Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najważniejsze jest to, aby nowy prezydent potrafił godnie zastąpić Laportę.
0
Co wy gadacie, w Hiszpanii na pewno nie odwołają meczów. Fakt, o jest tragedia o zasięgu międzynarodowym bo zginęło wielu wspaniałych ludzi, ale nie sądzę, aby inne kraje tak bardzo to przeżywały jak Polska.
Pokój ich duszom [*]
0
Skomentuję to w ten sposób:
Wielki Boże! Jeżeli my mamy racje, daj nam zwycięstwo! Jeżeli wróg ma racje, daj jemu zwycięstwo! Gdybyś przypadkiem nie wiedział po czyjej jesteś stronie, stań na uboczu i tylko patrz jak my, Synowie Katalonii potrafimy bić! Amen!
Gramy bez dwóch, może nawet i trzech ważnych piłkarzy ( nie wiadomo, czy Pique zagra ), jednak Barca to nie indywidualności lecz zespół i bez względu na skład wierzę, że to my wrócimy do Katalonii z kompletem punktów. Ave Barca !
0
Jestem jak najbardziej za :D
0
"Jestem pewny, że wygramy".
Tak samo było przed meczem z Lyonem i wszyscy wiemy jak się skończyło. Nie ma co gadać, że wygramy na pewno bo lepiej się pozytywnie rozczarować, a nie później głupio się tłumaczyć. Czeka nas ciężki mecz i wielka szkoda, że Ibra nie może zagrać :/ Widać, że odzyskiwał formę. Musimy dać z siebie wszystko, włożyć w grę całe swoje serce a będzie dobrze :D Barca, Baarca, Baaaarca !
0
Pyrzo_Barca
Po pierwsze to nie filozofuje, tylko wyrażam swoje zdanie.
Po drugie to Iniesta1899 ma absolutną rację.
Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy na siłę podniecają się Bojanem. Nic nie mam do tego gracza bo jest dobrym piłkarzem, ale na dzień dzisiejszy to niestety jest on dobry na drużyny pokroju Xerez, czy Valladolid. Real to niestety wyższa półka, tak więc myślę, że zagra jednak Henry, który też ostatnio nic ciekawego nie pokazuje, ale jest bardziej doświadczonym zawodnikiem.
0
Messi to człowiek fenomen. Nie prędko znajdzie się ktoś jego pokroju. Śmiało stwierdzam, że nawet Ronaldo nie dorasta mu do pięt. Jestem szczęśliwy, że ten wielki mały człowiek reprezentuje właśnie naszą katalońską ekipę. Ja nie wierzę w żadne przesądy i spodziewam się ciężkiego meczu. Gramy na wyjeździe, a takie mecze akurat w tym sezonie nam nie wychodzą. Do tego dochodzą jeszcze urazy Ibry i Pique i nie do końca wiadomo, czy zdążą się wyleczyć ? Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, aby Bojan wyszedł w pierwszym składzie jako snajper. Jest jeszcze za słaby na mecz tej rangi. Możecie mnie za to zjechać, ale takie jest moje zdanie. Nie ma co popadać w hurraoptymizm przed czasem. Po ewentualnej wygranej z Realem będę cieszył się jak dziecko bo odzyskamy wreszcie lidera i będziemy blisko tytułu, choć osobiście uważam, że wygranie z Realem wcale nie gwarantuje nas jeszcze sukcesu w La Liga, bo przed nami ciężkie mecze wyjazdowe, jak chociażby Derby Barcelony z Espanyolem, czy pojedynek z Sevillą.
Czy wygrywasz, czy też nie ja i tak kocham Cię ! Viva la Barca !
0
Stadion fantastyczny :D
Swoją drogą ciekawe, o której godzinie będą rozgrywane mecze ? Np. Teraz w chinach jest ok. 00:50 ;D
0
Jak mu się nudziło co miał innego do roboty :D Wam też się wydaje, że Cesc jednak do nas przejdzie ? Jestem więcej niż pewien, że po wczorajszym popisie Barcy w głowie naszego wychowanka pojawiała się np. taka myśl: "Może jednak przejść do Barcy ? Oni grają na zupełnie innym poziomie, nieosiągalnym dla innych. W Barcelonie osiągnę sukces".
Poza tym Cesc ma zostać w Barcelonie na kilka dni lecząc swoją kontuzję, ale kto wie, czy tylko dla tego ?
0
"Nigdy nie będę w stanie odwdzięczyć się Barcelonie za to co dla mnie zrobiła".
Ależ jesteś w stanie :D Robisz to strzelając fantastyczne bramki i dając ogromną radość wszystkim Cules.
Barca - Mes que un Club !
Messi - Mes que un Jugador !
Ave Barca, ave Messi !
0
Fajna zapowiedź, brawa dla autora :D Fakt, to już dziś, te dni tak szubko upływają, że emocje ledwo opadają, a tu już kolejny raz nasze nerwy zostaną wystawione na próbę. U siebie gramy bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie, aby dzisiaj było inaczej. Pep dał ostatnio odpocząć kluczowym zawodnikom, więc dziś zapewne ujrzymy najmocniejszą możliwą jedenastkę. Przejdziemy do półfinału !
0
Zamiast Sergio dać Toure i skład jak dla mnie Idealny. Nie wydaję mi się jednak, że Iniesta zagra od początku tak od razu po kontuzji. Z Bilbao Maxwell wymiatał w pomocy tak wiec jutro tez dałbym go na środek
0
No to Real wcale tak łatwo nie ma, bo jada jeszcze na Majorkę, gdzie jest bardzo trudno wygrać, a Almeria u siebie też raczej tanio skóry nie sprzeda. Ponad to jeszcze Valencia i Bilbao. Jest gdzie punkty zgubić :D
0
Czyli nasza obrona będzie pewnie wyglądała tak: Alves, Milito, Marquez, Abidal/Maxwell. Czyli nie tak źle, na DM-ie może zagrać Toure, który będzie wspomagał obronę. Nie mamy się czym martwić bo w Arsenalu sytuacja kadrowa jest delikatnie to ujmując kiepska. Jutro gramy i przechodzimy do półfinału !
0
Przepraszam, że podaję link, ale tutaj chyba prędzej się doczekam odpowiedzi. Czy ktoś z forumowiczów wie, jaki jest tytuł piosenki w tym filmiku ? Chodzi mi o drugi utwór zaczynający się od 58 sekundy. Z góry dziękuję !
0
Przypuśćmy, że Real dzisiaj wygra 1:0. Wtedy bilans bramkowy będzie chyba taki sam. kto będzie liderem ? Z góry dzięki za odpowiedź :D
0
Dużo za dużo. Tyle w temacie
0
Ten tydzień będzie magiczny. Z taką formą musimy coś urwać ;D O mecz z Arsenalem jestem spokojny, a co do GD to pozostaje tylko wyczekiwać na info odnośnie zdrowia Pique i Ibry, ale bez nich też damy radę. Vamos Barca y Vamos Catalunya !
0
Pique będzie pauzował tydzień, natomiast Zlatan na pewno nie zagra z Arsenalem i wątpliwy jest jego występ w GD :/ Trochę nam się sytuacja komplikuje.
0
Wiecie co ? Za takie komentarze jak Bykunna powinny być dozywotnie bany !
0
Być może to tylko fałszywy alarm ? Oby. jeżeli jednak nie będzie zdolny do gry to mam nadzieję, że jego miejsce zajmie Bojan, bo Henry znowu powie, że czuje sentyment do poprzedniego klubu i będzie chodził po boisku. czekamy na diagnozę.
No i ciekawe, co z Toure ?
0
Szybko :) Dzięki za brameczki ! Dołączam się do prośby kolegi, jeżeli mógłby ktoś wrzucić te podania z klepki :D To było genialne !
0
Piękny prezent od naszych piłkarzy na Wielkanoc :D szkoda tej straconej bramki, ale na prawdę na taki eksperymentalny skład zagraliśmy kapitalnie ! Brawa dla Pepa ;D Mam nadzieję, że z Ibrą i toure wszytko w porządku :/ Wesołych Świąt wszystkim życzę d:
0
ciśniemy ładnie
0
Brawo Valdes !
0
Ech przez głupi błąd :/
0
MMMMEEEEESSSSSSIIIII !!!!!
0
Kibicuje 3 rok :D
0
Ale gol !
0
Kurde Jeffren :(