Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmień lekarza bo chyba złe leki ci przepisał.
0
Oni tam nie mają żadnych badań sprawnościowych dla policjantów?
0
Jakiego letargu? Trochę luzu..
13
Ale po zakończeniu meczu nie musiałeś wracać że stadionu do domu.
0
Czy to ostatnie zdanie o lekceważeniu przeciwnika to nie było o naszym poprzednim trenerze?
0
Szkoda że nie ma opcji minusowania komentarzy może by się co niektórzy zastanowili zanim coś napiszą
1
Spokojnie, Valwerde taktyk, troluje Zidana
0
Ano patrz, dzisiaj działa :) Wczoraj nie mogłem przejść powyżej 144p ale to może u mnie jakiś krisztijano sie zalągł :)
0
O co chodzi z tym drugim skrótem? Żeby obejrzeć w przyzwoitej jakości to muszę założyć konto na jakiejś tam stronie ??
Czy tylko ja tak mam?
0
Klasyk w Krakowie?? Gdzie mogę obejrzeć w odpowiednim towarzystwie?
1
http://www.totalsportek.com/barcelona-live-stream/
0
dzięki
7
Fife na PESa.
0
Czyli mogę głosować kilka razy podając różne adresy? Nie powinno to być powiązane z adresem przypisanym do konta??
0
Może głupie pytanie ale wie ktoś jak można sprawdzić jakiego maila podało się do rejestracji? To było tak dawno, że nie pamiętam.
3
"Piłka jest okrągła a bramki są dwie"
0
Ciiiiiiiii...
1
Nejmar na bramce?
0
Dlaczego niektórzy wiecznie narzekają, że ktoś im Gre o Tron spoiluje..
Dlaczego mam uważac żeby przypadkiem nie wygadac sie o tym co oglądałem / czytałem dobre pare lat temu? Miedzy jednym a drugim sezonem jest wystarczająca przerwa czasowa, żeby nadrobić zaległości, ale lepiej wiecznie narzekać i się mazgaić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A atak prawy? ..................
0
Na Santiago 30lutego bedzie specjalny pokaz, pod warunkiem, że florek skończy remont kibli
2
Tu jest troche głębsze dno a on ma troche wiecej za uszami. W Polsce od setek lat mieszka ogromna spoleczność muzułmańska która pozostała po najazdach tatarskich i ma się bardzo dobrze. Nikt na nich nie gwiżdże, że praktykują, nikt ich nie atakuje, a zdażało sie nawet, Polacy stawali w ich obronie. Po wojnie Bałkańskiej przyjeliśmytyśiące emigrantów ale to były głównie kobiety z dziećmi i ludzie starzy, bo młodzi zostali i walczyli o swój kraj i swoją wolmość. To co sie teraz dzieje ten najazd nierobów i dezerterów ubliża prawdziwym uchodźcom wojennym. Ja tu nic nie próbuje agitować ani politykować tym bardziej, po prostu ogarnia mnie coraz większy wk@rw na to co się dzieje w około. Dziękuje i pozdrawiam.
1
Tam to by go dopiero skopali... :D
0
"nastawienie" tez ma odpowiednie... :D
0
gdzie w Krakowie mogę dzisiaj obejrzeć mecz? Z przewagą kibiców Barcy oczywiście.
8
A może to Unzue przekonał Enrike do zmiany ustawienia.. kto wie ...
0
Ale on to troche sie wylegiwał na trawce więc odpoczął. :D
1
Gdyby któryś z was wyrobił w środe 600% normy, to ciekawe w jakiej kondycji byłby dzisiaj? Ludzie.. Kibicujemy za historie nie tylko za wyniki!!!
0
My to się chyba za bardzo przyzwyczailismy do zwycięstw.. Cikawe jakby tak nic nie wygrać ze dwa sezony ilu "kibiców" by ubyło..?