Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pyziol jaki projekt? Zero skrzydlowych. Cou i Griza nie na swoich pozycjach, sami emeryci, trenerzy że światowej czołówki bez siły przebicia?
0
WTF?
https://www.reddit.com/r/WatchPeopleDieInside/comments/imukrk/kid_gonna_remember_this_for_lifetime/?utm_medium=android_app&utm_source=share
1
@Gaucho Sam widziałeś ten projekt. Był zwyciezki? Co miał chłopaczyna marudzić? Przyjął porażkę na klatę.
0
@czesctuam Grizman wiedział gdzie przychodzi. Może sobie filmik nakręcić jak mu nie pasuje.
5
@creativeopinion Lepiej poinformuj kawiarenke, że html5 odkryto :]]
1
@poskus To ci dopiero Tier!!!
0
@Pustelnik Z twojego profilu:
" Ulubiony zawodnik wszyscy,którzy noszą nasze barwy... "
1
@kris_vip Widzisz drzazgę w oku bliźniego a w swoim parowozu nie dostrzegasz.
0
@debu1989 :]] stać go to wysyła. Tobie zostaje wylewanie frustracji w internetach
0
@kaktus słuchaj, skoro moja bardzo religijna żona po zapoznaniu się z tą sprawą przyznała, że coś w tym jest to nie będę teraz tracił czasu, żeby z tobą wchodzić w dyskusje. Chcesz to poszukaj.
Zgadzam się natomiast z tym, że każdego można bezpodstawnie obrzucić gownem ale tutaj było ogromne śledztwo i masa dowodów. Już nie pamiętam co jej udowodniono a czego nie ale to na co były dowody wystarczy, żeby nie miała nieposzlakowanej opinii co jest wymagane do bycia świętą. Ale prędzej ci kaktus w nicku wyrośnie niż KK się przyzna do błędu.
3
@PauloPaz wiesz, że ona była zamieszana w handel dziećmi?
0
@Dawid_J Sprawdź kto jest jego agentem później komentuj.
1
@BarcaInfo spadek formy? Tiki taka wygrała #]
1
@InniSzataniCzynni Wiem, że jesteś sfrustrowany, drugi dzień a szkole a facetka jaz zadanie domowe dała, to se pomarudzisz w internetach i od razu ci lepiej, co nie?
2
Chuck "kurła" Norris
0
@SHIBA Material zawiera lokowanie produktu : Barcainfo. ;]
0
@DonVincenzo hmmm
1
@marions 4 dni w serwisie.. Zwolniony kelner z kafejki?
0
@reloaded To jest tak, że z pewnych zeczy, zachowań się kiedyś wyrasta. Inne robi się na pokaz albo prubuje się kreować na jakiś sposób który w danej chwili nam wydaje się fajny. Dla tego pewnie spotykasz dziewczyny które wydają ci się, nie wiem jakiego słowa użyć, żeby to nie brzmiało jak mądrości coello ;] chodzi mi o to, że jak zaczniesz z kimś związek, to im dłużej z kimś będziesz to bardziej będziesz weryfikował swoją o kimś opinie i postrzeganie. To jest piękny proces choć nie zawsze się udaje ale sam w sobie potrafi dużo opowiedzieć o kimś i o sobie. Tak czy siak związek to prijorytety i kompromisy, tylko tyle i aż tyle. Kto jest dla ciebie najważniejszy i co jesteś dla tej osoby skłonny poświęcić. Ale to działa w dwie strony. Sorki trosecke wstawi y jestem. %]
5
@reloaded Jeżeli tyskacz to twój ideal to tak, idźcie i rozmnażajcie się i czyńcie sobie ziemię podległą. :]
0
@AlexDark00 Smutne.. AAle prawdziwe.
1
@AlexDark00 nie wyglądało by to ładnie, real tak robi, ale przynajmniej byłaby tycia satysfakcja, że coś tam się targowali.
0
@AlexDark00 skoro odchodzi za darmo powinien mieć kaganiec na mecze z Barcą.
0
Mohawk donkey talking about strength and speed https://t.co/dQSI9w4Dbg
0
@parpe Mohawk donkey talking about strength and speed https://t.co/dQSI9w4Dbg
3
@MESSIah16 po wyborach, jak trampek wygra to dopiero będzie fajnie. Zapas popcornu zrobiony ;]
0
@NemeZis93 Sorki, chodziło mi o formę :]
kapitanem baravy
1
@bartekvisca W empiku płacisz za pozycjonowanie, im więcej dasz tym wyżej jesteś.
2
@NemeZis93 trzeźwy jesteś? Serio pytam? :]
0
@equwesta Z drugiej strony Messi też ma kopie kontraktu ;] i też nie robi tego co robi bez konsultacji z papugami. Dla ciebie Barto I Perez mają większą wiarygodność niż Leo?