1

@Lewandinho Xavi też chciałby wiedzieć.

0

@van Baster nie wiem o co ci biega ale lepiej filtruj płyny.

8

Leo do Lewego. To powiedz nam teraz czemu nie podałeś do Raphinhi na pustaka????????????

0

Musimy więcej zarabiać to jakoś to przebolejemy.

0

@against_modern_football Nawet jak kupi to zgadnij kto na tym lepiej wyjdzie?

0

@Andy83 E, no.. Sprawdziłem, w 98 to ja już pełnoletni byłem XDDD

1

@Andy83 No to długo, i pewnie też tak w kratkę?

2

Znam kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto nikogo nie zna, ale słyszał, że ktoś, gdzieś ćóś czytał, że jest coś na rzeczy.. Tak więc jakby ktoś znał kogoś to niech nie zapomni się podzielić.

3

@Andy83 Ach ci sezonowcy..

3

@Santodomingo1234 a gdzie? W łokciu?

0

Jeżeli część tej kwoty to zaległa pensja to czy i tak będziemy musieli ja zapłacić?

2

I anulujemy sezon Bo biali w tyle. Z drugiej strony, przy takiej naszej grze mogą nas jeszcze dogonić.

4

@jareksz95 mokre, mokre, a mocz ciężko sprać z białego.

0

@JarekS Widział/Wiedział, na pewno pamiętał żeby to zaznaczyć i był strasznym męczydupą :)
Kiedyś blokowałem co niektórych, teraz za rzadko tu zaglądam żeby się przejmować.

0

@Doren01 Mi tu zalatuje wczesnym Janina czy jak mu tam było. Nic do niego nie mam, tylko wygląda tak jakby na siłę musiał się wypowiedzieć na każdy temat.

7

@JarekS Czasami mam wrażenie że piszesz tak sobie dla samego pisania i nic z tego nie wynika, dorzucisz jakąś kontrowersje żeby być oryginalnym i dalej nic z tego nie wynika. Czepiasz się dzieciaka który dopiero zaczyna się rozwijać i ma wszelakie prawo do huśtawki formy. Natomiast zaangażowania ma więcej niż połowa składu.

0

Rubi vs Tedi
Round 7
START

6

Okazuje się że Robert to ma sęki nawet na klacie.

2

@Joopiter Kiedy się pytałem to nie było.

0

Kto jest autorem felietonu?

0

"bo doskonale wiem, mniej więcej," No mniej więcej rozumiem doskonale co autor miał na myśli. :P

19

Inteligencja sztuczna to i sztucznego Ronaldo wybrała :)

0

@JaroBoss Nie heyt a krytyka, uzasadniona, bo od MS gra takie drewno, że drzazgi lecą.

1

Być może tiki-taka dziś by nie działała” – powiedział Lewandowski na temat gry Barcelony. Kilka lat pod Guardiolą i nie bardzo rozumie co to i z czym się tą tiki takę spożywa. Poza tym, trzeba by nauczyć się balon przyjmować i trzymać krótko przy nodze a nie pozwalać by się odbijał od byle sęka. :)

4

@Tridente2015 chodziło mi o to że : coś tam niby było ,coś mi tam pokazywali ale w sumie to nie była moja sprawa, nic z tym nie zrobiłem bo i po co.. A teraz to się wypowiem w jakim to szoku jestem.

1

Srututu trąbka z drutu.

0

@Flyingbetoniarka Powiedział Franciszek o Wladymirze

0

@JarekS Ja ci tylko napisałem że to mogło być starsze niż Lapcio a to że on nic z tym nie zrobił ani wtedy ani teraz jak najbardziej kwalifikuje go do dymisji. Natomiast twoja kategoryczność wywołała u mnie taki mały szok logiczny i stąd ta dyskusja. Tak w ogóle to ja się mało udzielam :)

0

@JarekS Pozdrawiam.

1

@JarekS Nie będę się spierał/upierał ale zwróć uwagę co piszesz. 18 lat od 2018 to rok 2000, a Lapcio dopiero od 2003. Tak czy nie?
A przesłucham podkast raz jeszcze bo wydawało mi się, że Gajdek zwrócił na to uwagę że to jeszcze przed Laporta mogło się zacząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?