Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto niby miałby przyklepać transfer? To chyba poza kompetencjami tymczasowego zarządu?
5
Wiadomo kto był przeciw?
1
@Antic24 A czy ja się pytam z kim gramy czy kiedy?
0
@Redakcja Gramy 17stego w finale czy coś się zmieniło bo sekcja "następny mecz" pokazuje 21.01 z Cornella?
0
@PatrykBarca Zanim zorganizują wybory to i tak będzie po ptokach.
1
@DonMatteo901 Klasa buraka, drze mordę bo inaczej nie umie. I w czym to niby miało pomóc?
4
@masik86 Sam się zgłosił. Jeżeli chodzi ci o Puiga bo Ryśka nie znam.
0
@y13 ja bym mu jeszcze z pół bańki za każdego gola dorzucił.
1
@WaFen Przecież zarząd odpowiada swoim majątkiem w jakimś tam stopniu.
0
@JarekS Jak ktoś przyjdzie za darmo to dostanie większą pensje i na jedno wyjdzie.
0
@pluszek Spałeś na lekcjach ekonomi?
8
@martin86 Ziiieeeeww...
0
@esem91 Na wypożyczeniu jesteś zapchaj dziurą, grasz kiedy musisz, przed tobą zawsze będą kontraktowi bo po co stawiać na rozwój kogoś kto za pół roku może grać przeciwko. Powiedz kto od nas zrobił karierę na/po wypożyczeniu?
2
@esem91 Ego Koemana? Riki tiki wychodzi z założenia, że ma dłuższy kontrakt od Treneiro a jaka różnica czy będzie siedział na ławce u nas czy na wypożyczeniu?
0
Wypłaca się delikwentowi cały kontrakt i papa. :] Ale po co skoro oszczędności żadnych a jeszcze może się przyda ( Barca B). I tak powinni zrobić, albo jesteś skłonny iść na jakiś kompromis i szukamy wypożyczenie/transfer albo pomożesz nam w niższych dywizjach.
0
@FutbolToMagia Pochwały od ludzi którzy znają go z telewizji są mało wiarygodne. Riki tiki Barcy nie zbawi ale zawsze dużo daje jak gra, na pewno więcej Cou/Griz/trinkao.
0
@FutbolToMagia No dziwię się ;] Primo nie miał żadnej pozycji w klubie. Troche grał u Valdka i poszedł w odstawkę. Trochę więcej u Farmera i tam się pokazał ale farmer się obsrał i stawiał na gwiazdy i młody wrócił na ławkę. Tak więc żadnej wypracowanej/zapracowanej pozycji nie miał. Przychodzi nowy szefo i mówi, że w jego planach nie ma miejsca dla kolejnego pomocnika bo system trzeba zmienić, żeby Franula lepiej grała itp. No to młody ma wybór, albo wypożyczenie albo ława. Młody (bo sam się podobno uważa za wielką gwiazdę) puszcza cynk do prasy a Koeman (znanyz tego, że ma wielkie E G O) młodego udupia i wcale się z tym nie kryje.
Nie bronie Koemana ( bo okazał się za cienki) ale Młody jest sam sobie winien. Gdyby spuścił głowę z pokorą i ciężką pracą pokazał wartość to dawno by śmigał po murawie. Wyobrażasz sobie powiedzmy Inieste żeby tak marudził?
0
@Jonyx Trincao to musi ostro na treningach zapinkalać, za siebie i za spóźnienia Dembusia, żeby się Koeman nie zorientował kto się przykłada a kto nie.
0
@Tomek54321 Barcy nie zbawi ale może dać więcej niż Trincao/Cou.
1
@Norbi2021 Nie rozumiem tego płaczu nad Suarezem?. Decyzja była biznesowa, wyszła z góry. Gryzak mógł zostać i siedzieć na ławie albo odejść. Odszedł bez problemów tam gdzie chciał i chyba za free, albo jeszcze mu coś dopłacali nie pamiętam już, więc negocjował w madrycie lepszy kontrakt. Więc o co kaman z tym złym potraktowaniem? Jak słyszę/czytam takie żale to mi się Iniesta siedzący na trawie przypomina i to że odszedł bo sam uważał że nie jest w stanie grać na 100% a i tak był/może jeszcze jest lepszy niż Coutinio takie zwody kręcił aż kolanko popsuł (bez udziałuprzeciwnika)
0
@FutbolToMagia Z drugiej strony, jeżeli powiedział młodemu przed sezonem, że będzie ostatni do grania bo jest tłok na pozycji i że lepiej dla niego będzie szukać minut gdzie indziej, a młody się wkurzył i zaczął marudzić tak, że na drugi dzień było we wszystkich gazetach, to się nie dziwie, że jest konsekwentny i pokazuje kto tu rządzi. Tak czy siak nie ma pomysłu na prowadzenie Barcelony.
7
@Huta1968 to kto w tym sezonie w Barcy ma 10 bramek, 5 asyst i 3 żółte kartki?
1
@zodiak_10 Moja żona się z tobą zgadza.
6
@ShawnC W takiej kiepskiej formie, ledwo człapiąc Messi ma tylko gola mniej od Benzyny który osiągnął szczytową formę :0
0
@WaFen Jak się zapisywali to było wiadomo gdzie głosowanie się odbywa? Może im stadion przenieść do UK jeszcze? :]
0
@Emhyr nie nabijam, po prostu czepiam się Julki za ostatniego/pierwszego bana :[ choć pewnie nawet o nim nie wiedziała. Biję się w pierś i już nie będę. Co do socio z zagramanicy to owszem mają takie same prawa jak inni i śmiało mogą wpadać do Barcelony na głosowanie :]
0
A co to zmienia? Czy to istotne? Z czym to się je?
Jakieś szersze wyjaśnienie sprawy?
0
To może się nawet udać o ile stoperów mu starczy.
0
@Janiama tylko uderzyłem w stół ;]
2
@IronSanHybrid Na pierwszy rzut oka widać że Frenkie zapinkala a Riqui się opinkala.