Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Happy New Year !!!
0
Widać, że ma ochotę trenować i bardzo dobrze, bo ostatnimi czasy spisuje się swietnie :)
0
Ech lipa trochę ;( Życzę szybkiego powrotu do składu !
0
Ooo czyżby mu się stęskniło za Barcą ;) Fajnie, że postanowił wcześniej wrócić ;)
0
Hmm ciekawy news. Ciekaw tylko jestem, czy są to plotki, czy realne plany ?
0
Nie żebym coś miał do niego, ale dobrze jest napisane, że w chwili obecnej nie jest nawet numerem dwa jeżeli chodzi o bramkarzy. Jeżeli chce osiągnąć coś więcej powinien odejść do klubu, który go doceni. Jeżeli chodzi o Naszych bramkarzy to jest dobrze. VV spisuje się świetnie, Jorquera też jest jest niezły. Swoją droga zarząd powinien zastanowić się nad sprowadzeniem nowego bramkarza. Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym, żeby Boruc zasilił nasz skład ;) Jakoś pasuje mi do koncepcji zespołu. Kto wie, może zarząd wpadnie na ten sam pomysł co ja ;) W każdym bądź razie potrzebujemy jeszcze jednego dobrego bramkarza.
0
Świetne podsumowanie. Defensywa spisała się na medal :) Najbardziej spodobał mi się filmik z GD. Puyol i Marquez pokazali, że są cholernie dobrzy w tym, co robią. Guardiola stworzył prawdziwy Dream Team ! ! !
0
Nie będą szczędzić pieniędzy ? No trochę by musieli wyłożyć :) Poza tym wątpie, czy zarząd będzie chciał się pozbyć Keity ? Ostatnio gra bardzo dobrze i jak wspomniał kolega poniżej jest bardzo pozytecznym piłkarzem. Tak więc powodzenia życzę zarządowi Lyonu :)
0
Haha bez urazy, ale śmiesznie to wygląda :) Messi nie nadaje się do takich reklam. Do tej reklamy idealnie pasowałaby raczej sexi panienka o zgrabnym ciele ;) Hehe :)
0
Pierwsza dobra wiadomość, która dzisiaj przeczytałem :) VeB !
0
Lol wacek masz specyficzny rodzaj pisania :) Gro... przypuszczam, że chodzi o GRA :) I kolejne - wygro... tu zapewne chodzi o WYGRA :) Prosiłbym o pisanie poprawną polszczyzną :)
0
kintalreal, czy ty do końca zgłupiałeś ? Jaki kryzys ? My kibice nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej sytuacji. Zanim coś napiszesz to zastanów się ze dwa razy :)
0
No proszę, brawo ! Taką Barcę chciałbym oglądać przez cały sezon :) Tak trzymać !
Teraz moje skromne oceny:
- dla Pepa z całym szacunkiem daje 10, ponieważ jest on siłą napędową zespołu i wkłada ogromn pracy, abyśmy osiągali takie wyniki, jakimi teraz się szczycimy :)
- dla zespołu dam 9, grają świetną piłkę i rozpieszczają Nas wynikami. Idealne zgranie połączone z nieprzeciętnymi wynikami sprawia, że jestesmy obecnie najlepszą drużyną Europy :)
0
Van Persie ? Brzmi ciekawie :) Zastanawia mnie fakt sprowadzenia nowego bramkarza. Co brawda VV jest dobry, ale tak jak pisze w newsie pozostali dwaj moga Nas opuścić. To będzie ciekawe okienko transferowe :)
0
Mały zanik formy i ludzie od razu narzekają :) Titi wraca do pełni sił i efekty tego widać gołym okiem. Jeszcze nie jedną brameczkę w jego wykonaniu w tym sezonie zobaczymy ;) VeB
0
Napastnikówq nigdy dość :) Skoro Aguero nie chce do Nas przejść, to zawsze mozna poszukać kogoś innego. Mało to piłkarzy jest ;)
0
Zgadzam się z Panem Begiristainem :)
0
Też zamierzam ten meczyk obejrzeć ;) Niestety nie z trybun, tylko poprzez mój komputerek ;) Stawiam 2:1 dla Arsenalu :) Pozdro :)
0
Według mnie jest Nam kompletnie niepotrzebny. Na miejscu zarządu starałbym się o kogoś lepszego, bardziej zaufanego i sprawdzonego.
0
Wizja Guardioli wydaje się bardzo interesująca. Na papierze wygląda to znakomicie. Ciekawe jak sprawdzi się w praktyce ?
0
Dzięki za życzenia ;) A te są ode mnie:
Co za widok!!!
Ja nie wierze!!
Nasz Mikołaj na rowerze.
Oby się nam nie wywalił,
no bo chyba się nawalił.
Renifery też nie w formie,
ale sanie są już w normie.
No i już tak jak myślałem.
Nasz Mikołaj jest nad stawem.
Co tam Miki!
Ja Ci życzę,
zdrowia,szczęścia,
oraz bryczkę ;)
Wesołych Świąt i udanego Sylwka ! VeB !
0
No i gitara ;)
0
Bardzo słuszna decyzja ! Ta druga żółta kartka to jakiś absurd ! Mam nadzeję, że cała sytuacja zostanie wyjaśniona na korzyść Naszego piłkarza.
0
Hehe widzę, że każdemu zależy na tym, by Eto'o pozostał w klubie ;) Valdi musi z Nami zostać. Ma spore umiejętności i nie raz wyciągał Nas z opresji. Puyol jak by nie było jest kapitanem zespołu, więc też wypada, aby został. Mam nadzeję, że negocjacje w obu przypadkach przebiegną pomyślnie. I ciągle z niecierpliwością czekam na nową umowę dla Eto'o ;) VeB !
0
No to teraz jeszcze Eto'o i będzie zajefajnie :)
0
Z tymi tytułami to bym się jeszcze wstrzymał, bo sezon jest długi i nigdy nie wiadomo jak będzie dalej szło. Osobiście życzyłbym sobie wygranie LM :) Mamy ogromne szanse, ale czas pokaże :)
0
No wreszcie jakieś słowa pochwały dla Titiego ;) Wczoraj zagrał dobry mecz, a brameczka, którą strzelił... genialna ;) VeB !
0
Jaki on skromny :) Każdego rywala traktuje tak samo, nigdy zbytnio nie podnieca się sytuacją. Skąd u niego tyle spokoju :) Panie Guardiola to Pana zasługa, cieszymy się, że mamy takiego wspaniałego trenera. Życzę jeszcze więcej sukcesów w nowym roku ;)
0
Świetny artykuł, wielkie brawa dla autora :)
0
No co by się ciężko strawnych potraw nie najedli i będzie dobrze ;) Hehe ;) Pozdrowionka ;)