30

Espanyol zasłużył na spadek, ciężko na to pracował, nie mogą mu tego zrobić.

0

@MesQueUnClub96 mam gdzieś stary globus polski.

0

@prokofiew jako, że śmiertelność wzrasta z wiekiem to może być strzał w stopę (albo beret)

18

Myślę że Leo jakby się sprężył to by dał radę z tą kwarantanną w tydzień. Co tam kolejny rekord dla niego.

0

@konrad1661 A jak inaczej chciałbyś ograniczyć rozprzestrzenianie? Raczej nie da się tego uniknąć ale można rozłożyć w czasie.

2

A 13stki, a 14stki, a barburka ?

0

A droga morska?

5

@joloskyy Alba zrozumie sam jest żałosny.

1

@jedrekkw15 A w TV chciałbyś to oglądać?

0

@Damianosbarca #LaRamblaPremium

2

@student97r Ja po którejś kolejnej przeprowadzce i dźwiganiu całej tej " makulatury" strzedalem 95% I kupiłem czytnik :) Na początku było trochę dziwnie się przestawić ale teraz jest dużo wygodniej. Zrozumie ten kto czytał "Lód" w tramwaju na stojąco.

1

A wczoraj bylo: real na ostatniej prostej... Hehe, cosik kiepsko weszli w zakręt..

0

Braithwaite by by.. Ansuuuuuuuu!

0

Athletic z Sociedad walczą o wycieczkę do Kataru ;)

17

Może nie tyle szuka ustawienia, co ustawia gdzie kogo może?

1

No dalej pelikany, łykać.,lykac.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dzięki takim dyskusjom zawsze wzrasta ilość użytkowników dodawanych do opcji "ignoruj" :)

4

Respektuję tłumaczenia prezydenta, uwierzyłem mu. A na koniec zapytałem czy zna bajkę o tymitunie? Powiedział że nie, to zaczęłem opowiadać. - BartekTyMiTuNie pier&%icz.. Wydawał się bardzo dotknięty.

1

@Brosik dzięki za pomysł stary, właśnie próbuję się wykasztanić, siedzę na tronie i cisnę ale nie bardzo idzie. Poczytam notatnik powinno pomóc. ;{)

0

@kuczyniak redakcja też nie wie. Ale jakby zapytać co ile postów można wrzucić reklamę...

2

Ile trwa taki trening?

1

@Marko121 Jak czytam co wypisujesz to szczerze wątpię, że kupisz alkohol bez okazania dowodu.. Hehe

5

@Marko121 Fajnie że masz swój świat...

0

@mike78 ile ty masz lat?

1

Ja się nie znam ale wczorajszy mecz wydawał mi się taki trochę żywszy w naszym wykonaniu, w pewnym momencie wszystko się całkiem ładnie kręciło. Poszedłem spać widząc światełko w tunelu. Budzę się, czytam.. Czy to światełko zgasło? Nie, to ktoś cały tunel mi rozpinkala. No cóż, niech i tak będzie, to pewnie ci co się znają lepiej...

1

@FCMichalo Dawać Kosmos niech kręci film..

0

Antek ni graju?

0

@messi564 jeszcze ulgi podatkowe przysługują ale mało kto o tym wie.

0

No to teraz możesz negocjować nową umowę z Leo, Abidalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?