0

Cholo approve. Dawno przewidział, zresztą nic innego si e nie dało.

0

Koszulek meczowych nie potraficie dobrze obstawić a za wynik się bierzecie?

0

@FC1899Barca Teraz Font ma zagwostke kogo wziąść na trenera, Xawiego czy ciebie. Buhahahahahahah.

0

Chyba najlepsze podsumowanie tego artykułu.


0

@pax Ja się wcale nie czepiam/przyczepiam. Pozdrawiam

0

@pax To był taki szturchaniec z przymrużeniem oka co do Semedo.

0

@Wlochaty999 ee.. a po co się żalił ostatnio na ustawienie? Sam sobie szkodzi poza tym to jest super gwiazda i ma to pokazać!

0

@pax Czy prawy obrońca to przypadkiem twoja ulubiona pozycja? ;]

0

@Wlochaty999 Tylko od takiej Gwiazdy więcej wymagamy niż krecenie kiepskich filmów.

0

@PIWOSZ89 Jasnowidz. Buhahahhahahhahahahahaha

1

W sam raz do porannej kawusi.

7

@Rudi35 Ziiieeeeeeewww :x

0

Gdzie ten świstak co mu to zawija w papierki?

1

@marions To by był spalony.

1

@tn.divine ziieeeeeewwww

0

@Vito9 akurat reklam nie doświadczam, ale to pewnie wina jakichś blokerów

0

Ktoś jeszcze ma problem z wczytaniem strony głównej?

0

@matelkoveb Ja żałuje, że znowu nie wyskoczy do tego dziadka w barze co to nie chciał pić jego łiski. Tym razem dziadek byłby przygotowany to by "wyrwał chwasta"

0

Koeman znalazł optymalną pozycję dla Francuza? ;] A tak serio to mistrzosko to rozegrał, dał mu pograć tam gdzie chciał, udowodnił ile jest wart i teraz nikt mu nic nie zarzuci.

4

Toś Antoni pokazał jak grasz na swojej ulubionej pozycji.

8

@Peciak Pewnie, trener który pracuje z nim na co dzień się nie zna, dajta mnie popatrzeć to siem wypowiem, jam jest experto internetu!

0

Jak już było to sorki. Wywiad z Fontem. Na co zwróciłem uwagę to to, że Font używa zwrotu "Bartogate " zamiast "Barcagate". Brzmi właściwiej :] https://9campnou.com/pl/font-bartomeu-to-najgorszy-prezydent-w-historii-fc-barcelony/

1

@Herbert Zapewne chodzi ci o klub vs miasto? Bo to i to to Barcelona ;]

2

6

@Janas11224 Spróbuj do niego napisać. Porównacie swoją wiedzę o piłce, wymienicie się doświadczeniem, przy okazji zapytasz się czemu wyraził taką opinie. Daj znać jak poszło, powodzenia ;]

0

@pax touche

1

@Borneo skończyła się folija aluminiowa to łeb pewnie papierem do pieczenia owinąć przyszło? Nie przejmuj się, różnica żadna.}]

2

@Mateonvious bo krysztiano jest skrzydłowym i gra z kontuzjom. $]

3

Gościu nie lubi Cruyffa i Lsporty i wcale się z tym nie kryje na tyle, żeby trzeba było DOCIERAĆ do jego wypowiedzi.

5

@barteq o zarządzie godaj co chcesz ale klubu mnie nie obrażaj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?