Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS " kwestia że Barcelona płaciła przez 17-18 lat Negreirze nie podlega wątpliwościom"
Joan Laporta Estruch – hiszpański polityk, prawnik i prezes FC Barcelony. Soci FC Barcelony o numerze 13 352. W latach 2003–2010 był prezesem Barçy, zastępując Enrica Reynę Martineza, który pełnił tę funkcję w 2003
Płatności ustały w 2018
Więc?
0
@Sawik_10 Od tego oni mają agentów.
0
Leo może i wróci ale już nie jako piłkarz. Jemu już się chyba nie chce kopać, sam powiedział że zdobył już wszystko co mógł. Po kolejnym balonie pewnie z dwa latka w Argentynie i powrót do domu w innej już roli.
1
@JarekS Wychodzi na to że Laporta też to odziedziczył co nie zmienia faktu że nic z tym nie zrobił.
Ciekawe jest też to, że całkiem niedawno były jakieś audyty, wewnętrzne i zewnętrzne i one też nic nie wykazały?
0
Dźwignął na plery dychę po Messim kiedy brakowało nam "bohaterów".
Bombele dostawał szansy przez kilka sezonów więc może na niego też trochę poczekajmy?
0
@against_modern_football lorem
ipsum dolores
7
Winny, nie winny.. Co to jakaś ankieta? Każdy jest nie winny dopóki nie udowodni mu się winy.
1
@hubik27 Ile byś chciał za półroczny kontrakt?
0
@SeWo77 Już za 4 lata Polska Mistrzem Świata
1
No i prawidłowo.
0
W końcu wiadomość która może skłonić do regularnego odwiedzania.
5
@Mixtape Szarpie murawę, gryzie po kostkach, nikomu nie odpuszcza, robi to co niby miał robić Mohawk donkey (
Zacznijmy szanować to co mamy zamiast bezustannie marudzić.
0
@burza1982 Mieli szansę odejść jak Andres, Pujol, Xawi..
3
Kurka, dużo lepsze niż jakieś Katary .
0
A ile razy był w jedenastce kolejki? Hmm..
0
Mniej machania łapami a więcej strzelania i git.
10
@Ramon Przekombinował to Ronald rejestrując Demira do pierwszego składu i w ten sposób obaj mają stracony rok.
1
@Vempers Szanse to on miał i zmarnował na szamana.
0
Niezłe extremum.
1
Zero szans. Podziękowali Moribie żeby sprowadzić Simonsa? Laporta miał problem z Garcia jak go chcieli zaklepac i trzeba by było zapłacić, to mówił coś o tym że jak z Barcelony się odchodzi to nie tak łatwo wrócić a teraz miałby farbowańca przygarnąć? Nie ma mowy, niech idzie do Florka.
0
@HypeR nie wiem czy wymówka ale fioła na tym punkcie miał ;)
0
@Cules2011 nie zaczaisz ironii nawet jak cię w dupę ugryzie?
3
Oczekiwania:...
Powrót do Barcelony:...
Negocjacje:...
Najbliższe plany:....
Zespół: ...
I najważniejsze... Trawa, trawka, trawunia. Ma być ładnie przycięta i wyczesana, żadnych fąłdek, zmarszczek, paproszków. Kolorek zielony ten z najbardziej zieloniutkich i żadnych suchych ździebełek. Że muszka nie siada. No!
0
@jarek771 Sorry ale Mark nie jest lepszym bramkarzem od Viktora chociaż kiedyś też mi się tak wydawało:) Kibicując Barcy Kibicujesz pewnemu stylowi, filozofii grania a wyniki jak są to fajnie. Nie będę ci pierdół pisał i się wymądrzał ale zaproponuję żebyś przeczytał jakąś książkę czy co , bo wiele jest błędnych opinii o zespole które są ciągle powtarzane przez kolejne pokolenia. Albo posłuchaj sobie podcastu 9campNou bo jest lepszy od naszego.
4
@jarek771 Obecny trener czyli (kogokolwiek masz na myśli) może nas nie dociągnąć do LM w przyszłym sezonie a to są duże straty. Od Xaviego oczekuje się powrotu do pewnego stylu a wyniki przyjdą same. I przestań proszę wierzyć że Guardiola dostał samograja tylko poczytaj troszeczkę i uzupełnij wiedzę.
0
@ainolatuk Ale to trener nie zawodnik. Ty chcesz najpierw się dogadać a później negocjować?? "negocjacje można rozpocząć jak kluby dogadają się w kwestii transferu"
0
@ainolatuk Czemu nie można? To nie okno transferowe czy czo?
1
@KapiFCB Żółtek jest socjo? Skąd czerpiesz?
1
@Janek_7 przyznaj się, ty być jego szaman ;)
1
@JustBarca Usuń konto!