Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cholo approve. Dawno przewidział, zresztą nic innego si e nie dało.
0
Koszulek meczowych nie potraficie dobrze obstawić a za wynik się bierzecie?
0
@FC1899Barca Teraz Font ma zagwostke kogo wziąść na trenera, Xawiego czy ciebie. Buhahahahahahah.
0
Chyba najlepsze podsumowanie tego artykułu.
0
@pax Ja się wcale nie czepiam/przyczepiam. Pozdrawiam
0
@pax To był taki szturchaniec z przymrużeniem oka co do Semedo.
0
@Wlochaty999 ee.. a po co się żalił ostatnio na ustawienie? Sam sobie szkodzi poza tym to jest super gwiazda i ma to pokazać!
0
@pax Czy prawy obrońca to przypadkiem twoja ulubiona pozycja? ;]
0
@Wlochaty999 Tylko od takiej Gwiazdy więcej wymagamy niż krecenie kiepskich filmów.
0
@PIWOSZ89 Jasnowidz. Buhahahhahahhahahahahaha
1
W sam raz do porannej kawusi.
7
@Rudi35 Ziiieeeeeeewww :x
0
Gdzie ten świstak co mu to zawija w papierki?
1
@marions To by był spalony.
1
@tn.divine ziieeeeeewwww
0
@Vito9 akurat reklam nie doświadczam, ale to pewnie wina jakichś blokerów
0
Ktoś jeszcze ma problem z wczytaniem strony głównej?
0
@matelkoveb Ja żałuje, że znowu nie wyskoczy do tego dziadka w barze co to nie chciał pić jego łiski. Tym razem dziadek byłby przygotowany to by "wyrwał chwasta"
0
Koeman znalazł optymalną pozycję dla Francuza? ;] A tak serio to mistrzosko to rozegrał, dał mu pograć tam gdzie chciał, udowodnił ile jest wart i teraz nikt mu nic nie zarzuci.
4
Toś Antoni pokazał jak grasz na swojej ulubionej pozycji.
8
@Peciak Pewnie, trener który pracuje z nim na co dzień się nie zna, dajta mnie popatrzeć to siem wypowiem, jam jest experto internetu!
0
Jak już było to sorki. Wywiad z Fontem. Na co zwróciłem uwagę to to, że Font używa zwrotu "Bartogate " zamiast "Barcagate". Brzmi właściwiej :] https://9campnou.com/pl/font-bartomeu-to-najgorszy-prezydent-w-historii-fc-barcelony/
1
@Herbert Zapewne chodzi ci o klub vs miasto? Bo to i to to Barcelona ;]
2
@Kusco15
6
@Janas11224 Spróbuj do niego napisać. Porównacie swoją wiedzę o piłce, wymienicie się doświadczeniem, przy okazji zapytasz się czemu wyraził taką opinie. Daj znać jak poszło, powodzenia ;]
0
@pax touche
1
@Borneo skończyła się folija aluminiowa to łeb pewnie papierem do pieczenia owinąć przyszło? Nie przejmuj się, różnica żadna.}]
2
@Mateonvious bo krysztiano jest skrzydłowym i gra z kontuzjom. $]
3
Gościu nie lubi Cruyffa i Lsporty i wcale się z tym nie kryje na tyle, żeby trzeba było DOCIERAĆ do jego wypowiedzi.
5
@barteq o zarządzie godaj co chcesz ale klubu mnie nie obrażaj!