0

Zmień lekarza bo chyba złe leki ci przepisał.

0

Oni tam nie mają żadnych badań sprawnościowych dla policjantów?

0

Jakiego letargu? Trochę luzu..

13

Ale po zakończeniu meczu nie musiałeś wracać że stadionu do domu.

0

Czy to ostatnie zdanie o lekceważeniu przeciwnika to nie było o naszym poprzednim trenerze?

0

Szkoda że nie ma opcji minusowania komentarzy może by się co niektórzy zastanowili zanim coś napiszą

1

Spokojnie, Valwerde taktyk, troluje Zidana

0

Ano patrz, dzisiaj działa :) Wczoraj nie mogłem przejść powyżej 144p ale to może u mnie jakiś krisztijano sie zalągł :)

0

O co chodzi z tym drugim skrótem? Żeby obejrzeć w przyzwoitej jakości to muszę założyć konto na jakiejś tam stronie ??
Czy tylko ja tak mam?

0

Klasyk w Krakowie?? Gdzie mogę obejrzeć w odpowiednim towarzystwie?

0

dzięki

7

Fife na PESa.

0

Czyli mogę głosować kilka razy podając różne adresy? Nie powinno to być powiązane z adresem przypisanym do konta??

0

Może głupie pytanie ale wie ktoś jak można sprawdzić jakiego maila podało się do rejestracji? To było tak dawno, że nie pamiętam.

3

"Piłka jest okrągła a bramki są dwie"

0

Ciiiiiiiii...

1

Nejmar na bramce?

0

Dlaczego niektórzy wiecznie narzekają, że ktoś im Gre o Tron spoiluje..



Dlaczego mam uważac żeby przypadkiem nie wygadac sie o tym co oglądałem / czytałem dobre pare lat temu? Miedzy jednym a drugim sezonem jest wystarczająca przerwa czasowa, żeby nadrobić zaległości, ale lepiej wiecznie narzekać i się mazgaić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A atak prawy? ..................

0

Na Santiago 30lutego bedzie specjalny pokaz, pod warunkiem, że florek skończy remont kibli

2

Tu jest troche głębsze dno a on ma troche wiecej za uszami. W Polsce od setek lat mieszka ogromna spoleczność muzułmańska która pozostała po najazdach tatarskich i ma się bardzo dobrze. Nikt na nich nie gwiżdże, że praktykują, nikt ich nie atakuje, a zdażało sie nawet, Polacy stawali w ich obronie. Po wojnie Bałkańskiej przyjeliśmytyśiące emigrantów ale to były głównie kobiety z dziećmi i ludzie starzy, bo młodzi zostali i walczyli o swój kraj i swoją wolmość. To co sie teraz dzieje ten najazd nierobów i dezerterów ubliża prawdziwym uchodźcom wojennym. Ja tu nic nie próbuje agitować ani politykować tym bardziej, po prostu ogarnia mnie coraz większy wk@rw na to co się dzieje w około. Dziękuje i pozdrawiam.

1

Tam to by go dopiero skopali... :D

0

"nastawienie" tez ma odpowiednie... :D

0

gdzie w Krakowie mogę dzisiaj obejrzeć mecz? Z przewagą kibiców Barcy oczywiście.

8

A może to Unzue przekonał Enrike do zmiany ustawienia.. kto wie ...

0

Ale on to troche sie wylegiwał na trawce więc odpoczął. :D

1

Gdyby któryś z was wyrobił w środe 600% normy, to ciekawe w jakiej kondycji byłby dzisiaj? Ludzie.. Kibicujemy za historie nie tylko za wyniki!!!

0

My to się chyba za bardzo przyzwyczailismy do zwycięstw.. Cikawe jakby tak nic nie wygrać ze dwa sezony ilu "kibiców" by ubyło..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?