Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 Też byłbym za. Tyle Ze po paru kolejkach brakło by arbitrów a w niższych ligach nie są wcale lepsi.
4
@michelos Sędzia podchodzi tylko wtedy gdy VAR nie jest pewien.
1
@Vaven To się ma jakoś do niższych lig a w primera nie obowiązuje.
0
@KibicBarcy84KKoeman jako trener nie istnieje więc każdy będzie lepszy. Po drugie że tylu młodych zdolnych wali do drzwi że to może być najlepszy okres dla nowego trenera i szansa na wszystko.
3
@barca87f Spróbuj wysłać na priva bo tutaj rzadko zagląda.
8
Czas do rozwałki serwerów?
0
@pax Brakuje ci Semedo... ;P
1
#BartoGate
0
Panu już podziękujemy.
18
Roberto? Wahadłowy dotyłowy.
0
Powiedział to jako piłkarz czy właściciel klubu? :)
4
Czy on ma w ogóle jakiś pomysł na tą drużynę? Trzymał się dwóch piwotow bo Frenkie lepiej gra z tyłu, Frenkie wyrwał do przodu to zmienił ustawienie (bo Frenkie lepiej gra z przodu ????). Jak mu brakło obrońców to wahadłowych wypuscił a jak zagrali jeden mecz gorzej to wraca do 4-3-3 którego tak nie lubi. Gdyby ta zmiana systemów była spowodowana taktyką to jeszcze bym zrozumiał ale to wygląda jakby ślepy grał w rzutki. Przegrywamy to wszyscy do przodu, wygrywamy to autobus(prawie) i dwa nasze jokery na całe zło, Martin złota pilka i Francisco (się przełamie) Trincao
0
@OTX a na inne momenty to co widać?
0
@ksawizimens Mówisz o Dembusiu?
0
@CTLM Drugiego nie ale pierwszy na 100% był
0
@BarcaInfo 7-3 dla nas.
4
"Gdzie obejrzeć El Clásico w Internecie?" Toż to tylko ordynarna reklama która udaje artykuł. Poziom ciągle w dół..
0
@LuisSalvano Od razu widać że polityka płacowa Laporty jest inna. Chcesz grać dla Barcy czy dla mamony.
0
@_Specjalista Grały. Z gufniarzami przegrały. Ot co!
0
@KacperHM2012 "łódź kulfa"
9
@mutombo Tak, to był test. Na inteligencje. Oblałeś.
2
Sprzedać i zapomnieć.
1
@KataloniaMyLive Twojej Mamie też powinni zredukować pensje do powiedzmy 5 tysięcy na rok? I za co by ci kupiła żółte kredki?
1
@JarekS nawet w empiku (tfu) jest ta sama cena więc żadna promocja.
22
Byli już tacy którzy wieszczyli walkę o utrzymanie a teraz marudzą, że przegramy mistrza na wlasne życzenie. Jak wygramy to super a jak nie to ważniejsze jest by być na "prześcieradle" a nie pod.
0
@Bisz Ciekawe, bo Laporta ma odmienne zdanie a odkąd je wyraził to Koeman przestał się wygłupiać i o tym wspominać. XD
1
Tum razem nie wspomniał, że to przejściowy sezon.
0
@Laza Kurka aż mnie skręca ale muszę się z tobą zgodzić.
0
@Tomo1989 Riki ma dłuższy kontrakt od Koemana XD
0
@cules100pro Tylko gdybam. A Pique ma dziadka :]