Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kolaczek A czo to jest? :]
0
Ciekawe jakby awansowali do pierwszej ligi to czy Pikuś mógłby grać przeciwko nim?
0
@Gall W sezonie a nie ostatnie dogrywki, ale racja Pedriego też żyłuje.
0
@Gall Ale Pedri odpoczywał, wchodził z ławki, Araujo ma więcej minut.
0
@Gall Alba jest doświadczonym kocurem i wcale już tak nie biega ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a Araujo dopiero wskoczył do pierwszej drużyny i na pewno jest różnica intensywności w Barcy B. Po prostu jeszcze jest nie przyzwyczajony do takich obciążeń a tu dodatkowo gra co trzy dni jeszcze z dogrywkami.
0
( ͡~ ͜ʖ ͡°)@BorzyKrzys
0
@Gall I ile dogrywek ostatnio grali?
0
Zajedzie Araujoi znowu nie będzie komu grać w obronie.
1
@Piastow będzie ale w internecie na TVP Sport
0
@BorzyKrzys Wódki nie pije panie Bosak, nie lubię. Swoją drogą fajny nick, tak dla niepoznaki. :]] ale wolnościowiec zawsze wyjdzie z czlowieka hehe.
1
@sendesara zgoda. A pamiętasz minę Krysi gdy Leo wygrał ZP?
3
@YoNoEntiendoNada skoro już pytasz o czym myśli to biorąc pod uwagę pewne zdjęcia i siedząc w głowie Krysztiano to z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzam,
że bezustannie myśli o pewnym śniadym księciu z Maroko
5
Pojawiają się opinie,że "C.Ronaldo nie byłby tu gdzie jest gdyby nie Messi i odwrotnie".
Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią. O ile Krysztiana na pewno motywowała ta rywalizacja to Mesiątko byłby tu gdzie jest bez względu na wszystko. Różnica moim zdaniem jest taka, że Leo musi wygrywać dla samego zwycięstwa a Krystiano po to, żeby pokazać, że jest najlepszy. Dla tego rywalizacja więcej znaczyła dla Krysi niż dla Lio.
1
@yoli Jest taka maść, podobno pomaga. Buhahahahaha
4
@Midast Tusquets miał zorganizować wybory i to było jego jedyne zadanie. Czas miał do 24 stycznia. I już za to powinien beknąć!
12
Pamiętaj Riki masz dłuższy kontrakt o Ronalda :]
5
@Siergiej_Piputkin Denerwują mnie ci co się łatwo denerwują.
0
Stary Artura dzisiaj sędziuje?
0
Coś tu jest nie tak, jak ustawiam żeby przeglądać "najlepsze" z, powiedzmy 24h to po jakichś 20 wpisach zaczynają pojawiać się te same. Czyli najlepszych wpisów można obejrzeć tylko określoną ilość?
Ktoś też tak ma?
@Robertinho wróć.
0
Busi to stawy sobie rozpinkoli na tej nawierzchni.
26
Umtiti przerażenie w oczach. Moja kolano nie lubić twarda trawa.
1
@Herbert Ma chlop rację! Sztuczna jest dużo twardsza i o ile młodym to może nie sprawiać większej różnicy to stawy naszych staruszków mogą to odczuć.
3
@Magicc89PL Sędzia oglądał tą samą powtórkę co i ty LOL.
0
@lukbed232 Mówisz o poprzednim zarządzie czy przyszłym?
0
@JosepPep A może pelikany zbyt łatwo łykają..
3
Sędzia ten sam, standardy inne.
https://x.com/ZB_media_08/status/1351313916882726913
0
@Cule007 Mingueza na swojej pozycji nie jest jeszcze na poziomie pierwszej drużyny a co dopiero jako wahadłowy.
4
@Cule007 Roberto? Nelsona już nie ma a Dest go zjada więc gdzie? Na ławkę jak najbardziej.
1
@antymadrista1 Masz u mnie plusa za każdym razem gdy cię zauważę.
0
@normasubiektywna Taki powód jestem w stanie zrozumieć bo racja jest jego.