0

Bartek troluje bo liczy się z tym, że następnych wyborów nie wygra.

0

Dzięki stary, ale to był mecz wyjazdowy XD

0

Chyba za dużo youtube bo tego stylu nie ma od lat, jest inny styl, raz lepszy raz gorszy ale to zawsze Barca. Jak Ci się raj nie podoba to turlaj dropsa!

0

Mocna zasada podobno jest gorsza od kwasu. W jakimś kryminalne przeczytałem %)

0

Poszukuję miejsca a Barcelonie gdzie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz na 100%. Gracias.

0

Mnie w tej chwili bardziej interesuje gdzie można obejrzeć sobotni mecz w Barcelonie. W jakim miejscu, pubie, najlepiej w dzielnicy Eixample. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś gdzieś coś..

0

A tak serio to np. "Ray Donowan" z sezonu na sezon coraz lepszy. "Kingdom" niby o MMA ale bardziej dramat a ostatni sezon wycisnął parę łez, naprawdę warto. "Bosh" daje rade, serial o detektywi ale nie w stylu NCIS.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bella Ciao, Bella Ciao, Bella Ciao Ciao Ciao.

0

Zaraz po codziennym przeglądzie prasy przeskakujesz na LA ramble wybierasz filtry najlepsze/ 24h i lecisz w dół. Przeważnie ma dużo pusikow więc ciężko przegapić.

1

Sorry ale Gerard to dzban, jeszcze nie dorósł do opaski a tym bardziej do prezydentury. Nie ma żadnego wytłumaczenia jeżeli został poinformowany i to olał.

0

Dzięki.

0

Jak to wygląda? Tzn. Gdzie jest mecz gdzie się bilety kupuje?

0

Skoro wszyscy się chwalą wyjazdem do Barcelony... XD. Wybieram się 12-20 wrzesień (żona wybierała) I już wiem że nie obejrzę meczu bo grają na wyjeździe ale może ktoś wie jak to wygląda z Barca B, czy w tym czasie też mają mecze na wyjeździe a jeżeli nie to gdzie można obejrzeć? Nie wygoogluje w trzy sekundy więc pytam.

0

W sumie tylko rambla na telefonie bo wygodniej a reszta na PC. No to zaczynam szukać.

0

#czarnolisto to zdecydowanie brakuje.

4

Pytanie. Jak się blokuje użytkowników żeby nie widzieć ich postów, czy da się na mobilnej czy tylko na computrze? Po wczorajszym meczu chce się zabezpieczyć przed #rakcontent.

4

Obojętnie, obaj by się nadali.. do podawania pilek xD.

2

Ktoś wie czemu Vidal nie ma paszportu europejskiego? Przeciesz dobrych pare lat spędził w Niemczech?

0

Ktoś mądry powiedział, że istnieją dwie możliwości, jesteśmy sami we wszechświecie albo nie. Obie są równie przerażające..
Poza tym jeżeli już to kogoś interesuje to nawet jeżeli istnieje więcej cywilizacji to są bardzo małe szanse na kontakt. Lem uważał że żadne. Żeby się porozumieć musiały by obie być mniej więcej na tym samym poziomie cywilizacyjnym, inaczej moglibyśmy nawet nie zauważyć próby kontaktu.

0

Ktoś powinien ogłosić, że do Maroka jedzie Barca B i niech się Sewillia i RFEF dzielą biletami i sprzedają prawa do transmisji.
P.S. A Pique na twiterze jasno powiedzieć gdzie ma puchar Marokańskiego Króla.

11

Umtiti niewiele ma wspólnego z Pujolem

4

Jak ja się cieszę że ten pajac został w Atletico.

1

Carlingi, Stelle I inne siki..

1

Tak trohe nie "halo" dać zdjęcie Modricia zamiast Iwana! Nie mamy to swojego gracza w w tym meczu? Aż mi się bulwers załączył.

3

No to Alba się usieszy xD

0

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

0

Ciężko pracował na taką opinię.

1

A jak mnie kiedyś żona nazwała dupkiem to się chciałem obrazić ale po chwili zastanowienia podziękował em za komplement xD

0

Ustawiałem taktykę do PESa i znalazłem takie cuś, jakby kogoś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?