0

@4Fabregas4 Też byłbym za. Tyle Ze po paru kolejkach brakło by arbitrów a w niższych ligach nie są wcale lepsi.

4

@michelos Sędzia podchodzi tylko wtedy gdy VAR nie jest pewien.

1

@Vaven To się ma jakoś do niższych lig a w primera nie obowiązuje.

0

@KibicBarcy84KKoeman jako trener nie istnieje więc każdy będzie lepszy. Po drugie że tylu młodych zdolnych wali do drzwi że to może być najlepszy okres dla nowego trenera i szansa na wszystko.

3

@barca87f Spróbuj wysłać na priva bo tutaj rzadko zagląda.

8

Czas do rozwałki serwerów?

0

@pax Brakuje ci Semedo... ;P

1

#BartoGate

0

Panu już podziękujemy.

18

Roberto? Wahadłowy dotyłowy.

0

Powiedział to jako piłkarz czy właściciel klubu? :)

4

Czy on ma w ogóle jakiś pomysł na tą drużynę? Trzymał się dwóch piwotow bo Frenkie lepiej gra z tyłu, Frenkie wyrwał do przodu to zmienił ustawienie (bo Frenkie lepiej gra z przodu ????). Jak mu brakło obrońców to wahadłowych wypuscił a jak zagrali jeden mecz gorzej to wraca do 4-3-3 którego tak nie lubi. Gdyby ta zmiana systemów była spowodowana taktyką to jeszcze bym zrozumiał ale to wygląda jakby ślepy grał w rzutki. Przegrywamy to wszyscy do przodu, wygrywamy to autobus(prawie) i dwa nasze jokery na całe zło, Martin złota pilka i Francisco (się przełamie) Trincao

0

@OTX a na inne momenty to co widać?

0

@ksawizimens Mówisz o Dembusiu?

0

@CTLM Drugiego nie ale pierwszy na 100% był

0

@BarcaInfo 7-3 dla nas.

4

"Gdzie obejrzeć El Clásico w Internecie?" Toż to tylko ordynarna reklama która udaje artykuł. Poziom ciągle w dół..

0

@LuisSalvano Od razu widać że polityka płacowa Laporty jest inna. Chcesz grać dla Barcy czy dla mamony.

0

@_Specjalista Grały. Z gufniarzami przegrały. Ot co!

0

@KacperHM2012 "łódź kulfa"

9

@mutombo Tak, to był test. Na inteligencje. Oblałeś.

2

Sprzedać i zapomnieć.

1

@KataloniaMyLive Twojej Mamie też powinni zredukować pensje do powiedzmy 5 tysięcy na rok? I za co by ci kupiła żółte kredki?

1

@JarekS nawet w empiku (tfu) jest ta sama cena więc żadna promocja.

22

Byli już tacy którzy wieszczyli walkę o utrzymanie a teraz marudzą, że przegramy mistrza na wlasne życzenie. Jak wygramy to super a jak nie to ważniejsze jest by być na "prześcieradle" a nie pod.

0

@Bisz Ciekawe, bo Laporta ma odmienne zdanie a odkąd je wyraził to Koeman przestał się wygłupiać i o tym wspominać. XD

1

Tum razem nie wspomniał, że to przejściowy sezon.

0

@Laza Kurka aż mnie skręca ale muszę się z tobą zgodzić.

0

@Tomo1989 Riki ma dłuższy kontrakt od Koemana XD

0

@cules100pro Tylko gdybam. A Pique ma dziadka :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?