Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w jakie tv to leci bo w angli sts nie działa??
1
Tyle znaczy k...a UNICEF na koszulkach. Zawsze wygra z katarem..
1
Nie mów..
7
Mogliby dodać w nagłówku że chodzi o koszykówkę, już myślałem że to jakiś bratanek Douglasa
0
Przestań. Bardzo dobra wiadomość.
3
Mi wystarczy piękny futbol, zaangażowanie, walka do końca, litry potu wsiąknięte w murawę, głód zwycięstwa.
To jest ważniejsze niż trofea...
0
Ronaldo ma niedoczynność tarczycy zdiagnozowaną niestety troszeczkę za późno.
1
A co będzie jak się spotka z pepe w klasyku?
2
Zapamiętaj.. figo nigdy nie grał w Barcelonie.
0
sprawdź tutaj http://www.radio81.pl/telewizja/.
tutaj po zalogowaniu więcej kanałów http://weeb.tv/channels.
ostatecznie http://www.rojadirecta.me/
0
Przestańcie. "najlepszy" piłkarz na świecie musi najwięcej zarabiać. Musi być ta kropka nad i. (oczywiście najlepszy jest Iniesta ) :P
0
Szanuj się i zmień avatar
0
Co nas nie zabije..
0
http://www.fcbarca.com/53455-pinto-niektorzy-mowia-ze-jestem-stary.html
0
Taka karma.
0
Miałeś nie krakać..
0
Mój Bohater.. :)
0
Wie ktoś może co on ma z tym podwijaniem nogawek w spodenkach ???
0
To nie ruletka, to coś nowego..
0
http://www.wlacz.tv/kanaly