0

Jak zawsze gada od rzeczy :) Pep doskonale nadaje się na trenera. To świetny strateg i dodatkowo niesamowicie podnosi morale chłopaków :) To dzięki niemu możemy poszczycić się tak dobrymi wynikami :)

0

Świetny artykuł ! Najbardziej podobają mi się stwierdzenia, że trzeba się cieszyć z obecnej sytuacji, a nie cały czas ględzić, że teraz dopiero czekają nas wyzwania. To prawda, jednak nasza obecna postawa w grze jest tak świetna, że praktycznie nikt nie może nam podskoczyć. Co do tekstu, jest to najlepszy artykuł jaki do tej pory czytałem na tej stronce :) 6+ ;)

0

Aguero ? Czemu nie :) Tylko wydaje mi się, że 55 mln euro to stanowczo za dużo...

0

Od dawna wiadomo, ze Henry słabo gra na skrzydle. Najlepiej czuje się jako napastnik. Szkoda, że Pep nie daje mu szansy zagrania choć jednego meczy na środku ataku. Jestem pewny, że wówczas szło by mu o wiele lepiej. Ale to nie ja jestem od ustalania taktyki :)

0

Z Ronaldo to przesadził :) Zdecydowanie Messi zasłużył na tę nagrode, ale nie udało się. Co do kontraktu to bardzo się cieszę, że Xavi zostaje z Nami. Tak jak wspomniał w wywiadzie po wygaśnięciu kontraktu będzie miał 34 lata, więc zapewne będzie myślał o zakonczeniu swojej jakże bogatej kariery. Ale póki co jeszcze gra i życzę mu samych sukcesów :)

0

Arabom się najwyraźniej pomieszało w główkach :) Guardiola nie pozwoli na to, by Messi opuścił klub. Fakt 85 mln. euro piechotą nie chodzi, ale tu nie chodzi o pieniądze, tylko talent. Mesio zostaje u Nas i basta !

0

Dokładnie tak uczepiliście się ostatnio Henry'ego jak rzep psiego ogona. Poprostu nie ma chłopak formy, albo przezywa bardziej osobisty kryzys i zapewne stąd wynika jego słaba gra. Co do Messiego, to jest on prawdziwym gladiatorem na boisku. Jest kluczowym zawodnikiem naszej drużyny, a jego umiejetności są niebotyczne :) Bardzo dobrze, że to właśnie dla nas gra Messi. Czekają nas ciężkie mecze, ale z Messim w składzie mozemy być nieco spokojni :)

0

Najważniejsze jest to, że zdobyliśmy kolejne cenne punkty w La Liga i odstawiliśmy Real :)

PS: Nie mogę się powstrzymać: ten obrazek dołączony do newsa jest mega zabawny ;) Eto'o wyglada tak, jakby chciał pocałowac Messiego za zdobytą bramkę, a Messi tez niezłą minę dosadził ;)

0

Pięknie ! Zespół odwalił kawał dobrej roboty ! Piekna postawa Messiego ! Sprawili sobie idealny prezent :) Jestem pod wrażeniem dzisiejszeg gry Barcy ! VeB !

0

Najlepszego, najlepszego :) Kto, wie może dzisiaj sprawimy sobie miły prezencik w postaci wygranego meczu ? Nie pozostaje nic innego jak zaśpiewac 200 lat, albo i więcej ;)

0

Czekałem na tę wiadomość od dawien dawna :) Jeszcze tylko Eto'o i będzie malinowo ;)

0

Żarty się skończyły. Do tej pory graliśmy ze słabymi drużynami, więc o wynik nie musieliśmy się aż tak bardzo obawiać. Przed nami ciężki miesiąć, w którym ostatecznie okaże się, czy jesteśmy tacy silni na jakich wyglądamy. Oczywiście liczę na zwycięstwo, i nawet skormne 1:0 jest w stanie mnie zadowolić. Osobiście stawiam na 2:1, oczywiście dla Nas ;) Trzymam mocno kcuki za chłopaków ! VeB !

0

Statystyki nie kłamią :) Prezentujemy świetną formę, co dobrze prologuje przed kolejnymi spotkaniami. Oby tak wysoka forma utrzymywała się jak najdłużej, bo przed nami ciężkie czasy... Rywale są równie silni i dobrze zorganizowani. Nikogo nie wolno lekceważyć.

0

Szczerze mówiąc to dla piłkarzy chyba nie ma różnicy, czy graja w niedziele, czy w poniedziałek ;) Ale news fajny, swego rodzaju ciekawostka :) Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za chłopaków :)

0

Oczywiście, że trudno bedzie utrzymać taką formę przez cały sezon. Nalezy pamiętać, że piłkarze Barcy to zwykli ludzie, a nie jakieś automaty do zdobywania bramek. Cieszy mnie fakt, że Barca ma wielkie uznanie wśród piłkarzy innych drużyn, jak i innych ludzi, którzy działają w sporcie ;) Póki co idzie nam idealnie i oby tak dalej ! VeB !

0

Racja Panie Laporta nie jesteśmy źli... Jesteśmy najlepsi ! Dopiero teraz go oświeciło :) Gramy wspaniały futbol i życzę piłkarzom Barcy, aby do końca sezonu utrzymali tak wysoką formę, jaką prezentują w chwili obecnej. VeB !!!

0

Jeszcze by tego brakowało, żeby Ronaldo wygrał. Uwierz mi chłpie, ale jest wielu o niebo lepszych piłkarzy od ciebie. A skromnością to nie jest jego mocna strona. Cóż my sobie możemy jedynie gdybać, kto zdobędzie złota piłkę. Mam nadzeję, ze sędziowie wybiora odpowiedniego piłkarza...

0

Jest nam potrzebny jak wszy w d.... za przeproszeniem. Lepiej poszukać kogoś lepszego i bardziej doświadczonego.

0

Ten news dowodzi, że Barca to silna i zgrana drużyna :) Śmiem nawe twierdzić, że w chwili obecnej jesteśmy najlepszą drużyną w Europie :)

0

Kolejne ligowe starcie przed nami. Nie możemy sobie dziś pozwolić na błąd, gdzyż może nas to sporo kosztować. Pep nie lekceważy żadnego rywala i zapewne ustalił juz taktykę na mecz. Z niecierpliwością czekam na to spotkanie. Mój typ: 2:0 dla Nas ;)

0

Hahaha, śmiech na sali ! To my Valladolid pokonaliśmy 6:0, a wielki Real Madryt przegrywa ! Żal mi ich, totalny brak formy. Jak tak dalej pójdzie, to i my pokonamy ich 5:0. Są to bardzo dobre informacje dla naszej drużyny. Jak wygramy dzisiejsze spotkanie, będzie zajebiście dobrze :) VeB !

0

Guardiola dobrze gada, kandydatów do tytułu mistrza jest wielu i nie będzie łatwo. Jutro czeka nas kolejne spotkanie, będzie to kolejny sprawdzian dla Pepa jak i piłkarzy. Myślę, że Pep wystawi silny skład na mecz. Wierzę w naszych piłkarzy ;) Damy radę ! VeB !

0

Zdecydowanie rośnie nam nowa gwiazda futbolu :)

0

Te informacje potwierdzaja, że Messi jest wyjątkowym zawodnikiem :) Brawo Messi ! Życzę kolejnych sukcesów :)

0

Bez sensu są te transmisje łączone ! Mnie interesuje wyłącznie mecz Barcy ! Niestety nigdzie nie znalazłem nowych linków :( Jak coś to piszcie :)

0

Hehe jakby nie było odwieczny rywal, więc kibice poruszeni ;) VeB !

0

No ziembal dobrze piszesz :) Ja się cieszę z ich porażki, ale to nie daje mi powodu do wyzywania ich. Poprostu dali dupy i tyle ! Teraz muszą odpokutować ;)

0

Nom fakt, Barca poki co trzyma formę i oby tak dalej !

0

Kurcze coś Realowi nie idzie w tym sezonie :) Sam nie wiem, czy mam się cieszyć z tej porażki, czy nie ? Jedno jest pewne, jeżeli do grudnia nie poprawią formy to tak im dokopiemy, ze hej !

0

I bardzo dobrze, ze Guardiola nie wystawi nikogo z rezerw. Uczynił tak ostatnio i grali słabiutko. Na 90 % jestem pewnien, że zagra Eto oraz Messi. To fantastyczny duet. na boiski widze także Dani Alvesa. Ale to nie ja wybieram skład. Guardiola to swietny strateg i juz on sam wie kogo wystawi. Bardzo podoba mi sie jego podejście do kazdego meczu. Wszystkich rywali traktuje rowno i z szacunkiem. Rozum podpowiada, ze powinnismy wygrac, lecz nie nalezy popadac w hurraoptymizm, bo potem może sie to zemścić. Trzymam mocno kciuki za Barce ! Visca el Barca !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?