Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład zapewne okrojony będzie :] Mam nadzeję, że wygramy dzisiejszy mecz bo głupio by było tak na własnym stadionie przegrać :] No i fiesta po meczu ! Vamos Barca
0
Zajebiste są ;] Mi się bardzo podobają :]
0
Browara to i ja bym z nim obalił :]
0
Hehe ja też wiedziałem, że nie strzeli, ale trudno się mówi :] Mamy już mistrza w kieszeni, więc ta porażka mnie nie rusza :] Mam nadzeję, że w meczu z ManU poprawi skuteczność bo w w przeciwnym razie będzie nieciekawie :] No i warto dodac, że graliśmy rezerwami. Visca el Barca !
0
No kto jak kto ale Xavi się spóxnia :] Dobra decyzja Pepa dyscyplina musi być. Zawodnicy nie mogą teraz odpuścić bo co prawda do końca sezonu pozostało niewiele ponad dwa tygodnie, ale czeka nas jeszcze mecz z Manchesterem.
0
Kto wie być może zagramy ;]
0
To fakt nie gra często, ale jak wspomniał kolega niżej radzimy sobie doskonale bez niego, więc skoro ma się marnować to niech lepiej odejdzie. Szykują się transfery na lato i w jego miejsce można sprowadzić innego, lepszego napastnika.
0
Świetny materiał ! Bardzo przyjemnie to wszystko wygląda. Jak widac FCBP jest bardzo szanowana w Katalonii. Chyba do was dołączę ;]
0
Wspaniałe podsumowanie wydarzeń na boisku :] Gratuluję pomysłu :] Rzeczywiście Chelsea grała wczoraj bardzo dobrze. Plan Hiddinka dziłał bez zarzutu, ale tylko do 93 minuty spotkania ! Autor napisał, że Iniesta zafundował nam "szczyptę magii" która wystrczyła, aby osiągnąc sukces. przed nami ostatnia prosta w wyścigu o LM. Na naszej drodze stoi ManU. na chwilę obecną nie chcę myślec o tym spotkaniu. Teraz liczy się CdR i najbliższy mecz a Villarealem. Vamos !
0
No to będzie prawdziwa batalia o finał :] Coś mi się wydaje, że ten wieczór będzie baaardzo ciekawy :]
0
Tak to zwycięstwo było "Barcamowite" ;] To było coś niesamowitego !
0
Hmm... zaczyna się robić ciekawie. Chętnie ujrzałbym go na CN, ale jak wszyscy wiemy jego przyjście bedzie wiazało się odejściem Eto'o lub Henia. Obaj panowie przyznali, że dobrze im w Hiszpanii i nie chcą opuszczać klubu. Ribery ławy też nie będzie grzał. Wszystko w rękach sztabu Barcy.
0
Nie będę się rozwodził to wszystko już napisaliście ;) Kosmiczny mecz, totalna miazga ! W najpiękniejszych snach nie marzyłem o takim wyniku. Liga jest nasza ! Szkoda mi trochę kibiców Realu, tak dać dupy i to na własnym stadionie. Kurde ja do tej pory nie wierzę, że tak wysoko wygraliśmy. Jestem dumny z chłopaków. Katalonia rządzi ! Jeszcze tylko Chelsea pokonac i będzie miód. Vamos Blugrana ! Mes que un Club !!!
0
Liczę na powtórkę z grudnia :)
0
Zgadzam się w 100 % z Xavim. Sędziowanie było skandaliczne ! Mam nadzeje, że w rewanżowym spotkaniu trafimy na sprawiedliwego sędziego.
0
No to Puyol i Alves musza być ostrożni. Nie wyobrażam sobie rewaznżu bez któregoś z wyżej wymienionych panów
0
A ja kibicuje Barcelonie od poczatku października ubiegłego roku i dla mnie jest to najlepsza drużyna na świecie niezaleznie od tego czy wygramy LM, czy nie. Walczymy na 3 frontach co potwierdza jak dobrzy jesteśmy. Powiem tak jeżeli nie jest nam dane wygrać LM w tym roku to lepiej przegrac teraz niż w finale. Na osłode jest jeszcze liga i puchar króla, choć oczywiście i tu nie jest jeszcze przesądzone. Jedno serce, jedna ona, Katalońska Barcelona !!!
0
Wydaje mi się, że Valencia jest bardziej wymagającym rywalem aniżeli Sevilla. Szczególnie obawiam się Davida Villi i Davida Silvy. To świetni piłkarze i naprawdę moga uprzykrzyć życie naszej obronie. Najważniejsze jest to, aby grać zespołowo i nie dać się zaskoczyć. Zadowoli mnie nawet skromne 1:0. No i jeszcze dobrym bonusem byłaby przegrana Realu :)
0
Taki scenariusz jest jak najbardziej wykonalny. Skoro Real tak się męczył z Getafe, to co bedzie się działo w meczu z Sevillą ? My musimy pokonać Valencię, nie ma innej opcji. Ech GD zapowiadają sie bardzo interesująco ;)
0
Bardzo dobra wiadomość ! Ciekaw jestem, czy wystąpi w pierwszym składzie. VeB !
0
Hassan ale się uśmiałem z Twojego komentarza :) Naprawdę dobry :) Co do newsa to są bardzo pewni siebie. Ciekaw jestem co powiedzą jak przegrają u siebie ? Pewnie będzie zaraz żal do sędziego lub do nas, że graliśmy nie fair. No cóż 2 maja to bedzie wielki dzień.
0
Najadł się czegos i teraz ma :) Panowie do meczu pozostało jeszcze sporo czasu, tak więc wszystko powinno być dobrze. Poza tym Barca to nie tylko Messi. To także inni wspaniali piłkarze. Myślę, że bez niego też byśmy sobie poradzili. Vamos !
0
Jeżeli ktos bedzie organizował wspólne oglądanie w Radomiu dawajcie znac na moje gadu: 7408961. Chętnie sie dołączę :) Pozdro
0
Z takim składzirem to wygramy z paluszkiem w dupce :) Pozdro :)
0
Zazdrości i tyle.
0
No to pierwszy mecz trzeba zagrać tak jak z Bayernem i będzie malinowo :) Vamos Barca !
0
"Od końcowego zwycięstwa dzielą nas trzy mecze" - niby tak blisko, a tak daleko :) Chelsea to bardzo silna drużyna i ciężko będzie ich pokonać. Trzeba grać rozważnie bo teraz już nie ma żartów. LM wkroczyła w decydującą fazę. Mam pytanie. Pierwszy mecz gramy u siebie, czy na wyjeździe ?
0
No to rzeczywiście dobre wieści :) Może nie zagra od pierwszych minut, ale wydaje mi się, że zobaczymy go w dzisiejszym meczu :)
0
No to cóż teraz największa przeszkoda do sprowadzenia go bedzie sam Bayern.
0
Bayern ? Jaki Bayern ??? Oni nie istnieli w tym meczu ! Zupełnie zdominowaliśmy boisko. Aż żal, że w drugiej połowie nie padła żadna bramka. Messi był blisko trzeciej bramki :) Wszyscy zagrali wczoraj bardzo dobre spotkanie. Teraz czekamy na rewanż, ale sądzę, że z takim wynikiem możemy tylko typować z kim zagramy w nastepnej rundzie :)