Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to mamy problem :/ I to akurat na mecz z trudnym rywalem wypada nam tylu piłkarzy.
0
Świetny piłkarz. Fajnie byłoby zobaczyć go kiedyś w koszulce Barcy
0
tin_8
Znając życie to Bojan wejdzie gdzieś w okolicy 88-89 min. Nie wiem dlaczego Pep tak późno przeprowadza zmiany ? Nie da nic pograć rezerwowym.
0
Nie ma się czym martwić. Barca to nie tylko Puyol, mamy Marqueza, Milito i Czyhryńskiego, którzy są w stanie go zastąpić. Fajnie byłoby zobaczyć Milito od pierwszej minuty.
0
Może taka zmiana da mu pozytywnego kopa :) Fajnie, że już wrócił do zespołu bo bardzo go lubię i chciałbym, aby kiedyś stał się ostoją składu Barcy. Może zagra dzisiaj kolka minut.
0
Rywal dość "niewygodny" , ale gramy u siebie, więc powinno być dobrze. Mam nadzieję, że Dani będzie mógł wystąpić, bo Tarzan niestety absencja, a oprócz Brazylijczyka to nie mamy nominalnego PO.
Moja wizja składu: Valdes - Alves, Marquez, Pique, Maxwell - Xavi, Busquets, Iniesta - Henry, Ibrahimović, Messi.
2:0 dla Barcy
0
No ja już mam zjarę jak cholera :) A tak na poważnie to ciekawe ile w tym prawdy ?
0
Wielu ciekawych piłkarzy obserwuje Barca. Jeżeli chodzi o mnie to bardzo bym chciał, aby dołączyli następujący gracze: Fabregas, Silva/Mata, Azpilicueta, natomiast jeżeli chodzi o bramkarza to chciałbym, aby Pinto pozostał jeszcze w Katalonii bo jest według mnie wartościowym zmiennikiem dla Valdesa. Szczerze mówiąc to trudno jest mi uwierzyć, że uda się sprowadzić aż 4 piłkarzy w jednym okienku. Jeżeli władze klubu noszą się z takim zamiarem to rzeczywiście trzeba juz zacząć działać.
0
Glowek_FCB
Jak ci nie coś nie pasuje to najlepiej siedź cicho. To także są istotne wiadomości i przy okazji wracają wspaniałe wspomnienia z ubiegłego sezonu.
0
Valdes- Alves, Marquez, Pique, Maxwell - Xavi, Toure, iniesta - Messi, Zlatan, Pedro
Taki skład byłby idealny
0
Proszę bardzo Abidal z własnej nieprzymuszonej woli postanowił potrenować. To się nazywa profesjonalizm. Szacun !
0
Nie obrażam tutaj w żaden sposób Arsenalu, ale ja się dziwię, że on tam jeszcze siedzi. W Arsenalu gra wiele perełek, ale to nie jest jeszcze team na wygrania CL. Cesc to bardzo ambitny chłopak i jeżeli chce coś osiągnąć (zdobywać trofea), to powinien zdecydować się na opuszczenie Londynu. Będzie trudno go pozyskać, ale skoro on sam wyrazi chęć zmiany barw to przecież na siłę go nie zatrzymają bo przecież z niewolnika nie ma pracownika prawda ? Póki co jest to wielka telenowela, ale w każdej plotce jest część prawdy, więc żyjmy nadzieją, że Cesc zasili nasz skład. Uważam, że ławy by nie grzał, ponieważ Pep mając takich piłkarzy musiałby rotować składem i bardzo dobrze, bo wreszcie Xavi, czy Iniesta mieliby trochę luzu. Zobaczyć go w trykocie Barcy sprawiłoby mi niesamowitą frajdę. Fabregas + ... No właśnie kto na lewe skrzydło ? Jeżeli przypuszczalnie damy za niego 45 mln to wątpię, aby udało się jeszcze sprowadzić Silvę za około 30 mln no chyba, że w transakcję włączymy jakiegoś zawodnika ? Pożyjemy, zobaczymy, ale zobaczycie, że sporo nerwów się nażremy w wakacje.
0
I właśnie za to lubię Pepa, nie ogranicza się tylko do spędzania czasu z zawodnikami podczas treningu, ale także poza nim. To świetny psycholog. Nie wiem, czy ma to już od urodzenia, czy po prostu interesuje go psychologia, ale ma ogromny wpływ na zawodników a to bardzo ważne. Co do Ibry to ja się nie martwię tym, że nie strzela. Nie jest nigdzie napisane, że rolą napastnika jest tylko strzelanie bramek. Zlatan bardzo dobrze gra tyłem do bramki (możecie się ze mną nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie), bardzo wiele daje drużynie i według mnie jest lepszy od Eto'o (nie ujmuję tutaj zasług Kameruńczyka). Jestem pewien, że w kolejnym spotkaniu wreszcie coś ustrzeli.
0
Jaja jak berety :) Jeszcze trochę i się z tego zrobi międzynarodowa afera, a wszystko przez jeden tekst w madryckiej prasie :)
0
Ja to już nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać ? Dziennikarze to mają jednak zabójczą fantazję :)
0
To świadczy tylko o tym, że można sobie samemu "wyprodukować" piłkarza światowej klasy dającego drużynie sukcesy i mnóstwo radości. Mes que un Club !
0
A ja bym chciał zobaczyć Milito od pierwszych minut a Ukraińca dac na jakieś 20 minut w drugiej połowie.
0
Only Silva lub Suarez
0
Keirrison w Fiorentinie ! Życze mu powodzenia
0
Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i spokojnie mogło być 2:0 lub 3:0, lecz zabrakło nam po prostu szczęścia. Przy dobrych wiatrach Pedro mógł wczoraj ustrzelić hat-tricka. Takimi meczami wygrywa się ligę i trzeba się cieszyć z kolejnych 3 punktów. Teraz czas na Getafe.
0
Dobrze, że już koniec bo nerwówka była niesamowita. Szkoda niewykorzystanych akcji, ale najważniejsze są 3 punkty. Tyle w temacie.
0
Dlaczego nie ma zmian ?! WTF !
0
Jak on to zrobił ???
0
Ciężko jest mi to przyznać, ale Ibra gra dzisiaj żałośnie :/
0
Według mnie gramy dobrze, kontrolujemy grę, strzeliliśmy bramkę. Martwi mnie niestety Ibra. Spowalnia grę i nie angażuje się zbytnio w grę zespołu. Mam nadzieję, że w drugiej połowie się obudzi. Jeszcze jednak brameczka i jesteśmy w domu.
0
Pięknie Pedro !
0
Świetny skład ! Bardzo mnie cieszy obecność Pedro od pierwszych minut. Może Henry się wreszcie obudzi. Tak jak wcześniej pisałem stawiam 3:1 dla Barcy
0
Ja tam się nie czuje dotknięty tylko jest mi żal tych patałachów z Madrytu. Nie potrafią przyznać się do błędu i szukają kozła ofiarnego. Jeżeli wielki Cristiano zachowuje się jak amator to teraz będzie tak traktowany. Tyle w temacie.
0
Busquets według mnie powinien zacząć mecz na ławce a w jego miejsce oczywiście Toure, który niestety nie ma zbyt wielu okazji na grę. Cieszy też wiadomość o Jeffrenie. Strasznie go lubię i wierzę w jego możliwości. Jeżeli Pep tylko będzie dawał mu szansę na grę to będziemy mieli z niego sporo pożytku w przyszłości. Ave Barca !
0
Fajna zapowiedź, bardzo przyjemnie się czyta. Specjalnie nie obawiam się tego meczu, jednak żadnego rywala nie należy lekceważyć. Trzeba po prostu wyjść na boisko i zagrać w swoim stylu. Bardzo liczę na bramkę Zlatana, która na pewno dodałaby mu pewności siebie. Jest wielka szansa na odskoczenie o kolejne 3 punkty Realowi bo na Riazor będzie im ciężko, tym bardziej, że ciąży na nich swego rodzaju "klątwa". Ale tak jak powiedział całkiem niedawno Pep nie oglądajmy się za Realem tylko martwmy się o siebie. Wynik ? Typuje 3:1 dla Barcy :)