Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O nie tylko nie ten pomyleniec ! My to mamy farta :)
0
Koniec, skromne, ale zwyciestwo :) Tak jak obstawiałem :) Ważne kolejne 3 pkt :)
0
Noo składzik dość optymalny :) Dobrze, że Pep zdecydował sie dac odpoczać kluczowym zawodnikom. Środowy mecz jest bardzo ważny, i dobrze bedzie jeżeli ci najlepsi troszkę odpoczną. Bardzo jestem ciekaw jak zgra Pedro. Dzis gra od pierwszych minut więc ma okazję zabłysnąć :) Liczę na sukces, ucieszy mnie nawet skromne 1:0. VeB !
0
Hehe dokładnie niech sobie przypomni mecz kiedy pokonaliśmy ich 6:0. Nie oznacza to oczywiście, że i tym razem musimy ich pokonać, ale nie oszukujmy się, nie jest to przeciwnik zbyt wymagający. Naszym jedynym problemem jest zmęczenie zawodników po meczach reprezentacyjnych. Uważam jednak, że damy radę i wygramy. VeB !
0
Włodarze Juventusu długo nie bedą musieli czekać na poważną ofertę. Zobaczycie, że pierwszy w kolejce będzie Manchester City, bo szejkowie każdego by chcieli. Z Hiszpanii to pewnie my i Real będziemy o niego walczyć. Ja ze swojej strony powiem tyle, że jakoś nie mam przekonania do Buffona. Nie pasuje mi do koncepcji naszej drużyny i już. Najlepszym rozwiazaniem będzie przedłużenie kontraktu z VV i po kłopocie.
0
Ej no kurde to jak to w końcu jest ??? Głupi żart, czy prawdziwa informacja ?
0
Chłopaki będą mieli co robić w kwietniu. Terminarz jest naprawdę napięty. Pierwsze mecze ligowe nie wydają się zbyt trudne ( chodzi mi o przeciwników), dopiero później Sevilla i Valencia. No i najważniejszy jest dwumecz z Bayernem. Mam nadzeję, że pod koniec miesiąca będę mógł powiedzieć, że to był naprawdę udany, obfitujący w sukcesy miesiąc :)
0
I bardzo dobrze, że się nas obawia. Teraz nie ma już słabych drużyn, każdy mecz będzie bardzo ważny. Wierzę w naszych piłkarzy i życzę im prostej drogi do sukcesu :)
0
Taki układ chyba każdemu pasuje :) Mam nadzeję, że jego "przepowiednie" się sprawdzą.
0
Jeśli Wenger go poprosi to zostanie... To jest pewne, że będzie robił wszystko, aby Cesc został w Arsenalu. Z drugiej jednak stronu jeśli Wenger po sezonie odejdzie, to i on opuści Kanonierów.
0
Tak ten człowiek zmienił oblicze Barcy. Ma swój plan i perfekcyjnie wprowadza go w życie. Zdobedziemy z nim nie jeden tutuł :) Vamos Pep !
0
To zdjęcie jest czadowe :) Co do newsa to jak najbardziej słuszny :) Mamy najlepszy atak na świecie :) Vamos Titi, Vamos Eto'o, Vamos Messi !
0
Troche kontuzji mamy teraz w ekipie, ale są też inni zdolni piłkarze. Poradzimy sobie, w końcu to Barca :) Ja myślę, że będzie kolorowo :)
0
Akurat nie mogłem tego spotkania oglądac, ale jak wszedłem na stronkę i zobaczyłem wynik to mnie poprostu zatkało z wrażenia ! Nie bedę oceniał, bo nie oglądałem meczu, ale po wyniku sądze, że był to futbol totalny ! Vamos Barca !
0
Najbardziej zaskoczyła mnie para L'pool-Chelsea ! Będzie ciekawie. Mamy Bayern. Sam nie wiem co o tym myśleć ? Rywal trudny, ale na kogo byśmy nie trafili to i tak by było trudno. Będzie dobrze :)
0
Autor tekstu ma takie same poglądy jak ja :) Też chciałbym trafić na Porto, no ewentualnie na Arsenal. Dobrze by było, gdyby ManU trafiło na L'pool. Ostatnio The Reds dali im popalić i coś mi się wydaje, że w tym przypadku byłoby bardzo podobnie. Ale to jest tylko nasze gdybanie, wszystko okaże się jutro.
0
Byłoby super :) Od pewnego czasu prześladuje mnie wrażenie, że Eto'o jednak nie przedłuży kontraktu. Może się mylę, ale jakoś tak mnie naleciało. Villa w jego miejsce byłby odpowiednim kandydatem. Benzema raczej nigdzie nie przejdzie bo zapowiedział, że zostaje we Francji. Natomiast transfer Villi jest bardzo możliwy z oczywistych powodów. Valencia chcąc nie chcąc będzie musiała sprzedać swojego gwiazdora żeby wygrzebać się z dołka finansowego. I nawet miałoby to sens, bo sprzedając Eto'o zarobilibyśmy pokaźną sumkę, która mogłaby pójść na transfer Villi. Z Riberym będzie ciężej bo sporo klubów bedzie go chciało mieć w swoim składzie. Do czerwca jeszcze daleko i zapewne wiele bedzie będzie się działo wokół tych postaci.
0
I słusznie, ma jeszcze sporo czasu aby przejść do innego klubu. Jest bardzo młody i nie zbyt dużego doświadczenia aby grać w ekipie pokroju Barcy.
0
Po pierwsze, to za te pieniądze mogą sobie tyłem podetrzeć. Nie rozumiem ich postępowania, odmówił im Kaka, odmówił Messi i Benzema. Jeszcze się nie zorientowali, że nie znajdą frajera, który poleci na łatwą kasę ? Wiem mi jest łatwo o tym pisać, bo nie jestem na miejscu tych piłkarzy, ale jak widać dla tych ludzi ważny jest klub i jego honor, a nie łatwa kasa. Jest to kusząca oferta dla Titiego, ale nie sądze, aby się zgodził. Stał się cześcią drużyny i szkoda byłoby go stracić. A panom z City zyczę powodzenia, w taki sposób cięzko im będzie sprowadzić kogokolwiek. Vamos Titi :)
0
Oni bez Benzemy, my bez Puyola. Bedzie ciężko, ale damy radę ;) Kibice ostatnio sprawują się rewelacyjnie, wczorajszy mecz zagraliśmy bardzo dobrze, a to dobry prognostyk przed środowym spotkaniem. VeB, Visca el Pep :)
0
Najbardziej szkoda tych zmarnowanych akcji. Spokojnie mogło byc z 6:0. Cieszy jednak dobra gra naszych zawodników. Mam nadzeję, że podobna formę zaprezentują w środowym meczy z Lyonem.
0
Haha, za co on pochwalił Eto'o ? Tyle okazji wczoraj zmarnował, że aż żal było patrzeć jak kolejne piłki przechodzą obok słupka. Jak dla mnie zagrał tragicznie.
0
Ja bym nie ryzykował. Sytuacja kadrowa na jutrzejszy mecz nie jest dobra, ale nie jest też tragiczna. Pep powinien rozsądnie podejść do wyboru składu. Jutrzejsze spotkanie musimy poprostu wygrać, bo nie daj Boże przegramy, Real sobie wygra z Athletico i zrobi się tylko 1 pkt. przewagi. Tak więc trzeba się ostro brać do roboty i zacząć wygrywać. VeB
0
Tym arabom to już się zupełnie we łbach poprzewracało ! Myślą, że znajdą frajera oferując niebotyczną sumę. Niech przeczytają sobie wypowiedź Messiego o jego dalszych planach to może zrozumieją, że za ŻADNE pieniądze Messi nie odejdzie. Ehh.. szkoda gadać
0
Panowie nie ma się co załamywać, wiadomą sprawą było to, że kryzys w końcu i nas dosięgnie. Barca przezywa teraz słabszy okres, ale z czasem na bank wszystko się ustabilizuje. Do końca sezonu jeszcze daleko i sporo spotkań przed nami. Da gry wraca Iniesta, co jest dobrym znakiem przed jutrzejszym meczem z Mallorką. A propo kontuzji, to ktoś się orientuje kiedy wróci Milito ? Tak czy inaczej drużyna musi stanąć na nogi i powrócić do wcześniejszej formy. A nam Cule pozostaje tylko czekać i gorąco kibicować bordowo-granatowym ! VeB
0
Nadszedł kryzys i tyle. Real już to przerabiał, teraz nasza kolej. Gramy bez dwóch podstawowych, ale i tak jest dobrze. Mamy jeszcze przewage w lidze i teraz trzeba naprawde się postarac, aby nie zgubić punktów bo summa summarum prowadzimy zaledwie 4 oczkami. Wczorajszy mecz był super :) Wiele bramek, zacięta rywalizacja, bardzo przyjemnie się to oglądało. Teraz trzeba stanąć na nogi i pokonać Mallorkę w środę i będzie ok :) VeB !
0
Oby to nie była plotka. Gdyby Ribery zasilił skład na przyszły sezon, byłoby genialnie :)
0
Też mi się marzy, aby w zakończył karierę w Barcelonie :) To wspaniały piłkarz :) Vamos Titi
0
I Real poległ... W dodatku na własnym stadionie. Warto było oglądać wczorajszy mecz :) Nie, żebym się nabijał, ale w porównaniu do nas zagrali słabiutko. Zapowiadaja się bardzo ciekawe rewanże. L'pool gra u siebie, więc Realowi bedzie cholernie ciężko. My gramy u siebie, to duży plus :) No i Iniesta wraca :) Bardzo jestem ciekaw wyników meczu Inter:ManU. Szczerze ? Chciałbym, aby Inter wygrał. Jakoś nie lubię ManU. Naszym piłkarzom życzę sukcesu i awansu do kolejnej rundy. Vamos Barca.
0
Powiem jedno... Cienizna do potęgi n-tej ! Tak słabego meczy w wykonaniu naszych juz dawno nie widziałem. Eto'o poprostu masakra ! Nie chce mi się nawet pisać, bo nerwy złapałem. Mam tylko nadzeję, że w rewanżu będzie duuużo lepiej. Cieniutko panowie !