Henry1991
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Orońsko k.Radomia
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięniądze na marne by nie poszły :) Mam nadzeję, że transfer dojdzie do skutku. VeB !
0
Cały Henry :) Piekna postawa we wczorajszym meczu. Jak widac odzyskał dawną formę :)
0
Co za mecz ! Co za widowisko ! Jestem zachwycony ! Rozwaliliśmy ich równo :) Puyol miał ogromna szanse, ale zamiast strzelic gola zaliczył niezłą glebę. Pięknie zachował się Eto'o po strzelonej bramce. Respekt. Mecz baaaardzo ciekawy, co prawda jednostronny, ale działo się :) Nic więcej nie napiszę bo brak mi słów :) Nowy rekord, Real niech się schowa ! VeB ! Visca el Pep !
0
Jestem w szoku ! Barca gra dzisiaj jak natchniona ! Alves nie z tej ziemi ! Czy on jest człowiekiem ?! Messi udowodnił, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, i niech mi ktoś powie, że Ronbaldo jest lepszy to normalnie się pochlastam. 3:0 w pierwszej połowie to istny pogrom ! Aż boje się pomyślec co się będzie działo w drugich 45 minutach :) VeB ! Visca el Pep !
0
Całego meczu niestety nie oglądałem, więc nie wiem jak było. Guardiola tradycyjnie gada od rzeczy ;) Uwielbiam tego gościa :) Visca el Pep !
0
Ribery dawaj do Nas :) Byłby świetnym uzupełnieniem składu. VeB !!!
0
Ciekawi mnie tylko jedno... czemu on tak zwleka z przedłużeniem kontraktu ?! Xavi się jakoś nie opierał i przedłużył :) VeB ! ! !
0
Tak Panie Guardiola, to dzięki Panu tak jest :) Piłkarze spisują się na medal ! A to dopiero połowa sezonu. Nowy rok zaczął się wysmienicie, co chwila piszecie o kolejnych rekordach. Dla kibica Barcy ma to duże znaczenie :) Jestem dumny z tego, że to własnie temu klubowi kibicuje ;) VeB ! ! !
0
Bardzo dobry skład :) Mam nadzeję, ze będzie kolejne zwycięstwo :) VeB !!!
0
Ja zawsze oglądam mecze barcy na necie i jest ok ;) Fak, że jakość obrazu znacząco odbiega od tego w TV, ale liczą się emocje i dobre kibicowanie ;)
0
No odważny jest, że tak mówi. Wydaje mi się, że jego przepowiednie się nie sprawdzą. Fakt jest to mecz wyjazdowy, ale przeciwnik groźny nie jest. W najgorszym przypadku przewiduję remis. 3 punkty dla nas, i nie widzę innej opcji. VeB !
0
No i bardzo ładnie :) Za te wyniki należy się piłkarzom odpowiednie miejsce na treningi :)
0
Na szczęście to tylko grypa a na jego miejsce może wejść paru innych graczy.
0
Na Barce nie ma bata !
0
No wreszcie jakaś statystyka, w której Krysia nie wygrała ;) Brawo Xavi !!!
0
No i gitara ;) Oby ta współpraca tak się układała do końa sezonu ;) VeB !!!
0
Ooo zapowiada się niezły transfer :) Wydaje mi się, że to nie są ploty, bo wszędzie o tym trąbia. Na stronie Kanonierów czytałem, że Fabregas i Van Persie mieliby przejść do nas za 45 milionów funtów, zaś na Emirates Stadium zawitałby Yaya. Czy to prawda to nie wiem, ale tych dwóch panów chętnie bym widział w składzie. Aaa i powiedzcie mi jeszcze, czy jeżeli te informacje są prawdziwe, to ci panowie zostali by wykupieni jeszcze w tym okienku transferowym ???
0
Dla dzieciaków to sama frajda, a dla piłkarzy miłe doświadczenie :) Jak najbardziej podobają mi się takie przedsięwzięcia ze strony władz klubu. VeB !!!
0
Dobry skład :) W drugiej połowie za Bojana wejdzie Titi i bedzie git majonez ;) Teraz pozostało juz tylko czekać na meczyk ;) Vamos Barca !!!
0
Coś Wam powiem drodzy Cules, te Araby pomału zaczynają mnie denerwować. Szastają goście kasą i myślą, ze znajdą łatwego frajera, który skusi się na dużą kasę. Fak jest to kusząca oferta, ale myślę, że nie jeden piłkarz kocha swój klub i chce w nim grac jak najdłużej. i ogólnie myślą, że jak nasprowadzają gwiazd to od razu zaczna wygrywac. Nie na tym to polega. Mogliby się opamiętać. A Toure zostaje z Nami ;) VeB !!!
0
Barcelonismo91 dokładnie to samo miałem napisać :) Guardiola przyszedł i dokonał istnego cudu. Całej drużynie należą się wielkie brawa, bo każdy piłkarz w jakiś sposób przyczynia się do zwycięstwa. Oby taki stan rzeczy utrzymał się do końca sezonu ! VeB !
0
A moim zdaniem taki mały rygor nic nie zaszkodzi. Piłkarze muszą być zgrani i słowo trenera powinno byc dla nich święte. Jeżeli Eto'o byłby trenerem i każdemu zawodnikowi pozwalałby na wszystko, to nie wiem co by się stało z Blaugraną.
0
No mi też się nie widzi ten skład. Ale wierzę w Pepa i jego strategię. W końcu to Puchar Króla a nie liga, więc nie bedzie tak źle :) VeB !
0
Eto'o ty nie pitol tylko kontrakt z nami przedłużaj ;) A tak na serio to styczeń bedzie naprawdę ciężki. Ciągle walczymy w Copa del Rey, przez co bardzo czeto będziemy rogrywać mecze. Dla porównania Real w styczniu gra tylko co niedziela. Trzymam mocno kciuki za naszych :) VeB !!!
0
Poczekajmy do wakacji :) Wtedy wszystko się okaże. VeB !!!
0
Moje gg: 7408961 :)
0
No i git majonez ;) Nie można było sobie wymarzyć lepszego początku roku. Kartek się posypało, sędzia do bani, a Barca jak zwykle udowodniła, że jest nie do pokonania :) Ech, kolejne trzy punkty do kolekcji. Ciekawe jak jutro sobie real poradzi ? Kupili dwóch zawodników i z tego co wiem zostali powołani na jutrzejsze spotkanie. Mają zdecydowanie trudniejszy orzech do zgryzienia niż my dzisiaj. Czas pokaże :) Póki co cieszmy się z kolejnego zwycięstwa. W statystyce najbardziej podoba mi się bilans bramkowy ;) Oby do końca sezonu tak poszło ;)
0
Mam nadzeję, że te szybkie powroty piłkarzy do Barcelony zaowocują ładnym zwycięstwem nad Mallorcą :)
0
Najbardziej z tej wielkiej trójki pasuje mi Villa :) Bardzo dobry zawodnik, myśle, że czuł by się u nas jak w domu :)
0
No właśnie najgorsze jest to, że wiele klubów kusi naszego napastnika dobrymi kontraktami. Mam nadzeje, że Eto'o postanowi jednak zostać z nami. Zastanawia mnie tylko, czemu tak zwleka z podpisaniem nowego kontraktu ? Doszli by do porozumienia teraz i spokój by był. VeB !