Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Espanyol zasłużył na spadek, ciężko na to pracował, nie mogą mu tego zrobić.
0
@MesQueUnClub96 mam gdzieś stary globus polski.
0
@prokofiew jako, że śmiertelność wzrasta z wiekiem to może być strzał w stopę (albo beret)
18
Myślę że Leo jakby się sprężył to by dał radę z tą kwarantanną w tydzień. Co tam kolejny rekord dla niego.
0
@konrad1661 A jak inaczej chciałbyś ograniczyć rozprzestrzenianie? Raczej nie da się tego uniknąć ale można rozłożyć w czasie.
2
A 13stki, a 14stki, a barburka ?
0
A droga morska?
5
@joloskyy Alba zrozumie sam jest żałosny.
1
@jedrekkw15 A w TV chciałbyś to oglądać?
0
@Damianosbarca #LaRamblaPremium
2
@student97r Ja po którejś kolejnej przeprowadzce i dźwiganiu całej tej " makulatury" strzedalem 95% I kupiłem czytnik :) Na początku było trochę dziwnie się przestawić ale teraz jest dużo wygodniej. Zrozumie ten kto czytał "Lód" w tramwaju na stojąco.
1
A wczoraj bylo: real na ostatniej prostej... Hehe, cosik kiepsko weszli w zakręt..
0
Braithwaite by by.. Ansuuuuuuuu!
0
Athletic z Sociedad walczą o wycieczkę do Kataru ;)
17
Może nie tyle szuka ustawienia, co ustawia gdzie kogo może?
1
No dalej pelikany, łykać.,lykac.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dzięki takim dyskusjom zawsze wzrasta ilość użytkowników dodawanych do opcji "ignoruj" :)
4
Respektuję tłumaczenia prezydenta, uwierzyłem mu. A na koniec zapytałem czy zna bajkę o tymitunie? Powiedział że nie, to zaczęłem opowiadać. - BartekTyMiTuNie pier&%icz.. Wydawał się bardzo dotknięty.
1
@Brosik dzięki za pomysł stary, właśnie próbuję się wykasztanić, siedzę na tronie i cisnę ale nie bardzo idzie. Poczytam notatnik powinno pomóc. ;{)
0
@kuczyniak redakcja też nie wie. Ale jakby zapytać co ile postów można wrzucić reklamę...
2
Ile trwa taki trening?
1
@Marko121 Jak czytam co wypisujesz to szczerze wątpię, że kupisz alkohol bez okazania dowodu.. Hehe
5
@Marko121 Fajnie że masz swój świat...
0
@mike78 ile ty masz lat?
1
Ja się nie znam ale wczorajszy mecz wydawał mi się taki trochę żywszy w naszym wykonaniu, w pewnym momencie wszystko się całkiem ładnie kręciło. Poszedłem spać widząc światełko w tunelu. Budzę się, czytam.. Czy to światełko zgasło? Nie, to ktoś cały tunel mi rozpinkala. No cóż, niech i tak będzie, to pewnie ci co się znają lepiej...
1
@FCMichalo Dawać Kosmos niech kręci film..
0
Antek ni graju?
0
@messi564 jeszcze ulgi podatkowe przysługują ale mało kto o tym wie.
0
No to teraz możesz negocjować nową umowę z Leo, Abidalu.