Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawidlampa No dobra... Ale powiedz mi co ten artykuł ma wspólnego z tym do którego napisałem komentarz? Nawet tytuł jest inny.
W sumie nie ma o co kruszyć dzidy, wyraziłem swoją frustrację Ze dałem się złapać na baita.
0
@dawidlampa Spoko, ale mój komentarz był do tego co było w danym momencie. Później zmieniliście treść a nawet sam tytuł i teraz ni jak to się ma do tamtej chwili.
Czyli co? Wrzucacie click baita w którym nie ma nic więcej niż w tytule ( a nawet mniej) później przerabiacie to na artykuł i nie ma się o co czepiać?
To samo było w ''skrócie meczu'' gdzie zamiast skrótu był tylko link do niego. Traktujemy się poważnie czy nie.
Powiedz po co mam wchodzić w dany artykuł skoro jest duuuże ryzyko że będzie tam szajs??
0
Wiem że się czepiam ale więcej można się dowiedzieć z tytułu newsa niż z treści.
Edit.; też edytowaliscie, co?
2
A szoto jest? Zmieńcie tytuł na ”Link do skrótu ” bo więcej nie dam się nabrać!
0
@FcPortoFan1999 To jest Nike Wiliams 8)
0
Gufno tytuł _ Gufno komentarze. Sami sobie ścielicie..
0
Kto zostawił Awizo?
0
@Ronaldinho10theking Według takiego rozumowania Figo też uznajemy za legendę?
0
@MaryNara Ania jako cheerleaderka
2
No przecież trawa była zła..
0
SPORT -Content-Aware Fill ;)
10
Oni nie chcieli, Ja nie chciałem. Nie było nawet 1% szans..
0
W drugiej części sezonu może mu czasu zabraknąć.
0
@Rejn A jak on się ustawia, żeby mu podawać? To taka niepełnosprytna Kry7ia
3
Suarez by go zagryzł, wypluł i wciągnął nosem.
0
Skończyło się budowanie wizerunku Dobrego Tatuśka. Gaviczołg jak mu pionę sprzeda to Robercik znowu pobiegnie do sędziego na skargę i będzie łapał machami ;P
0
@LatajacyHolender Zieeeeeeew..
3
Pierwszy kamyczek turla się ze zbocza..
7
Ścieżka CR7, jak nie idzie to głośny wywiad i obrzucanie innych. Lepiej niech trenuje przyjęcia, albo zamiast przyjmować niech od razu strzela, więcej będzie z tego pożytku.
22
Życzę Lewandowskiemu, żeby piłka nie odbijała my się od sęków , bo w przeciwnym razie nie będzie strzelał goli.
2
@sokot No.. jak już kopnie tego balona to mu można nogę urwać w łokciu...
0
Gdyby to była licencja na powiedzmy pięć lat to jeszcze można by to przełknąć.
6
Pierwszy raz patrzę na tę "twarz" z uśmiechem.
0
@xavi890 Może tego mu akurat potrzeba..
0
@pixi77 Si si senior.................. XD
0
@Maker0 W kwestii wyboru miejsca zamieszkania.
0
@Maker0 Na pewno mieli dużo do powiedzenia w tej kwestii.
0
Madrycki asik strasznie przejęty sparkiem katalońskiej drużyny? Ciekawe dlaczego?
4
@Konradosss Co ma piernik do wiatraka?
2
@hurek12 Jeszcze sobie poradzi, na razie niech szlifuje skile.