1

w jakie tv to leci bo w angli sts nie działa??

1

Tyle znaczy k...a UNICEF na koszulkach. Zawsze wygra z katarem..

1

Nie mów..

7

Mogliby dodać w nagłówku że chodzi o koszykówkę, już myślałem że to jakiś bratanek Douglasa

0

Przestań. Bardzo dobra wiadomość.

3

Mi wystarczy piękny futbol, zaangażowanie, walka do końca, litry potu wsiąknięte w murawę, głód zwycięstwa.
To jest ważniejsze niż trofea...

0

Ronaldo ma niedoczynność tarczycy zdiagnozowaną niestety troszeczkę za późno.

1

A co będzie jak się spotka z pepe w klasyku?

2

Zapamiętaj.. figo nigdy nie grał w Barcelonie.

0

sprawdź tutaj http://www.radio81.pl/telewizja/.
tutaj po zalogowaniu więcej kanałów http://weeb.tv/channels.
ostatecznie http://www.rojadirecta.me/

0

Przestańcie. "najlepszy" piłkarz na świecie musi najwięcej zarabiać. Musi być ta kropka nad i. (oczywiście najlepszy jest Iniesta ) :P

0

Szanuj się i zmień avatar

0

Co nas nie zabije..

0

Taka karma.

0

Miałeś nie krakać..

0

Mój Bohater.. :)

0

Wie ktoś może co on ma z tym podwijaniem nogawek w spodenkach ???

0

To nie ruletka, to coś nowego..

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?