5

@SiSenior Hołdys nie może się utrzymać z jednego przeboju.

0

@kolo123 tak wiem. Ale kto wie czy w jego mniemaniu to nie będzie zły przykład dla młodych. Chociaż to by była duża przesada.

0

Tylko nie jest pewne czy Laporta będzie go chciał? Po tym jak mówił, że nie będzie płacił za kogoś kto na własne życzenie opuścił klub.

2

Riki Picz buhahahaahha

2

0

@Murazor Ilu z wymienionych przez ciebie graczy wprowadził by dać im szanse a nie dla tego, że musiał? Jedynie Pedri.
"Przy 3:0 Puig i Konrad przyspawani do ławki, a Ilaix nie może uczyć się na reprezentacji, gdy nawet nie zasiądzie na tej ławce. Collado prawie nie istnieje."
Nawet jak ktoś da kasę za Braithwaite to już mu pensji nie wyrówna więc nie liczyłbym że odejdzie.
Dembele vs Trincao.. Ten pierwszy jeszcze ma potencjał o ile głowa nadąży, a co do drugiego to chciałbym, żeby jakiś chłopak ze szkółki dostał tyle szans co pan "jeden zwód"
Grizmana sobie darujemy bo on przy jednym stole z Coutinio siedzi i do talerza łyżką nie może trafić. :]
Ja mam problem z Koumanem. Niech gra kim chce ale niech będzie konsekwentny i nie pinkoli farmazonów, że Sezon przejściowy, wprowadza młodzież (chyba że Pianić za Bukieta) że nie ma kim grać itd.

0

@Majsteer Dzisiaj walczymy o wszystko więc pierwszy skład, ale jak wygrywamy to nie widzę powodu, żeby nie wrzucić młodych. Ogólnie uważam, że Koeman gra młodymi wtedy kiedy musi a hasło że stawia na młodych jest na wyrost. Poza tym albo sezon przejściowy i stawiamy na młodych i budujemy nowy skład, a wyniki tylko aby pilnować awansu do /LM, albo walczymy o wszystko i wtedy olewamy młodych i idziemy pełną parą. A Ronald jedno robi drugie mówi

0

@Majsteer Jejku, przeczytaj jeszcze raz całość bo chyba mówimy o różnych rzeczach. Albo ci to skrócę. Twierdzę, że Koeman nie stawia na młodzież ze szkółki o ile nie musi. Skoro sam twierdzi, że to jest sezon przejściowy to mógłby zacząć powoli zmianę pokoleniową albo chociaż przetestować młodych. Riki podpadziocha mało gra ale jak wejdzie to pokazuje serducho (zbawcą nie zostanie ale potrafi namieszać) Konrad jeździ na mecze z pierwszym zespołem, po czym wraca (czasem długa podróż) i gra w rezerwach.Nominalny skrzydłowy. To samo Ilaix, chociaż ten ostatnio dostał szansę. Trinkao dostał więcej szans niż Andre Gomes i nawet pobił rekord występów bez gola. Itd. Do tego Koeman narzeka, że gra co trzy dni i wszyscy zmęczeni a wystawia te same składy. Średnia wieku w rezerwach to 21lat. Oni niedługo się rozejdą bo ile można grać w rezerwach a mu nie mamy kasy na transfery.

0

@Majsteer Fajnie myślisz, jak bartek, na co nam szkółka skoro mogę kupić Pjianicza , Srutinio albo innych Ggomeszów. Pokazują jacy to są zajebiaszczy. A raz na jakiś czas rzucimy hasło, że stawiamy na młodzież i pelikany najedzone.

1

@Majsteer Ale może wyjść siedem razy jeden młody, albo trzy razy po dwóch? To się nazywa stawianie na młodych.

4

@normasubiektywna Trolujesz?

0

@Majsteer To nie o to chodzi. Koeman twierdzi, że to sezon przejściowy a jak przyjdzie co do czego to wrzuca Pjianicza za Bukieta, albo Brightbrigda za La Cabaret i jeden zwód Portugese. Pedri gra bo jest przewój ale jest eksploatowany na maksa i już było blisko z kontuzją (tak jak Ronald) Zresztą jak słyszę, że planują przyśpieszyć jego powrót do zdrowia to mi się Roberto kłania. Nawet jak sporo już wygrywamy to zmiany dalej z dupy, to kiedy będziemy tych młodych wprowadzać? Mamy całkiem fajne młode pokolenie które dobija się do pierwszego zespołu i kiedyś pasowało by ich sprawdzić bo pójdą gdzie indziej. A Koeman tylko narzeka, że gra co trzy dni i wystawia ten sam skład.

3

@Rioletto I stawia na młodych ze szkółki! No.. jak już nie ma wyboru... Co nie, Ricardo de la Fuente..

0

Czy w takim wypadku mogą odpowiadać swoim majątkiem za straty?

0

@th@les Font sam sobie co chwilę strzela w stopę. Powinien zdać sobie sprawę, że tych wyborów nie wygra i budować kapitał na następne a on kopie w piaskownice bo mu grabki zabrali.

1

Dodaj jeszcze do tego pierwsze 25 Valverde.

1

Tak jak z Selfi Roberto?

0

Ktoś wie o co chodzi z publikacja Mundo w sprawie możliwego oszustwa Pereza na 200 baniek? W przeglądzie nie było a Tiki taka, jak wiadomo jest za wolna.

1

Pierdolelu kotka za pomocą snopowiązałki..

1

u@Jacu327 Florek znowu wyda kasę na gwiazdy a kiblem na Bernabeu jak były zasrane tak będą dalej.

0

Jak się Sergi wykuruje to będzie dobrze:]

0

Przy Puyolu to Grizman razem z Albą chlipali by w narożniku.

1

FCBarca.com 404

4

Trinkao mógł się asystą odwdzięczyć ale czego oczekiwać od portugalczyka?

1

Koeman cieszy się tylko jak Trincao strzeli?

2

Wyobraźmy sobie reakcje Cr7 gdyby Trincao zdjol mu taka piłkę.

0

Barcelona czyli kto? Leśny dziadek którego miało już nie być? Co on może proponować?

0

@Naturopata Pytanie czy tam był faul? Jeżeli uznał, że był to wszystko działo się w polu karnym. Ale to właśnie Lahoz.

1

Im dłużej to trwa tym gorsza Czcionka.

2

Messi gra dzisiaj w drużynie B przeciwko Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?