5

Taka dupokryjka ta wypowiedź. Masło maślane i jakieś sugestie.. Jak stawia zarzuty to powinien podać nazwiska.

0

@odo997 kiedy to było, dwa lata temu?

0

@Przemek2323 Ach, ta szklanka do połowy pusta..

0

@sokot To wygląda na dobry biznes plan.. ;)

1

@sokot A z drugiej strony skądś muszą wziąść ta kasę na olbrzymie pensje.

0

@sebcanvas sprawdź czas publikacji poszczególnych artykułów.

3

Coś czuję że Iwan posiedzi na ławeczce zaraz po zamknięciu ookna.

9

Moja analiza jest taka... Nasi stali jak widły w gnoju..

3

@MateuszZbarcelony Tupnij nogą i IĆ do swojego pokoju..

3

@MarioVeB! Kantabryjczyk wróci do zwyczaju stosowanego przez Luisa Enrique w pierwszym roku jego pracy w Barcelonie: będzie podawał listę powołanych dopiero w dniu meczu, a nie dzień przed, po konferencji prasowej. " sam się naucz czytać...

0

@SynZdzisława Cicho bo przyjdzie Zdzicho i... :)

0

TLDR. ;P

0

@Bykunn Potrzymaj im piwo...

1

@reef A teraz wyobraź sobie jaki szacunek wzbudza wśród zawodników po takich wypowiedziach.

0

Na jego miejscu poczekalbym do wyborów.

0

Wychodzi na to że żeby wygrać superpuchar nie trzeba być najlepszym, wystarczy być z Madrytu. Z przymrużeniem łoka.

0

@rayan_7 Pewnie nawet nie wiedział o co messiemu chodzi.

0

@fcbheroes Jak @Janina w '67 XP

2

@yla Nie karmić troyla.

0

@AmigoBlancos Bo grały dwie katalońskie drużyny ? To czemu prasa ma nie fetować remisu?

0

9

@Lamora Piecze?

0

@VenoM Jak mu się skończy kontrakt to go nawet nie sprzedasz

1

@dafik85 próbujesz być oryginalny?

0

@Ramon Iniesta jakiś wielki nie był a śmigał pomiędzy typowo fizycznymi zawodnikami bez większego kontaktu.

1

W Madrycie nie mają w czym przodować to się chwalą mediami społecznościowymi. XD

20

"Wszyscy wiemy kto naprawdę pisze te artykuły" Gerard Pique. XD

0

@Janiama Co ten pan z Wikipedii znowu wygaduje?

0

@Dulo23 W kasie przed meczem albo online wcześniej. Naprawdę żadna filozofia. Jak się troszkę wysilisz to znajdziesz w gdzieś tu w archiwum były poradniki jak sobie zorganizować wyjazd.

0

@Goruul Tylko troszkę za drogi jak na zamiennika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?