Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem czy uzyskana kwota starczy na prowizję dla menager@
2
Zaksztusiłeś się waść?
0
Budzik nastawiał xd.
7
Jakie intencje miał ten kto podpioł zdjęcie Krystiana pod Barcainfo? Poważnie się pytam ?
0
Great Of All Time.
God to tylko po hiszpańsku D10S.
1
"El klasiko" a cóż to jest panie znaFca.? (͡o‿O͡)
0
OK :) Pewnie bym nie zareagował ale od jakiegoś czasu tylko ciągłe marudzenie i narzekanie ..
1
Masło maślane.
0
Osobiście nie lubię Suareza ale jeszcze bardziej nie lubie marudzenia :)
0
Czo tam szepczesz?
0
I przeczytać zdążyłeś, że polecasz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Heę ?
17
Nie wiem czy tak było wcześniej ale teraz strona strasznie skacze. Jakby odswiezala się na bieżąco i co chwilę przeskakujesz do góry o parę wersów. Strasznie to przeszkadza.
1
RDR2 kunia za darmo w pierwszej stajni znajdziesz ale lepszy darmowy (Arab sniegowy) chowa się nad jeziorem. Do tego jak ktoś chce to są jeszcze cheat kody do odkrycia bodajże w gazecie.
0
Widocznie Barcainfo zbyt popularny zrobił to trzeba pomysł wykorzystać..
1
Może dlatego że Iwan ma inne zadania niż Vidal, pilnuje swojej strefy i asekuruje kolegów. Zdejmujesz Rakietę zostawiasz Arturo, Dembele traci piłkę xD, kontra i co? Dziura bo Arturo na 9tce. Jakbyś był trenerem to na kogo byś postawił? Posłuszny taktyczne Iwam czy Arturo z wielkim sercem ale chaotycznie biegają y wszędzie? Mógłby Vidal zająć miejsce rakiety ale nie wierzę że zostałby w środku pola.
0
Ciągle tylko Valdek out a czy ktoś zaproponował jakąś realna alternatywę? Jakieś propozycje kto teraz mógłb y go zastapic ewentualnie po sezonie?
0
Pierwsze miejsce w grupie, wieczny ból dupy ( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)
Klasyczny Janusz.
0
Pewnie naderwał tylko i nadrywał nadrywał nadrywał...
9
Z jednej strony karze się kogoś za żółtą kokarde bo nie łączymy polityki z piłką a z drugiej zakłada tęczowe opaski kapitanskie.
0
Ale trenować mu zabronić nie mogą. Mogą za to podkupic kogoś.
0
乁( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)ㄏ
0
O jejku bardzo mi go szkoda.. "Osmane biec przód bo się spóźnić" xd. Wyluzuj, za darmo nie gra wiec niech zaciska poślady jak mu zależy.
3
Żeby przeczytać gazety mosialby się hiszpańskiego nauczyć a nawet tego mu się nie chce xd
1
Problemem Andre jest jego głowa, może ktoś liczył że się odblokuję i po dobrym sezonie cena wzrośnie.
0
Gdyby babcia miała wąsy to by był parowóz. Gdy Amy dalej? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Suarez stoi jak widły w gnoju i tylko macha łapami.
2
Nejmara też kopalni od pierwszego meczu a jednak coś pokazywał. Teraz jestem w stanie zrozumieć czemu trener na niego nie stawia. Niech się odgrywa w pucharach to może coś się jeszcze z niego wykluje.