0

@ArdoFCB Krzyżacy XD

12

"że zachował się bardziej jak szalony reporter, a nie odpowiedzialny członek drużyny." Że co? Miał odwagę powiedzieć, że coś jest nie tak a nie poklepać kolegów z drużyny i udawać że ta wielka kupa przy ławkach wcale nie smierdzi. Nie zrzucał odpowiedzialności na nikogo tylko przyjął ją na klatę. Co to za "szalony reporter" to pisał?

1

@komentejtor Ty "to" musisz być nieźle sadomaso, coś cię boli a ciągle to robisz. Tylko "to" skarżenie się oo fakcie trochę niepasuje. Chyba, że "to" raczej chwalenie się, "to" wtedy co innego.

8

@dawid141 Biega ten kto nie ma piłki.

1

@Colon No i po co się chwalisz?

2

@Trojanek23
To nie czytaj. :
"komentejtor" coś napisał "cyron1" mu odpowiedział całkiem kulturalnie, natomiast ty ze swoim pier.. i białymi rycerzykami pojechałeś po bandzie i pochwaliłeś się brakiem jakiejkolwiek kultury . Ja równie dobrze mogę tobie i innym wiecznym malkontentom napisac: To nie pisz. Jaki sens ma wieczne marudzenie i narzekanie skoro i tak nic tym nie zmienisz, pokazujesz tylko swoją frustracje i SRASZ tam gdzie siedzisz, a później delektujesz się zapachem. Jak ci już wcześniej napisałem :Barcelona to trochę więcej niż średni trener. To bardziej jak rodzina i nie rozumiem ludzi którzy zamiast okazywać jej wsparcie tylko na nią plują.
Moja rada dla ciebie. Jak oczy niw pozwalają cieszyć się grą to spróbuj transmisji radiowej. Pozdrawiam.

2

@Trojanek23 A jaki sens ma ciągłe narzekanie? Dobrze powiedział, nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Barcelona to trochę więcej niż średni trener.

0

@liberoFCB Już to widzę, Messi trzymaj się skrzydła bo Francuzi lepiej się czuje na twojej pozycji.

1

@liberoFCB I co jeszcze? Może Mesiego posadzi żeby mu miejsce zrobić? Wiedział gdzie przychodzi wiec niech zaciśnie zwieracze i się dostosuje.

0

Boją się dostać po dupie zwłaszcza w zaistniałej sytuacji.

0

@Zbyszard To si nazywa demokracja. Jak się nie podoba to do Chin. Ciekawe czy załapałbyś się na metro.

1

@Hushovt to akurat nie najlepsza rada bo przez sinmarilion zwlaszcza początek trudno się przebić zwłaszcza jaj nie zna się trlogi. Mi się udało chyba za szustym rezem, całe te walary, malary I inne czary mary.. Dopiero oh Hurina była jakaś akcja nie bardzo już pamiętam bo że 20 lat temu to było jak nie więcej. Sinmarilion to raczej dodatek jak ktoś czuje niedosyt i się chce wgłębic. Swojego czasu syn Tolkiena powynajdował wszelkiego typu zapiski ojca i pojawiały się wszelakie opowieści niedokończone, opowieści niewydane czy jakieś tam inne. Widocznie wygrzebal cis jeszcze.

1

@stone80 A ciebie co piecze?

0

@Odesseiron grow up

0

@Boniek10 Dzięki

0

O co chodzi z Carlosem?

0

@MarioVeB! Nie tu jest problem. Nawet jeśli nie wiem kim jest to szybko moge sprawdzić ale powinno to być wyjaśnione w artykule.

1

A kto to jest? Zapomnieli napisać? Googlowac trzeba? Xd

25

Na górze róże na dole kury
W madryckiej prasie wciąż te same bzdury.

0

@kenneth99 ZIEGE Co najwyżej o ile translator mi się nie myli. Xd

10

Skończ Waść.. Strzeliscie gola po przypadkowym odbiciu i zamurowaliscie własną bramkę. Pary starczyło na jedną połowę i tyle.

0

@MILOSZ_F22 Weź snikersa..

0

@Robert1603 Ty to musisz mieć nosa..

0

@monsterrize ić stond

6

3,2,1..buchacha

0

@Pustelnik Pique prędzej Shakire w język ugryzie niż siebie.

6

@Rewolucja123 spać nie możesz? Odrob lekcje.

0

@Odesseiron Cholewcia a ja cię cały czas myliłem z jakimś ramblowiczem co to kiedyś pisał, że go dziewczyna rzuciła. XD

0

@l0Messini Pan Samochodzik i Wesoły Diabeł.

4

@dunkelritter69 Pastuch z espaniolu? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?