0

Podbijają cenę. Mam nadzieję.

3

@fhero Bo jest drogi i zajmuje miejsce, nie ujmuje mu zasług ale już czas poszukać nowych wyzwań. Iniesta wciąż dawał nam bardzo dużo i zasługi dla klubu miał dużo większe a odszedł bo sam uznał że jego poziom spadł i nie chciał blokować miejsca dla młodych. A Iwanow do głowy to nie przyjdzie bo jest mu po prostu wygodnie.

7

Ivan kończ waść.. Fajnie było, doceniamy ale już czas..

0

@bixmix Ja bym wolał żeby odpadli bo to 6 punktów gratis co sezon dla prześcieradeł.

0

Od kilku tygodni samoczynnie wylogowuje mnie ze strony, zarówno mobilnej jak i komp. (Mozilla) Wiem że ktoś już kiedyś to zgłaszał ale przynajmniej u mnie dalej jest problem.

2

Arturo przywitaj pana... :P

0

Skarży się jak to niby dziennikarze niesłusznie go atakują a swoimi wypowiedziami tylko dodaje im amunicji. Do tego nie bardzo broni się na boisku więc takie zapewnienia nie bardzo są wiarygodne. Samo to że podsyca te małe wojenki z prasą swoimi uszczypliwymi komentarzami pokazuje że rospieszczony chłopiec zaczol się nudzić i potrzebuje nowych wyzwań bo w futbolu osiągnął już wszystko.

0

@AlvaroHanso Jak nie przestaniesz napinać to się nigdy nie zrosnie! Jest z czego więc się ciesz a z narzekaniem wytrzymaj do kolejnego meczu, sezon jeszcze długi to i okazji nie zabraknie.

0

@Dulo23 Kulturalnie ci odpisałem, nie robiłem personalnych wycieczek, nie wyśmiałem tego, że nie wiesz kto to jest socios, wręcz podałem linka abyś mógł zweryfikować. Co do "Polka Bar" to mi osobiście osobiście tyłek uratowało kiedy na ostatni moment szukałem transmisji w pobliżu stadionu.

0

@Dulo23 Przyznawać się, są tu jacyś Socios? https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Socios_" target="_blank" rel="nofollow">https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Socios_(FC_Barcelona) A tak serio to było tu parę artykułów jak zorganizować sobie wyjazd na mecz, musisz poszukać. Jakby nie udało Ci się dostać na stadion to podejdź do "Polka bar" poproś ładnie to włącza telewizor.

1

@ArdoFCB Dlatego warto przyjrzeć się rodzicielce wybranki żeby przygotować się na przyszłość. Genetyki nie oszukasz.

0

@AmigoBlancos Cicha wojna z Cichą czy tylko parcie na szkło? Bądź oryginalny i znajdź swój własny kąt.

3

@Remi1899 Nie wszyscy!

1

@pinasmeister Synu, a trzynastka, czternastka, a Barbórka? W Polsce by to nie przeszło.

30

Nigdy nie sądziłem że któryś piłkarz z Madrytu zdobędzie moją sympatię ale ta brzydula z Walli jest już bardzo blisko.

1

@ALDON84 Aldona obudź sie...

0

@ALDON84 o wolno wojewodzie to nie tobie...

1

Przecież sami zgodzili się na tą datę to jak nagle czują się pokrzywdzeni?

0

@Seneka Może mu nawet jakiś napiwek zostawią XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

0

Karawana gotowa, czekamy tylko na psy. :)

1

@Vhaeraun Głęboooooooooooooki

0

@cules_since95 Mourinho??

2

@Vhaeraun I ominąć Lige Mistrzów przy okazji? Poniosło cię..

0

Nie sztuka teraz zwolnić trenera tylko co wtedy dalej? Nie bronię Valverde tylko myślę realnie.

2

@kerouac Wieki temu w technikum na języku polskim nauczycielka sprawdza dyktanda czy inne tam wypracowania i nagle podnosi głowę i pyta: Miłosz, dlaczego napisałeś słowo spiepżaj przez ż? Miloszek też podnosi głowę, chwilę myśli i odpowada: no bo się odmienia, no nie? A niby na co się odmienia miloszku? No na spierd.. Laj. Przysięgam historia prawdziwa.

9

@Pustelnik Nawet jak szklanka jest do połowy pełna to i tak znajdziesz w niej jakiś paproch który popsuje ci dzień.

2

@DawidekFCB bo lubią, bo taką maja mentalność, bo nie mają większych problemów, bo nie stać ich na konto premium na La Rambli..

0

@Odesseiron Raczej nie ale masz plusa za bardzo ładnie podaną propozycje. Czekam na więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?