0

@dawidlampa No dobra... Ale powiedz mi co ten artykuł ma wspólnego z tym do którego napisałem komentarz? Nawet tytuł jest inny.
W sumie nie ma o co kruszyć dzidy, wyraziłem swoją frustrację Ze dałem się złapać na baita.

0

@dawidlampa Spoko, ale mój komentarz był do tego co było w danym momencie. Później zmieniliście treść a nawet sam tytuł i teraz ni jak to się ma do tamtej chwili.
Czyli co? Wrzucacie click baita w którym nie ma nic więcej niż w tytule ( a nawet mniej) później przerabiacie to na artykuł i nie ma się o co czepiać?
To samo było w ''skrócie meczu'' gdzie zamiast skrótu był tylko link do niego. Traktujemy się poważnie czy nie.
Powiedz po co mam wchodzić w dany artykuł skoro jest duuuże ryzyko że będzie tam szajs??

0

Wiem że się czepiam ale więcej można się dowiedzieć z tytułu newsa niż z treści.
Edit.; też edytowaliscie, co?

2

A szoto jest? Zmieńcie tytuł na ”Link do skrótu ” bo więcej nie dam się nabrać!

0

@FcPortoFan1999 To jest Nike Wiliams 8)

0

Gufno tytuł _ Gufno komentarze. Sami sobie ścielicie..

0

Kto zostawił Awizo?

0

@Ronaldinho10theking Według takiego rozumowania Figo też uznajemy za legendę?

0

@MaryNara Ania jako cheerleaderka

2

No przecież trawa była zła..

0

SPORT -Content-Aware Fill ;)

10

Oni nie chcieli, Ja nie chciałem. Nie było nawet 1% szans..

0

W drugiej części sezonu może mu czasu zabraknąć.

0

@Rejn A jak on się ustawia, żeby mu podawać? To taka niepełnosprytna Kry7ia

3

Suarez by go zagryzł, wypluł i wciągnął nosem.

0

Skończyło się budowanie wizerunku Dobrego Tatuśka. Gaviczołg jak mu pionę sprzeda to Robercik znowu pobiegnie do sędziego na skargę i będzie łapał machami ;P

0

@LatajacyHolender Zieeeeeeew..

3

Pierwszy kamyczek turla się ze zbocza..

7

Ścieżka CR7, jak nie idzie to głośny wywiad i obrzucanie innych. Lepiej niech trenuje przyjęcia, albo zamiast przyjmować niech od razu strzela, więcej będzie z tego pożytku.

22

Życzę Lewandowskiemu, żeby piłka nie odbijała my się od sęków , bo w przeciwnym razie nie będzie strzelał goli.

2

@sokot No.. jak już kopnie tego balona to mu można nogę urwać w łokciu...

0

Gdyby to była licencja na powiedzmy pięć lat to jeszcze można by to przełknąć.

6

Pierwszy raz patrzę na tę "twarz" z uśmiechem.

0

@xavi890 Może tego mu akurat potrzeba..

0

@pixi77 Si si senior.................. XD

0

@Maker0 W kwestii wyboru miejsca zamieszkania.

0

@Maker0 Na pewno mieli dużo do powiedzenia w tej kwestii.

0

Madrycki asik strasznie przejęty sparkiem katalońskiej drużyny? Ciekawe dlaczego?

4

@Konradosss Co ma piernik do wiatraka?

2

@hurek12 Jeszcze sobie poradzi, na razie niech szlifuje skile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?