1

@Mario96w :[ Zwracam honor, o tego delikwenta z samej góry mi chodziło.

0

@Czarny19 Serio? :] Wysłał pismo, teraz siedzi i słucha co mu papugi doradzają i czeka na rozwój wypadków. Pewnie niedługo zaczną wyciekać kontrolowane ploty z jego otoczenia a jak sprawa przycichnie to Leo udzieli jakiegoś ekskluziwa gdzie określi swój punkt widzenia. Nigdy nie był wylewny .

0

@ViscaBarca123 Oby nie zabrakło Ci nigdy zapału, powodzenia.

0

@Mario96w A ja mam prawo dodać cię do listy ignorowanych i z tego prawa skorzystam, żeby nie doświadczać więcej twojej mądrości. Polecam wszystkim.

0

@JackH W supermarkecie można pracować a w przychodni już nie?

0

@przemofcb91 Sweet Dreams :]

0

@ViscaBarca123 Fizyczność Vidala czy technika Puiga? Zaangażowanie na tym samym poziomie.

0

@Klimach fan A ja to nie mogę? tak więcccc

2

@Klimach fan Głodny trol?

0

@PanMareczek jeżeli to prawda to wywołaj panią do tablicy.

4

@Statistics No i dzięki takim prowokacjom macie taką opinię jaką macie "hala bobki"

2

Super artykuł, prawda zawsze jest gdzieś po srodku tylko my szukamy drogi na skróty i spieszymy się z osenianiem nie zadając sobie trudu głębszej analizy. Tobie się chciało, dzięki @juliacicha.

3

Komentarz usunięty

0

@maksia weź znajdź se koło i palnij się w czoło. Nie pozdrawiam.

0

No dalej, niech padną serwery, ile można czekać?

1

@RudY Uf Uf.

0

@NightShadow Jeżeli data była ustalona tak, żeby Leo mógł na spokojnie po sezonie przemyśleć swoje opcje, a sezon jakby nie patrzeć się przesunął, to jak najbardziej jest o co walczyć.

0

@Nolife1899 Objawy Focha. Bartolomeu Out. :]

3

0

@Bykunn Hmm, no może jedynie rzucic fochem i sezon spędzić na ławce. Ale nie sądzę żeby był na tyle mało przewidujący żeby nie przewidzieć jak to wpłynie na opinię o nim. Mógłby coś takiego palnąć zaraz po meczu, tak jak to było z reprezentacją ale miał czas i pewnie ochłonął.

4

@Bykunn Ale jak może chcieć odejść? Jest kontrakt, jest klauzula.

1

A tak właściwie to co Messi może teraz zrobić? Może nie przedłużyć kontraktu co najwyżej albo zapłacić swoją klauzulę. Więc i co ta spina skoro prawdopodobnie w tym sezonie nic się nie zmieni a przez rok dużo się może zmienić.

0

Jak było to proszę zignorować, tak czy siak warto przeczytać. Artykuł o Koemanie.
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26222304,byl-w-druzynie-ktora-zmienila-losy-barcelony-teraz-wyzwanie.html

3

@maciej7852 Nie mogli się dodzwonić do Rivaldo. ;]

0

@DamianBarcaCule Jeżeli rzeczywiście to jakieś 10 lat temu przekroczyłeś średnią życia mężczyzn w Polsce :]

0

@DamianBarcaCule Koleżankę z gimnazjum nazywać Babą?

0

@Cochise Lewandowski to bardziej przeszkadza niż pomaga.

0

@Pawel1985 Dłuuuuugo myślałeś jakby się tu odgryźć LOL

0

@KSSniper szczerze, to om bardziej przeszkadza niż pomaga..

0

Co prawda to dopiero drugi mecz z Lewandowskim który oglądam, ale Robercik szału nie robi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?