Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w :[ Zwracam honor, o tego delikwenta z samej góry mi chodziło.
0
@Czarny19 Serio? :] Wysłał pismo, teraz siedzi i słucha co mu papugi doradzają i czeka na rozwój wypadków. Pewnie niedługo zaczną wyciekać kontrolowane ploty z jego otoczenia a jak sprawa przycichnie to Leo udzieli jakiegoś ekskluziwa gdzie określi swój punkt widzenia. Nigdy nie był wylewny .
0
@ViscaBarca123 Oby nie zabrakło Ci nigdy zapału, powodzenia.
0
@Mario96w A ja mam prawo dodać cię do listy ignorowanych i z tego prawa skorzystam, żeby nie doświadczać więcej twojej mądrości. Polecam wszystkim.
0
@JackH W supermarkecie można pracować a w przychodni już nie?
0
@przemofcb91 Sweet Dreams :]
0
@ViscaBarca123 Fizyczność Vidala czy technika Puiga? Zaangażowanie na tym samym poziomie.
0
@Klimach fan A ja to nie mogę? tak więcccc
2
@Klimach fan Głodny trol?
0
@PanMareczek jeżeli to prawda to wywołaj panią do tablicy.
4
@Statistics No i dzięki takim prowokacjom macie taką opinię jaką macie "hala bobki"
2
Super artykuł, prawda zawsze jest gdzieś po srodku tylko my szukamy drogi na skróty i spieszymy się z osenianiem nie zadając sobie trudu głębszej analizy. Tobie się chciało, dzięki @juliacicha.
3
Komentarz usunięty
0
@maksia weź znajdź se koło i palnij się w czoło. Nie pozdrawiam.
0
No dalej, niech padną serwery, ile można czekać?
1
@RudY Uf Uf.
0
@NightShadow Jeżeli data była ustalona tak, żeby Leo mógł na spokojnie po sezonie przemyśleć swoje opcje, a sezon jakby nie patrzeć się przesunął, to jak najbardziej jest o co walczyć.
0
@Nolife1899 Objawy Focha. Bartolomeu Out. :]
3
0
@Bykunn Hmm, no może jedynie rzucic fochem i sezon spędzić na ławce. Ale nie sądzę żeby był na tyle mało przewidujący żeby nie przewidzieć jak to wpłynie na opinię o nim. Mógłby coś takiego palnąć zaraz po meczu, tak jak to było z reprezentacją ale miał czas i pewnie ochłonął.
4
@Bykunn Ale jak może chcieć odejść? Jest kontrakt, jest klauzula.
1
A tak właściwie to co Messi może teraz zrobić? Może nie przedłużyć kontraktu co najwyżej albo zapłacić swoją klauzulę. Więc i co ta spina skoro prawdopodobnie w tym sezonie nic się nie zmieni a przez rok dużo się może zmienić.
0
Jak było to proszę zignorować, tak czy siak warto przeczytać. Artykuł o Koemanie.
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26222304,byl-w-druzynie-ktora-zmienila-losy-barcelony-teraz-wyzwanie.html
3
@maciej7852 Nie mogli się dodzwonić do Rivaldo. ;]
0
@DamianBarcaCule Jeżeli rzeczywiście to jakieś 10 lat temu przekroczyłeś średnią życia mężczyzn w Polsce :]
0
@DamianBarcaCule Koleżankę z gimnazjum nazywać Babą?
0
@Cochise Lewandowski to bardziej przeszkadza niż pomaga.
0
@Pawel1985 Dłuuuuugo myślałeś jakby się tu odgryźć LOL
0
@KSSniper szczerze, to om bardziej przeszkadza niż pomaga..
0
Co prawda to dopiero drugi mecz z Lewandowskim który oglądam, ale Robercik szału nie robi..