Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słaby mecz... A sędzia, szkoda gadać ! Pique bardzo niesprawiedliwie został osądzony, i jeszcze ten doliczony czas. Strasznie nerwowa koncówka. Ale mamy kolejne 3 punkty i to się liczy. Najlepszymi zawodnikami meczu wg. mnie byli Henry i Xavi. Messi bardzo słabo zagrał. Ogólnie mecz był nieciekawy, Villareal bardzo dobrze w obronie, ciężko było cokolwiek zmontować. Idealny koniec roku ! Grudzień upływa pod znakiem zwycięstw. Wszyscy groźni rywale pokonani ! Idealny prezent na święta ;) Oby nowy rok przyniósł jeszcze więcej zwycięstw. Ze swojej strony życzę wszystkim kibicom Barcy oraz redakcji spokojnych, radosnych, rodzinnych, niebiesko-granatowych świąt !!! VeB !
0
Ach kolejne ciekawe spotkanie przed Nami :) Rywal wymagający, w dodatku gramy na wyjeździe, ale uważam, że wygramy to spotkanie. Kolejne 3 punkty w lidze, będą doskonałym świątecznym prezentem :) VeB !
0
Pożyjemy, zobaczymy ;)
0
Hmm patrząc na wyniki z poprzednich spotkać widać, że Villareal to wymagający przeciwnik. W dodatku gramy na wyjeździe, więc będzie nam trudniej. Mamy ostatnio farta do zwycięstw, więc moze i dzisiaj Nam się poszczęści ? Nawet jeśli ( odpukać ) przegramy, tragedii wielkiej nie bedzie bo mamy bezpieczną przewagę w tabeli. Jest to ostatni mecz w sezonie i zwycięstwo byłoby dobrym prezentem pod choinkę ;) Życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki ! VeB !
0
Wejdź na meczyki.pl może jakieś linki będą :)
0
Eurosport transmituje, super ;) Mam nadzieję, że będzie Arsenal, lub Lyon :)
0
Haha jak się wszyscy Nas boją :) Na kogoś trafimy :) Mam nadzieję, że będzie to Arsenal lub Lyon. Obawiam się Chelsea bo to dobry zespół. Juz jutro okaże się z kim powalczymy.
0
To, że wraca Iniesta nie oznacza, że Titi nie będzie grał w pierwszym składzie. Nie jest powiedziane, że Iniesta będzie grał przez cały mecz. Cieszę się, że powraca do składu. Teraz będziemy jeszcze silniejsi i trudniejsi do pokonania.
0
No wreszcie ktoś nas chwali ;) Nie potkniemy się o ten sam kamień drugi raz, Pep na to nie pozwoli.
0
A ci z Realu znowu swoje ! Jeju ludzie takie zycie, kontuzje to rzecz normalna i zrozumcie wreszcie, że byliśmy lepsi od was. Nam tez nie szło w tamtym sezonie i interesowało to kogoś ? Nie ! Więc i Nas teraz nie interesuje wasza sytuacja ! Wrócą wasi kontuzjowani i wtedy się zmierzymy. Póki co dajcie już spokój. Nie warto jest się kłócic o takie rzeczy. Okażcie Nam trochę szacunku to i My wam okażemy szacun. Pozdro.
0
Wątpie czy ktos da za niego 100 mln. Ja tam wole żeby Aguerro u nas grał ;)
0
Hehe dobrze powiedziane kolego :) I mam nadzeję, że jeszcze długo będą nam zazdrościc wyników :) Pozdro :)
0
Nie rozumiem jednego. Wygralismy ten mecz sprawiedliwie, a wszyscy maja do nas jakieś pretensje. To zaczyna byc nudne i denerwujące. Piłkarze Barcy są teraz w świetnej dyspozycji i dlatego wygrywamy mecze. Nikt nic na to nie poradzi. VeB !
0
Racja kolego :) Sorki za błąd :)
0
No i git :) Nikt nie jest w stanie nam podskoczyć ! Bynajmniej na razie :) Zobaczymy na kogo trafimy po losowaniu. Chciałbym aby był to Arsenal lub Olympique :)
0
Brawo Messi ! Dobrze jest mieć takie zawodnika w drużynie :) Ten sezon należy do Mesia :)
0
Jak widać ciężko jest im pogodzić się z wynikiem. To jest futbol, raz jest lepiej, a raz gorzej. Trzeba mu przyznać, że Real miał dogodniejsze sytuacje do strzelania bramek, ale Nasza obrona i VV byli nie do przebicia. Spokjnie moglismy strzelić o dwie bramki więcej, ale Real bardzo dobrze się bronił. W tym pojedynku to My zwyciężyliśmy. Cieszmy się z sukcesu, i trzymajmy kciuki za chłopaków w kolejnych pojedynkach ! VeB !
0
-Były wiceprezydent Blaugrana podkreślił również, iż poprawa sytuacji w Barcelonie jest w dużej mierze zasługą Guardioli - też tak uważam :)
0
Tak, tak, tak !!! Kocham Barcę ! A tak się bałem o wynik, wkurzyłem sie jak Eto'o nie wykorzystał karniaka, ale się poprawił :) Messi po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem w swej dziedzinie :) Co tu dużo gadać, Gran Derbi wygrane, 12 punktów przewagi nad Realem. Jesteśmy najlepsi ! VeB !
0
Hehe nic mi te nazwiska nie mówią, ale mam nadzeję, że będą solidnie kibicować Naszym ;)
0
Im bliżej spotkania, tym większe emocje :) Kurde jak wygramy, to z radości chyba nie zasnę dzisiejszej nocy ;) VeB !
0
Ja równiez chciałbym, żebyśmy nie trafili na Chelsea. Są chyba najlepsi ze wszystkich zespołów, z którymi możemy się zmierzyć. Osobiście życzyłbym sobie Arsenal :) No cóż pozostaje nam czekać :)
0
Hahaha a to dobre ! Ciąży na Nas presja wygranej, ale to nie znaczy, że się boimy ! Powiem więcej, jesteśmy podwójnie zmotywowani przed tym meczem. Sam Messi przyznał, że czeka na jutrzejszy mecz z wielką niecierpliwością :) Zapowiada się się Wielkie Widowisko :) Nie bez powodu napisałem to z dużej litery :) A więc Panie Di Stefano, ja bym uważał na słowa :)
0
Jak znowu wygra ten pajac Ronaldo, to chyba się powieszę :) Każdy z Nas wie, że Messi jest o niebiosa lepszy od niego.
0
Co do meczu to wydaje mi się, że będzie to najważniejsze wydarzenie tego sezonu :) Im bliżej meczu, tym bardziej nie moge się doczekać. Ale nie o tym chciałem głównie napisać. Laporta bardzo dobrze stwierdził fakt jutrzejszego spotkania. Nie można z góry zakładać, że pokona się przeciwnika, bo potem można się bardzo zawieść. Jedyne co Nam, Cules pozostaje to zasiąść wygodnie przed telewizorem, czy komputerem i kibicować z całych sił Naszym piłkarzom. Bardzo jestem ciekaw składu jaki wybiegnie jutro na boisko :) VeB !
0
O tym, że jest bardzo ważny mecz nikomu mówić nie trzeba bo wszyscy to wiedzą ;) Ba, uważam, że jest to najważniejszy mecz w całym sezonie :) Wg. mnie Iniesta nie zagra w sobotę, chyba nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji. Oczywiście bardzo miło byłoby ujrzec go na boisku po tak długiej przerwie ;) Co do składu to na pewno będzie silny. Skopiemy im tyłeczki ;) VeB !
0
Istnieje powiedzenie : Co dobre szybko się kończy. Na szczęście póki co nie sprawdza się to w Barcelonie. Takiej serii zwycięstw nie można nazwać przypadkiem. Wynika to z ciężkiem pracy całego zespołu. Ja cały czas pozostaje w przekonaniu, że to Guardiola wyniósł Nas na wyżyny futbolu. Zgranie zespołu i dyscyplina trnera sprawiają, że jesteśmy nie do pokonania ( bynajmniej na razie ). W sobote czeka Nas mecz z Realem. Nie ukrywam, że boje się tego spotkania. Co prawda Nasz odwieczny rywal nie błyszczy teraz formą, ale cicha woda brzegi rwie... Zadowoli mnie nawet najmniejsze zwycięstwo, byle je osiągnąć i udowodnić cos Realowi i sobie. W chwili obecnej gramy piękny futbol. Zachwycamy precyzją i wynikami. Nie będzie to trwało wiecznie (niestety). W artukule napisane jest czy Barce mozna nazwać perpetum mobile ? Myśle, że... nie. Jesteśmy teraz w szczytowej formie, jednak jak juz wspomniałem wcześniej nie będzie to trwało wiecznie i kiedyś w końcu potkniemy się. Mam nadzeję, że nie zdarzy się to w sobote.
PS: Tekst bardzo dobry :) Gratulacje dla redaktora :)
0
Ha, mówiłem, że jak Henio zagra na szpicy to strzeli gola :) Ale nie spodziewałem się, że aż trzy brameczki właduje :) Brawo Henry ! Nigdy w niego nie wątpiłem i jak widać cierpliwość popłaca :) VeB !
0
Brawo, brawo, brawo !!! Tylko tyle pozostało mi do powiedzenia ! Niszczymy kogo się da :) Oby tak dalej :) VeB !
0
Fajny pomysł... Szkoda tylko, że darmowy przez dwa tygodnie :(