1

Nie wiem czy uzyskana kwota starczy na prowizję dla menager@

2

Zaksztusiłeś się waść?

0

Budzik nastawiał xd.

7

Jakie intencje miał ten kto podpioł zdjęcie Krystiana pod Barcainfo? Poważnie się pytam ?

0

Great Of All Time.
God to tylko po hiszpańsku D10S.

1

"El klasiko" a cóż to jest panie znaFca.? (͡o‿O͡)

0

OK :) Pewnie bym nie zareagował ale od jakiegoś czasu tylko ciągłe marudzenie i narzekanie ..

1

Masło maślane.

0

Osobiście nie lubię Suareza ale jeszcze bardziej nie lubie marudzenia :)

0

Czo tam szepczesz?

0

I przeczytać zdążyłeś, że polecasz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Heę ?

17

Nie wiem czy tak było wcześniej ale teraz strona strasznie skacze. Jakby odswiezala się na bieżąco i co chwilę przeskakujesz do góry o parę wersów. Strasznie to przeszkadza.

1

RDR2 kunia za darmo w pierwszej stajni znajdziesz ale lepszy darmowy (Arab sniegowy) chowa się nad jeziorem. Do tego jak ktoś chce to są jeszcze cheat kody do odkrycia bodajże w gazecie.

0

Widocznie Barcainfo zbyt popularny zrobił to trzeba pomysł wykorzystać..

1

Może dlatego że Iwan ma inne zadania niż Vidal, pilnuje swojej strefy i asekuruje kolegów. Zdejmujesz Rakietę zostawiasz Arturo, Dembele traci piłkę xD, kontra i co? Dziura bo Arturo na 9tce. Jakbyś był trenerem to na kogo byś postawił? Posłuszny taktyczne Iwam czy Arturo z wielkim sercem ale chaotycznie biegają y wszędzie? Mógłby Vidal zająć miejsce rakiety ale nie wierzę że zostałby w środku pola.

0

Ciągle tylko Valdek out a czy ktoś zaproponował jakąś realna alternatywę? Jakieś propozycje kto teraz mógłb y go zastapic ewentualnie po sezonie?

0

Pierwsze miejsce w grupie, wieczny ból dupy ( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)
Klasyczny Janusz.

0

Pewnie naderwał tylko i nadrywał nadrywał nadrywał...

9

Z jednej strony karze się kogoś za żółtą kokarde bo nie łączymy polityki z piłką a z drugiej zakłada tęczowe opaski kapitanskie.

0

Ale trenować mu zabronić nie mogą. Mogą za to podkupic kogoś.

0

乁( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)ㄏ

0

O jejku bardzo mi go szkoda.. "Osmane biec przód bo się spóźnić" xd. Wyluzuj, za darmo nie gra wiec niech zaciska poślady jak mu zależy.

3

Żeby przeczytać gazety mosialby się hiszpańskiego nauczyć a nawet tego mu się nie chce xd

1

Problemem Andre jest jego głowa, może ktoś liczył że się odblokuję i po dobrym sezonie cena wzrośnie.

0

Gdyby babcia miała wąsy to by był parowóz. Gdy Amy dalej? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Suarez stoi jak widły w gnoju i tylko macha łapami.

2

Nejmara też kopalni od pierwszego meczu a jednak coś pokazywał. Teraz jestem w stanie zrozumieć czemu trener na niego nie stawia. Niech się odgrywa w pucharach to może coś się jeszcze z niego wykluje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?