed pełne 90 minut co dobitnie pokazał ostatni mecz z Saragossą gdzie straciliśmy 2 bramki pod sam koniec spotkania.

,,Nieważne w jakim stylu, nieważne iloma bramkami - liczą się trzy punkty,,

0

To naprawdę imponujący wynik. Będzie ciężki mecz, ale wierzę, że się uda. Jutro trzeba zagrać na maksa skoncentrowanym przez 90 minut bez względu na to czy będziemy prowadzić 1:0, 3:0 albo nie daj Boże przegrywać. Można powiedzieć, że jutro zagramy nie o 3 a o 6 punktów.

0

Może zagrają parę minut, ale tak jak piszę kolega lepiej ich oszczędzać na Arsenal.

0

Nie ma się co przejmować na razie. 10 meczów to bardzo dużo i jest jeszcze wiele do zyskania i wiele do stracenia. Zarówno nas jak i Real czekają ciężkie mecze w weekend i liczę, że Atletico urwie im punkty. Skoro potrafili pokonać nas to tym bardziej są w stanie pokonać Real. Ogólnie rzecz biorąc to przed nami dwa ciężkie mecze - Mallorca i Bilbao. W międzyczasie jeszcze Arsenal.

0

Z obroną Kanonierów bywa różnie, ale zespołowo są bardzo groźną drużyną i prezentują podobny futbol do naszego, tak więc nie sądzę, aby absencja Francuza wpłynęła na jakość widowiska. Będzie ciężko, ale damy radę. Jeżeli chcemy wygrać drugi raz LM musimy pokonać każdego. Teraz trzeba skupić się na Mallorce, bo to ciężki przeciwnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?